Українська команда INVICTUS GAMES TORONTO 2017 • 23 – 30 вересня, 2017 Торонто, Канада

У Києві стартував перший тренувальний табір «Ігор Нескорених»

23 травня розпочався перший тренувальний табір української команди «Ігор Нескорених». За результатами установчих зборів буде визначений основний склад національної збірної. Вже у вересні цього року збірна з 15 ветеранів та діючих військовослужбовців буде представляти Україну на міжнародних змаганнях Invictus Games в Торонто.

До Києва прибули спортсмени, яких було відібрано до збірної за підсумками спортивних тестувань та «Національних Ігор Нескорених». Протягом семи днів, з 23 по 29 травня, вони житимуть та тренуватимуться разом під наглядом професійних тренерів та психологів.

Як обиратимуть основний склад збірної?

До основного складу збірної України увійдуть 15 із 30 учасників команди. Інші 15 сформують резерв. Рішення щодо основного складу прийматиме тренерський склад та уповноважені представники Координаційного центру «Ігор Нескорених».

Критерії відбору:

динаміка кандидата у порівнянні з результатами спортивного тестування та Національних Ігор

потенціал кандидата: який результат кандидат зможе показати на міжнародних змаганнях з урахуванням його або її поточних результатів

мультидисциплінарність: представленість чи фізична спроможність кандидата змагатися у різних видах спорту

психологічна готовність до роботи у команді

Під час тренувальних зборів були оголошені цілі та програма зборів, а також був проведений інструктаж учасників збірної. Збірна буде тренуватися на трьох локаціях за напрямами:

БАСЕЙН «ЦСК ЗСУ»

Адреса: Повітрофлотський проспект, 6

Види спорту: стрільба з лука, плавання

СТАДІОН «СПАРТАК»

Адреса: вул. Кирилівська, 105

Вид спорту: атлетика

ТРУХАНІВ ОСТРІВ, БАЗА «ЦСК ЗСУ»

Адреса: Паркова дорога, 16

Види спорту: пауерліфтинг, веслування на тренажерах

ТРУХАНІВ ОСТРІВ – НОВІ ПЕТРІВЦІ (Вишгородський район)

Вид спорту: велоспорт на шосе

 

Учасники збірної України взяли участь у змаганнях в Дніпрі

Спортсмени, які увійшли до національної збірної України для участі в Invictus Games 2017, вже розпочали підготовку до вересневих змагань у Торонто.

Так, одразу кілька важкоатлетів зі збірної взяли участь у Чемпіонаті України з пауерліфтингу (Інваспорт) 30 квітня. У ваговій категорії більше 107 кг Сергій Лук'янов посів 2 місце, а 3 місце дісталося Євгену Олексенко. Олександр Табанець та Олександр Баринець також показали високі результати, виборов срібло в категоріях до 97 та до 88 кг, відповідно.

 За результатами змагань Євген Олексенко отримав спортивне звання Майстер спорту України!

Також 29-30 квітня пройшов ще один з етапів тренувань для наших бійців – «ДніпроСотня 2017». «Тренування в умовах, наближених до бойових», як охрестив цю велогонку один з учасників, Сергій Молодід. Загалом у гонці взяли участь 4 учасники збірної: Павло Мамонтов, Сергій Молодід, Єгор Терехов та Олександр Чуб.

 Учасники збірної України виступали на велоперегонах в Дніпрі під прапором Ігор Нескорених!

Вітаємо спортсменів та продовжуємо слідкувати за їхніми спортивними успіхами!

До уваги учасників: Як обирали склад збірної України Ігор Нескорених

Шановні учасники змагань! Ми неймовірно вдячні вам за вашу витримку, силу духу та ті емоції, якими ви ділилися з нами протягом усього періоду відбору.

Ви — приклад для своїх побратимів та всього народу України. Віримо, що ви і надалі будете ставити перед собою високі цілі та досягати їх. Ми будемо надзвичайно раді бачити всіх вас на відборі на наступні Invictus Games у 2018 році.

