Чому це важливо?

За даними Головного управління військової служби правопорядку ЗСУ, за час проведення АТО майже 5000 українських військових отримали поранення різного ступеня тяжкості. Проблема реабілітації військовослужбовців-учасників АТО з серйозними пораненнями є сьогодні гострим соціальним питанням, яке потребує негайної уваги з боку держави, ЗМІ та громадських організацій.

Велике значення також має питання зміни ставлення соціуму до людей з обмежаними можливостями. Такі люди й досі потерпають від зневаги, забобонів і страхів, які обмежують їм доступ до успішної роботи, навчання та розвитку. Військові не є винятком. Ігри Нескорених мають на меті подолати стереотипи у ставленні до військовослужбовців з інвалідністю, змінивши їх на відчуття гордості та поваги до людей, котрі мають унікальний досвід.

Чому це важливо?

Історія Ігор Нескорених

ІГРИ НЕСКОРЕНИХ (англ. Invictus Games) – міжнародні спортивні змагання серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов'язку, засновані Принцом Гаррі.

Слово Invictus означає «незламний» або «нескорений» і уособлює стійкість чоловіків та жінок, які зазнали серйозних поранень, однак знайшли в собі сили до нових звершень.

Завдяки видовищним спортивним змаганням Ігри Нескорених сприяють реабілітації поранених бійців, привертають увагу до проблем їхньої соціальної адаптації, а також виховують повагу до людей, котрі гідно служать своїй країні.

Учасники Ігор Нескорених – матері та батьки, сини та доньки, які ризикували собою заради виконання військового обов’язку й отримали поранення, що назавжди змінили їхні життя. Вони пройшли випробування вогнем, проте залишилися незламними. Їхній досвід – їхня сила!

Перші Ігри відбулися 2014 року в Лондоні та стали яскравим свідченням того, на що здатні військові, які захищають свою країну, і наскільки незламною є їхня воля до життя. У 2016 році успіх лондонських змагань повторили Ігри в Орландо, а вже 2017 року військові-спортсмени втретє зустрінуться в Торонто. Цього ж року до Ігор Нескорених уперше приєднається українська збірна. 

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ

Команда Ігор Нескорених в Україні опікується стратегічними та організаційними питаннями, контролює процес підготовки збірної України. До складу Організаційного комітету входять Міжурядова робоча група в рамках Комісії з питань євроатлантичної інтеграції та Координаційний центр.

Міністерство
оборони
України

Міністерство
інформаційної
політики України

Міністерство
молоді та спорту
України

Міністерство
соціальної політики
України

Державна служба України
у справах ветеранів війни
та учасників АТО

Урядовий офіс
з питань європейської
та євроатлантичної
інтеграції Секретаріату КМУ

партнери

Участь збірної України в Іграх Нескорених стала можлива завдяки партнерам проекту, які надають всебічну підтримку нашій команді.

Інформаційний партнер та спонсор національних Ігор Нескорених

Забезпечення тренувального процессу та спортивної форми для учасників Національної збірної

Забезпечення спортивного інвентаря для тренування збірної

Постачання паливно-мастильних матеріалів

Ініціатори проекту

Історія Ігор Нескорених в Україні розпочалася з ініціативи громадської організації «Стратком Україна» і агенції Pepelatz Production, які виступили з пропозицією участі нашої національної збірної в Invictus Games 2017 року, а згодом об’єднали навколо цієї ідеї представників урядів та громадянського суспільства в Україні та Канаді.

Протезування кандидатів та учасників Національної збірної України Ігор Нескорених

Cuia fund
Ukraine Prosthetic Assistance Project
Посольство Австралії України
Prosthetika

КОНТАКТИ

Маєте запитання щодо участі або бажаєте підтримати Ігри Нескорених 2017? Надсилайте свої запитання та пропозиції на адресу: info@invictusgames.in.ua