Українська команда INVICTUS GAMES TORONTO 2017 • 23 – 30 вересня, 2017 Торонто, Канада

Генеральний секретар НАТО вручив подорожні сертифікати основному складу збірної України "Ігор Нескорених"

10 серпня відбулася зустріч Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга зі збірною командою України «Ігор Нескорених» в  Мистецькому Арсеналі. Генеральний секретар НАТО урочисто вручив дорожні сертифікати членам збірної України «Ігри Нескорених».Церемонія передачі квитків пройшла у рамках візиту генсека НАТО з нагоди 20-річчя співпраці Україна-НАТО.

Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе та Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг виступили з промовами та побажали українським спортсменам  успіхів. Також Єнс Столтенберг поспілкувався з членами української команди, вручив індивідуальні грамоти та квитки учасникам основного складу Ігор Нескорених та офіційній делегації.

Олександр Писаренко, капітан національної збірної, у відповідь подарував Єнсу Столтенбергу футболку національної збірної «Ігор Нескорених» із автографами 15 учасників основного складу як символ подальшої співпраці з Україною. 

Збірна України «Ігор Нескорених» розпочала другий тренувальний збір

3 липня в Києві стартував другий тренувальний табір української команди «Ігор Нескорених». Національна збірна активно готується до міжнародних змагань, які відбудуться у вересні цього року в Торонто.

До Києва прибули спортсмени, які увійшли до складу національної збірної України. Протягом двох тижнів днів, з 3 по 16 липня, вони житимуть та тренуватимуться разом під наглядом професійних тренерів.

Нагадаємо, що 25 червня під час святкування 150-ї річниці Канади в Києві були названі імена 15 учасників національної збірної, які увійшли до основного складу національної збірної України.

Раді запросити вас відвідати тренувальний табір команди та особисто поспілкуватись зі спортсменами, тренерським складом та командою організаторів.

Збірна буде одночасно тренуватись на трьох локаціях:

БАСЕЙН «ЦСК ЗСУ»

Адреса: Повітрофлотський проспект, 6

Види спорту: стрільба з лука, плавання

СТАДІОН «СПАРТАК»

Адреса: вул. Кирилівська, 105

Вид спорту: атлетика

ТРУХАНІВ ОСТРІВ, БАЗА «ЦСК ЗСУ»

Адреса: Паркова дорога, 16

Види спорту: пауерліфтинг, веслування на тренажерах

ТРУХАНІВ ОСТРІВ – НОВІ ПЕТРІВЦІ (Вишгородський район)

Вид спорту: велоспорт на шосе

Тренування, відкриті для ЗМІ:

Час: 10:00-12:00

Дата: 6, 7, 11 липня

У інший час тренування будуть проходитимуть у закритому режимі.

 

Скажіть слова підтримки Нескореним воїнам — приєднуйтесь до кампанії «Мільйон голосів»!

Сила українців — в єдності. Сьогодні ми кидаємо виклик всім жителям України та запрошуємо приєднатися до кампанії «Мільйон голосів» на підтримку наших військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, захворіли або були травмовані під час виконання свого службового обов’язку. Всіх тих, хто пройшли випробування вогнем, яке назавжди змінило їхні життя, однак залишилися нескореними і знайшли в собі сили до нових звершень.

«Мільйон голосів» — глобальний рух на підтримку учасників «Ігор Нескорених», який об’єднує десятки країн світу в їхньому прагненні сказати слова подяки своїм захисникам та привернути увагу суспільства до питань їхньої реабілітації та соціальної адаптації.

Протягом двох місяців напередодні «Ігор Нескорених» в Торонто  гучний голос підтримки звучатиме і з України — і ви можете стати його частиною!

Приєднуйтесь до «Мільйону голосів» на сторінці проекту та підтримайте наших хоробрих воїнів.

Оголошено основний склад збірної України «Ігор Нескорених»

25 червня під час святкування 150-ї річниці Канади в Києві були названі імена 15 учасників національної збірної, які увійшли до основного складу команди представлятимуть Україну на міжнародних «Іграх Нескорених» у Торонто восени цього року.