Результати відбору до збірної України Ігор Нескорених 2017 року:

208 заявок було подано на участь у Іграх Нескорених

126 спортсменів пройшли спортивні тестування у Києві, Одесі та Львові

107 учасників змагалися у фінальному відборі Ігор Нескорених 22 квітня

За результатами національного відбору багато учасників отримали по кілька нагород, оскільки брали участь у змаганнях у різних дисциплінах.

Розподіл медалей виглядає наступним чином:

28 спортсменів вибороли 31 золоту медаль

23 спортсмени вибороли 26 срібних медалей

19 спортсменів вибороли 21 бронзову медаль

З числа призерів було визначено шорт-лист учасників, з яких було обрано склад національної збірної.

До складу збірної увійшло 30 учасників, серед яких 20 золотих призерів, що загалом вибороли 22 золоті медалі. Також учасники збірної є володарями сумарно 20 срібних та 4 бронзових медалей.

Рішення щодо загального складу національної збірної приймалося суддівською колегією Центрального спортивного клубу Збройних Сил України та уповноваженими представниками Координаційного центру Ігор Нескорених.

При відборі до збірної кожного спортсмена з шорт-листа бралися до уваги наступні критерії:

Динаміка кандидата у порівнянні з результатами спортивного тестування (за виключенням велоспорту: змагання з велоспорту вперше проводилося на такій дистанції).

Потенціал кандидата: який результат він зможе показати на міжнародних змаганнях з урахуванням його поточних результатів.

Мультидисциплінарність: представленість чи фізична спроможність кандидата змагатися у різних видах спорту.

Віримо в успіх нашої збірної на міжнародних змаганнях Invictus Games у Торонто. Бажаємо всім вам успіху у тренуваннях та змаганнях!

Стали відомі імена тридцяти учасників збірної України

Склад збірної України «Ігор Нескорених» оголосили 23 квітня під час урочистого концерту на Хрещатику. Всього до національної команди увійшло 30 учасників – 19 ветеранів та 11 дійсних військовослужбовців (4 – Збройні Сили України, 5 – Національна поліція України, 1 – Національна гвардія України, 1 – Державна прикордонна служба України). З 15 учасників збірної за підсумками відбору буде сформовано основний склад, який змагатиметься восени на Іграх в Торонто, а ще 15 утворять резерв.

 

Склад національної збірної України «Ігор Нескорених»

Прізвище Ім'я  
Афанасьєв Дмитро  
Болюх Ярослав  
Будаєвський Павло  
Дмитренко Юрій  
Зімніков Олег  
Зозуляк Олександр  
Кузнєцов Владислав  
Лук'янов Сергій залишив команду через особисті обставини
Лукашук Артем  
Мамонтов Павло  
Михайлова Катерина  
Молодід Сергій  
Олексенко Євген  
Панченко Роман   
Пашкевич Василь  
Писаренко Олександр  
Писарчук Юрій  
Рак Валерій  
Свириденко Вадим  
Сидорук Дмитро  
Стрюк Павло  
Табанець Олександр  
Терехов Єгор  
Тихонівський Павло  
Ткаченко Олександр  
Торчинський Сергій  
Холоднов Михайло  залишив команду через особисті обставини
Чуб Олександр  
Шинкарук Віктор  
Яроха Володимир  

Національні Ігри Нескорених завершено. Попереду — оголошення збірної України

У змаганнях, що 22 квітня пройшли в Києві, взяли участь 107 учасників. Понад 70 спортсменів під час Національних Іграх взяли участь у більше ніж одній дисципліні, а тому на деяких майданчиках конкуренція була особливо запеклою. Так, за медалі в стрільбі з лука та веслуванні на тренажерах змагались одразу більше 50 учасників. Не менш популярною дисципліною виявився велоспорт на шосе: на старт вийшли 43 учасники.

Втім, незважаючи на серйозну боротьбу, серед бійців панувала атмосфера братерства та підтримки: «Ми підтримуємо один одного у житті та на стадіоні, ми друзі, а не суперники», — зізнаються Дмитро Олійник та Павло Степанов, учасники змагань.

 Учасники Ігор Нескорених готуються до велоперегонів на Трухановому острові.

