Українська команда INVICTUS GAMES TORONTO 2017 • 23 – 30 вересня, 2017 Торонто, Канада
Ветеран АТО виборов першу медаль для української збірної на «Іграх Нескорених» в Торонто

Ветеран АТО виборов першу медаль для української збірної на «Іграх Нескорених» в Торонто

24 вересня, у перший день міжнародних змагань Invictus Games Toronto 2017 («Ігри Нескорених»), українська збірна виборола першу бронзу!

Спортивні змагання «Ігри Нескорених» вже принесли перший успішний результат для збірної українських ветеранів та військовослужбовців: Сергій Торчинський, поліцейський з Луцька, виборов бронзу у штовханні ядра.

Вчора ж українські спортсмени успішно пройшли кваліфікацію з бігу: Юрій Писарчук в категорії ІТ1, бігтиме сьогодні фінал на 400 метрів, Олег Зимников та Олександр Ткаченко - бігтимуть в категорії ІТ7 також на 400 метрів.

А ще сьогодні пройдуть відбіркові змагання та фінал у бігунів на 1500 метрів. У категорії ІТ7 прийматимуть участь Павло Будаєвський та Олег Зимников, а Вадим Свириденко та Юрій Писарчук у категорії ІТ1. Також Катерина Михайлова змагатиметься сьогодні у фіналі з пауерліфтингу.

Напередодні наші спортсмени мали змогу поспілкуватися з Принцем Гаррі під час розважального змагання з екстремального водіння Land Rover Driving Challenge. Принц радо фотографувався з українськими бійцями. Адже саме звичайні солдати, які отримали поранення під час війни в Афганістані, надихнули його започаткувати спортивні змаганні для військових ветеранів.

Також на тренування з атлетики до української збірної завітав легендарний боксер Ленокс Льюїс.

Спортсмени зустрілися також з Фредеріком Пежо, керівником проектів Трастових фондів НАТО. НАТО є одним з ключових партнерів української збірної, і пан Пежо ще раз підкреслив: «Допомога українським пораненим бійцям є одним з наших пріоритетів».

Підтримку українській команді також висловив Брайан Річмонд, Директор з управління ланцюгом поставок Crown Agents (партнера збірної): «Це набагато грандіозніша подія, ніж я собі уявляв. Пишаюся бути тут з вами. Ці хлопці вчать нас, що не треба жалітися на якісь дрібниці, а треба йти вперед».

З такою підтримкою нашим спортсменам все під силу!

Слідкуйте за новинами «Ігор Нескорених» та успіхами української збірної в соціальних мережах: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube та на офіційній сторінці «Ігор Нескорених»: invictusgames.in.ua
Дивіться онлайн-трансляцію змагань на каналі СТБ