ОСНОВНИЙ СКЛАД ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ

Прізвище Ім'я Дисципліни, в яких виступає
Будаєвський Павло Плавання / Легка атлетика
Зімніков Олег Легка атлетика
Мамонтов Павло Веслування на тренажерах / Велоспорт
Михайлова Катерина Стрільба з лука / Велоспорт
Молодід Сергій Велоспорт / Легка атлетика
Панченко Роман Стрільба з лука
Пашкевич Василь Пауерліфтинг
Писаренко Олександр Веслування на тренажерах / Легка атлетика
Писарчук Юрій Легка атлетика / Плавання
Рак Валерій Стрільба з лука / Веслування на тренажерах
Свириденко Вадим Легка атлетика
Сидорук Дмитро Стрільба з лука / Легка атлетика
Ткаченко Олександр Легка атлетика
Торчинський Сергій Пауерліфтинг
Чуб Олександр Веслування на тренажерах / Велоспорт

 

Основний склад збірної було визначено за результатами установчих зборів, що проходили з 23 по 29 травня на Трухановому острові в Києві. Протягом тижня спортсмени тренувалися під наглядом професійних тренерів та психологів.

Рішення щодо основного складу приймав тренерський склад та уповноважені представники Координаційного центру «Ігор Нескорених» з урахуванням ряду критеріїв:

динаміка кандидата у порівнянні з результатами спортивного тестування та Національних Ігор

потенціал кандидата: який результат кандидат зможе показати на міжнародних змаганнях з урахуванням його або її поточних результатів

мультидисциплінарність: представленість чи фізична спроможність кандидата змагатися у різних видах спорту

психологічна готовність до роботи у команді

У Києві стартував перший тренувальний табір «Ігор Нескорених»

23 травня розпочався перший тренувальний табір української команди «Ігор Нескорених». За результатами установчих зборів буде визначений основний склад національної збірної. Вже у вересні цього року збірна з 15 ветеранів та діючих військовослужбовців буде представляти Україну на міжнародних змаганнях Invictus Games в Торонто.

До Києва прибули спортсмени, яких було відібрано до збірної за підсумками спортивних тестувань та «Національних Ігор Нескорених». Протягом семи днів, з 23 по 29 травня, вони житимуть та тренуватимуться разом під наглядом професійних тренерів та психологів.

Як обиратимуть основний склад збірної?

До основного складу збірної України увійдуть 15 із 30 учасників команди. Інші 15 сформують резерв. Рішення щодо основного складу прийматиме тренерський склад та уповноважені представники Координаційного центру «Ігор Нескорених».

Критерії відбору:

динаміка кандидата у порівнянні з результатами спортивного тестування та Національних Ігор

потенціал кандидата: який результат кандидат зможе показати на міжнародних змаганнях з урахуванням його або її поточних результатів

мультидисциплінарність: представленість чи фізична спроможність кандидата змагатися у різних видах спорту

психологічна готовність до роботи у команді

Під час тренувальних зборів були оголошені цілі та програма зборів, а також був проведений інструктаж учасників збірної. Збірна буде тренуватися на трьох локаціях за напрямами:

БАСЕЙН «ЦСК ЗСУ»

Адреса: Повітрофлотський проспект, 6

Види спорту: стрільба з лука, плавання

СТАДІОН «СПАРТАК»

Адреса: вул. Кирилівська, 105

Вид спорту: атлетика

ТРУХАНІВ ОСТРІВ, БАЗА «ЦСК ЗСУ»

Адреса: Паркова дорога, 16

Види спорту: пауерліфтинг, веслування на тренажерах

ТРУХАНІВ ОСТРІВ – НОВІ ПЕТРІВЦІ (Вишгородський район)

Вид спорту: велоспорт на шосе

 

Учасники збірної України взяли участь у змаганнях в Дніпрі

Спортсмени, які увійшли до національної збірної України для участі в Invictus Games 2017, вже розпочали підготовку до вересневих змагань у Торонто.