«Незалежно від того, хто яке місце посів, ви всі вже переможці. Починаючи з тих, хто на сході боронить нашу Неньку, закінчуючи волонтерами, які допомагають під час змагань», — прокоментував головний суддя Національних Ігор Нескорених, Герой України Ігор Гордійчук.

 Четвірка учасників святкує перемогу після церемонії нагородження. 

Вже завтра, під час урочистої церемонії закриття Ігор на Хрещатику, ми назвемо імена 30 учасників національної збірної, які розпочнуть підготовку до осінніх Ігор Нескорених в Канаді. П’ятнадцять з них увійдуть до основного складу, а ще 15 сформують резерв.

 Вітряна погода не завадила учасникам показати вискокі результати в стрільбі з лука. 

Чекаємо завтра на святковому концерті на Хрещатику о 16:00!

В Києві стартували Національні Ігри Нескорених

22 квітня українська столиця приймає перші в Україні Національні Ігри Нескорених — всеукраїнські змагання для військовослужбовців та ветеранів, що отримали поранення або були травмовані під час виконання своїх службових обов’язків.

Сьогоднішні змагання — це заключна частина відбору кандидатів до збірної команди, що цього року вперше представлятиме Україну на міжнародних змаганнях в Торонто.

До учасників змагань звернулася Віце-прем’єр України з питань європейської та евроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Ви вже переможці! Ви перемогли біль, відчай, гідно перенесли випробування, що випали на вашу долю. Ми вами пишаємося, бажаємо кожному з вас окремо та усім разом — успіху! Впевнені, що у Торонто буде сильний дебют нашої команди».

На київських Іграх військові та ветерани боротимуться за медалі одразу в кількох дисциплінах — легка атлетика, пауерліфтинг, веслування на тренажерах, плавання, велоспорт на шосе та стрільба з лука. Саме в цих шести дисциплінах українська збірна виступатиме і в Торонто.

Участь в Національних Іграх беруть 114 спортсменів з різних областей України. Більшість з них — діючі військовослужбовці та ветерани, які отримали поранення на травми різного ступеня тяжкості під час бойових дій. Кандидатів обирали під час спортивного тестування, що в січні та лютому пройшли в трьох українських містах — Києві, Львові та Одесі. Деякі з кандидатів зареєструвались на участь одразу в двох та більше видах спорту.

З нетерпінням чекаємо на результати змагань!

Національні Ігри Нескорених пройдуть в Києві та завершаться великим концертом на Хрещатику

22 та 23 квітня в столиці України навідбудеться завершальний етап відбору до національної збірної TEAM UKRAINE за підтримки Міністерства оборони України, телеканалу СТБ та організаційного комітету «Ігри Інвіктус Україна». Команда вперше восени цього року представлятиме Україну на Invictus Games в Торонто — міжнародних змаганнях для військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов’язку.

22 квітня стартують національні «Ігри Нескорених», у яких візьмуть участь 114 кандидатів всеукраїнського відбору, які змагатимуться в 6 спортивних дисциплінах — легка атлетика, веслування на тренажерах, велоспорт на шосе, пауерліфтинг, плавання та стрільба з лука. Урочисте відкриття «Ігор Нескорених» відбудеться о 9:00 на легкоатлетичному манежі Спортивного комплексу «Атлет». Змагання охоплять одразу три локації: Труханів острів, Басейн «ЦСК ЗСУ» та Спортивний комплекс «Атлет».

23 квітня відбудеться заключна частина національного відбору Invictus Games – благодійний концерт за участю українських зірок, який організовано телеканалом СТБ. Під час концерту буде оголошено повний склад національної збірної України, до якої увійдуть спортсмени, що показали найкращі результати та були відібрані професійним журі «Ігор Нескорених». Урочистий концерт та церемонія оголошення української збірної розпочнеться о 16:00 на відкритій сцені по вул. Хрещатик (біля КМДА).

Своїми виступами українську збірну «Ігор Нескорених» підтримають: O’Torvald, Друга Ріка, ТНМК, Фома з групи Мандри, СКРЯБІН, Злата Огневич, Анастасія Приходько, Лісапетний Батальйон, а також Оркестр Почесної Варти. Ведучий – Ігор Кондратюк.

