Українська команда INVICTUS GAMES TORONTO 2017 • 23 – 30 вересня, 2017 Торонто, Канада
Призери «Ігор Нескорених» отримали нагороди від Президента України

Призери «Ігор Нескорених» отримали нагороди від Президента України

Президент Петро Порошенко особисто вручив державні відзнаки членам збірної України «Ігор Нескорених» під час офіційного прийому на честь повернення команди з Канади.

«Invictus Games» англійською дуже добре звучить, але мені набагато більше подобається український переклад «Ігри Нескорених», — сказав Президент та наголосив, що «українська збірна дійсно продемонструвала, що таке нескорені і що таке український воїн».

За досягнення високих спортивних результатів на III міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Нескорених» у Торонто (Канада), виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету Української держави орденом «За заслуги» І ступеня нагороджено Павла Будаєвського, орденом «За заслуги» ІІІ ступеня — Олега Зімнікова, Павла Мамонтова, Романа Панченка, Василя Пашкевичі, Олександра Писаренка, Валерія Рака, Вадима Свириденка, Дмитра Сидорука, Олександра Ткаченка, Сергія Торчинського, Сергія Шевчука. Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня нагороджено Катерину Михайлову.

«За такий короткий термін ви стали такою могутньою командою — дуже злагодженою. Ви довіряєте один одному. Я думаю, що це має бути символом для всієї України, яка також зараз як ніколи потребує єдності», — підкреслив Петро Порошенко.

Серед нагороджених високими державними нагородами також тренерський склад української збірної та організатори змагань «Ігри Нескорених», які підтримували українську збірну.

При цьому Президент зазначив, що «коли є єдність – є перемоги, коли є довіра – є єднання» та подякував українській збірній за чудовий виступ у канадському Торонто. «Дуже дякую, перш за все — переможцям, всім учасникам, бо всі учасники є переможці. Тренерам, всім, хто забезпечував і всім, хто підтримував», — зазначив Петро Порошенко.