Так, одразу кілька важкоатлетів зі збірної взяли участь у Чемпіонаті України з пауерліфтингу (Інваспорт) 30 квітня. У ваговій категорії більше 107 кг Сергій Лук'янов посів 2 місце, а 3 місце дісталося Євгену Олексенко. Олександр Табанець та Олександр Баринець також показали високі результати, виборов срібло в категоріях до 97 та до 88 кг, відповідно.

 За результатами змагань Євген Олексенко отримав спортивне звання Майстер спорту України!

Також 29-30 квітня пройшов ще один з етапів тренувань для наших бійців – «ДніпроСотня 2017». «Тренування в умовах, наближених до бойових», як охрестив цю велогонку один з учасників, Сергій Молодід. Загалом у гонці взяли участь 4 учасники збірної: Павло Мамонтов, Сергій Молодід, Єгор Терехов та Олександр Чуб.

 Учасники збірної України виступали на велоперегонах в Дніпрі під прапором Ігор Нескорених!

Вітаємо спортсменів та продовжуємо слідкувати за їхніми спортивними успіхами!

До уваги учасників: Як обирали склад збірної України Ігор Нескорених

Шановні учасники змагань! Ми неймовірно вдячні вам за вашу витримку, силу духу та ті емоції, якими ви ділилися з нами протягом усього періоду відбору.

Ви — приклад для своїх побратимів та всього народу України. Віримо, що ви і надалі будете ставити перед собою високі цілі та досягати їх. Ми будемо надзвичайно раді бачити всіх вас на відборі на наступні Invictus Games у 2018 році.

Результати відбору до збірної України Ігор Нескорених 2017 року:

208 заявок було подано на участь у Іграх Нескорених

126 спортсменів пройшли спортивні тестування у Києві, Одесі та Львові

107 учасників змагалися у фінальному відборі Ігор Нескорених 22 квітня

За результатами національного відбору багато учасників отримали по кілька нагород, оскільки брали участь у змаганнях у різних дисциплінах.

Розподіл медалей виглядає наступним чином:

28 спортсменів вибороли 31 золоту медаль

23 спортсмени вибороли 26 срібних медалей

19 спортсменів вибороли 21 бронзову медаль

З числа призерів було визначено шорт-лист учасників, з яких було обрано склад національної збірної.

До складу збірної увійшло 30 учасників, серед яких 20 золотих призерів, що загалом вибороли 22 золоті медалі. Також учасники збірної є володарями сумарно 20 срібних та 4 бронзових медалей.

Рішення щодо загального складу національної збірної приймалося суддівською колегією Центрального спортивного клубу Збройних Сил України та уповноваженими представниками Координаційного центру Ігор Нескорених.

При відборі до збірної кожного спортсмена з шорт-листа бралися до уваги наступні критерії:

Динаміка кандидата у порівнянні з результатами спортивного тестування (за виключенням велоспорту: змагання з велоспорту вперше проводилося на такій дистанції).

Потенціал кандидата: який результат він зможе показати на міжнародних змаганнях з урахуванням його поточних результатів.

Мультидисциплінарність: представленість чи фізична спроможність кандидата змагатися у різних видах спорту.

Віримо в успіх нашої збірної на міжнародних змаганнях Invictus Games у Торонто. Бажаємо всім вам успіху у тренуваннях та змаганнях!

Стали відомі імена тридцяти учасників збірної України

Склад збірної України «Ігор Нескорених» оголосили 23 квітня під час урочистого концерту на Хрещатику. Всього до національної команди увійшло 30 учасників – 19 ветеранів та 11 дійсних військовослужбовців (4 – Збройні Сили України, 5 – Національна поліція України, 1 – Національна гвардія України, 1 – Державна прикордонна служба України). З 15 учасників збірної за підсумками відбору буде сформовано основний склад, який змагатиметься восени на Іграх в Торонто, а ще 15 утворять резерв.