Команда «Ігор Нескорених» запрошує киян та гостей столиці підтримати майбутню збірну на шляху до перших для України Invictus Games!

Графік змагань

СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС «Атлет»

Адреса: Лабораторний провулок, 7а

Види спорту: біг (100 м, 400 м, 1500 м), штовхання ядра, пауерліфтинг, веслування на тренажерах

Початок змагань о 10:00

ТРУХАНІВ ОСТРІВ

Види спорту: велоспорт на шосе (індивідуальна роздільна гонка на 7 км), старт — біля Московського мосту

Початок змагань о 10:00

БАСЕЙН «ЦСК ЗСУ»

Адреса: Повітрофлотський проспект, 6

Види спорту: стрільба з лука, плавання

Початок змагань зі стрільби з лука о 10:00

Початок змагань з плавання о 14:00

Українські учасники Invictus Games забезпечені найсучаснішим спортивним обладнанням завдяки Сrown Agents

Спортсмени-ветерани, які беруть участь у національному відборі Invictus Games, отримають спеціалізоване спортивне обладнання від британської компанії Сrown Agents, яка підтримує український уряд у напрямку реабілітації та охорони здоров’я. Сучасні тренажери для стрільби з луку, пауерліфтингу та велоспорту дозволять кандидатам до національної збірної успішно пройти фінальні змагання та на високому рівні представити Україну у вересні в Торонто.

Цього року Національна збірна України у складі 15 чоловік вперше братиме участь у змаганнях «Ігри Нескорених» (Invictus Games) для військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов’язку.

Приймаюча сторона частково забезпечує участь Національної збірної у змаганнях «Ігри Нескорених». Проте, команда потребує додаткової допомоги в придбанні спортивного обладнання для підготовки та участі в Іграх. Компанія Crown Agents як партнер, який підтримує Україну вже більше 10 років, висловила готовність допомогти у реалізації цього важливого соціального проекту та  надала широку підтримку українській збірній.

Тетяна Коротченко, представник Crown Agents в Україні: «Діяльність Crown Agents направлена на реалізацію соціально значимих проектів і наша компанія пишається тим, що ми отримали можливість долучитися до цієї ініціативи Уряду, спрямованої на підтримку незламного духу ветеранів АТО».

Начальник Управління фізичного виховання і спорту Міністерства оборони України полковник Юрій Фіногенов коментує: «Сучасне спортивне обладнання допоможе військовослужбовцям та ветеранам військової служби та правоохоронних органів підготуватись і гідно виступити на змаганнях у Канаді, в перспективі – і на майбутніх Іграх Інвіктус. Поступово будемо розширювати фонд спортивного інвентаря, щоб якомога більше наших військових спортсменів могли ефективно тренуватись та показувати високі результати в різних видах спорту».

Організаційний комітет Ігор Нескорених, до якого входить громадська організація StratComUA та Pepelatz production, забезпечили залучення Сrown Agents та надали необхідний перелік обладнання.

Членів української збірної буде визначено 23 квітня після національного відбору, який відбудеться 22 квітня у Києві на стадіоні Атлет, у басейні ЦСКА та на велотреці на Трухановому острові. А вже з 23 по 30 вересня 2017 року військові-спортсмени вийдуть на міжнародні змагання у Торонто.

Оголошено результати фінального спортивного тестування кандидатів до збірної України Ігор Незламних

24 лютого у Києві відбувся заключний етап спортивного тестування кандидатів на участь в національній збірній, що представлятиме Україну на Іграх незламних в Торонто восени цього року.

До київського етапу тестування були запрошені кандидати з усієї України, які додатково подали заявки на офіційній сторінці змагання invictusgames.in.ua. Всього у заході, що відбувався на території Плавального басейну ЦСК ЗС України, взяли участь 18 спортсменів – 6 діючих військових, які служать в Міноборони та Національній поліції, а також 12 ветеранів, які отримали поранення під час виконання службового обов’язку.