 

Склад національної збірної України «Ігор Нескорених»

Прізвище Ім'я  
Афанасьєв Дмитро  
Болюх Ярослав  
Будаєвський Павло  
Дмитренко Юрій  
Зімніков Олег  
Зозуляк Олександр  
Кузнєцов Владислав  
Лук'янов Сергій залишив команду через особисті обставини
Лукашук Артем  
Мамонтов Павло  
Михайлова Катерина  
Молодід Сергій  
Олексенко Євген  
Панченко Роман   
Пашкевич Василь  
Писаренко Олександр  
Писарчук Юрій  
Рак Валерій  
Свириденко Вадим  
Сидорук Дмитро  
Стрюк Павло  
Табанець Олександр  
Терехов Єгор  
Тихонівський Павло  
Ткаченко Олександр  
Торчинський Сергій  
Холоднов Михайло  залишив команду через особисті обставини
Чуб Олександр  
Шинкарук Віктор  
Яроха Володимир  

Національні Ігри Нескорених завершено. Попереду — оголошення збірної України

У змаганнях, що 22 квітня пройшли в Києві, взяли участь 107 учасників. Понад 70 спортсменів під час Національних Іграх взяли участь у більше ніж одній дисципліні, а тому на деяких майданчиках конкуренція була особливо запеклою. Так, за медалі в стрільбі з лука та веслуванні на тренажерах змагались одразу більше 50 учасників. Не менш популярною дисципліною виявився велоспорт на шосе: на старт вийшли 43 учасники.

Втім, незважаючи на серйозну боротьбу, серед бійців панувала атмосфера братерства та підтримки: «Ми підтримуємо один одного у житті та на стадіоні, ми друзі, а не суперники», — зізнаються Дмитро Олійник та Павло Степанов, учасники змагань.

 Учасники Ігор Нескорених готуються до велоперегонів на Трухановому острові.

«Незалежно від того, хто яке місце посів, ви всі вже переможці. Починаючи з тих, хто на сході боронить нашу Неньку, закінчуючи волонтерами, які допомагають під час змагань», — прокоментував головний суддя Національних Ігор Нескорених, Герой України Ігор Гордійчук.

 Четвірка учасників святкує перемогу після церемонії нагородження. 

Вже завтра, під час урочистої церемонії закриття Ігор на Хрещатику, ми назвемо імена 30 учасників національної збірної, які розпочнуть підготовку до осінніх Ігор Нескорених в Канаді. П’ятнадцять з них увійдуть до основного складу, а ще 15 сформують резерв.

 Вітряна погода не завадила учасникам показати вискокі результати в стрільбі з лука. 

Чекаємо завтра на святковому концерті на Хрещатику о 16:00!

В Києві стартували Національні Ігри Нескорених

22 квітня українська столиця приймає перші в Україні Національні Ігри Нескорених — всеукраїнські змагання для військовослужбовців та ветеранів, що отримали поранення або були травмовані під час виконання своїх службових обов’язків.

Сьогоднішні змагання — це заключна частина відбору кандидатів до збірної команди, що цього року вперше представлятиме Україну на міжнародних змаганнях в Торонто.

До учасників змагань звернулася Віце-прем’єр України з питань європейської та евроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Ви вже переможці! Ви перемогли біль, відчай, гідно перенесли випробування, що випали на вашу долю. Ми вами пишаємося, бажаємо кожному з вас окремо та усім разом — успіху! Впевнені, що у Торонто буде сильний дебют нашої команди».

На київських Іграх військові та ветерани боротимуться за медалі одразу в кількох дисциплінах — легка атлетика, пауерліфтинг, веслування на тренажерах, плавання, велоспорт на шосе та стрільба з лука. Саме в цих шести дисциплінах українська збірна виступатиме і в Торонто.

Участь в Національних Іграх беруть 114 спортсменів з різних областей України. Більшість з них — діючі військовослужбовці та ветерани, які отримали поранення на травми різного ступеня тяжкості під час бойових дій. Кандидатів обирали під час спортивного тестування, що в січні та лютому пройшли в трьох українських містах — Києві, Львові та Одесі. Деякі з кандидатів зареєструвались на участь одразу в двох та більше видах спорту.

З нетерпінням чекаємо на результати змагань!