Кожен зі спортсменів міг спробувати свої сили в одному або кількох з 6 дисциплін, в яких Україна змагатиметься на Іграх – стрільба з лука, атлетика, велоспорт на шосе, пауерліфтинг (важка атлетика), веслування на тренажері та плавання. Найпопулярнішими видами спорту виявилися стрільба з лука та веслування на тренажерах. Велоспорт на шосе на другому місці за популярністю. Результати учасників у кожному виді спорту фіксувала спеціально обрана комісія – подальший план тренування учасників враховуватиме їхні успіхи в тому чи іншому виді спорту.

Оксана Горбач, координатор проекту Ігри незламних в Україні, коментує: «Ми хотіли б наголосити, що участь національної збірної України у Торонто – не лише відібрати та відправити команду у Канаду. Ми наразі підіймаємо важливе питання, а саме питання спортивної реабілітації  бійців, які отримали травми та пораненнями під час виконання бойових дій. Нашим завданням є максимально постаратися реалізувати реформу спортивної  реабілітації. Наші бійці потребують не лише  фізичної і психологічної спортивної реабілітації, але і соціальної інтеграції. Спорт – один із інструментів, який дозволяє це зробити».

З 1 листопада 2016 до 15 лютого 2017 року в Україні тривав збір заявок на участь у національній команді Ігор Інвіктус. 208 ветеранів та військовослужбовців з пораненнями, отриманими під час виконання службового обов'язку,  зареєструвались на відбір до команди України. 126 кандидатів спробували свої сили у 6 видах спорту у Києві – 65, Львові – 28 та Одесі – 33. Після аналізу результатів організаційний комітет Ігор незламних в Україні сформує групи спортсменів, які продовжать підготовку за окремими дисциплінами. Також планується проведення проміжних змагань та товариських матчів, які допоможуть спортсменам набрати найкращої форми перед великими змаганнями в Канаді.

 

 

Закінчився додатковий етап збору анкет до Збірної України Ігор Нескорених – спортивне тестування кандидатів відбудеться 25 лютого в Києві

Вчора, 15 лютого, Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні завершив додатковий прийом заявок на участь у національній збірній. Після опрацювання анкет, відібраних кандидатів буде запрошено на спортивне тестування в Києві.

Взяти участь у тестуванні, що відбудеться 25 лютого, також зможуть кандидати, які подали заявки до 31 грудня 2016 року, але з поважних причин не змогли бути присутніми на попередніх етапах тестування в Києві, Львові та Одесі.

Інформація для учасників

В разі, якщо ваша анкета пройде попередній відбір, ми надішлемо вам офіційне запрошення на тестування електронним листом та текстовим повідомленням на телефон. Будь ласка, переконайтесь, що вказали точну електронну адресу та номер телефону в своїй анкеті.

Спортивне тестування відбудеться 25 лютого в Києві у приміщенні басейну ЦСК ЗС України за адресою Повітрофлотський проспект, 4. Початок – 8:30.

Положення про спортивне тестування

Зверніть увагу: Для допуску до тестування вам необхідно пройти медичне обстеження (функціональну діагностику) у лікаря за місцем проживання та отримати довідку, яка засвідчує вашу здатність брати участь у змаганнях з одного або кількох видів спорту, за якими проводитиметься тестування – атлетика, плавання, стрільба з лука, пауерліфтинг, велоспорт на шосе та веслування на тренажерах.

Перелік обласних лікарсько-фізкультурних закладів для самостійного проходження функціональної діагностики.

Після випробувань обраних кандидатів буде допущено до тренувань національної збірної за обраним спортивним напрямом.

Що необхідно мати при собі на тестуванні?

Документи:

•    Документ (копія), що посвідчує особу (паспорт, водійські права, військовий квиток)

•    Документ (копія) про участь у бойових діях

•    Медичний епікриз (копія)

•    Довідка про проходження функціональної діагностики

Екіпірування та засоби особистої гігієни:

•    Змінне спортивне взуття

•    Зручний спортивний одяг

•    Взуття для душу

•    Пляшка води

•    Рушник

•    Мило