Українська команда INVICTUS GAMES TORONTO 2017 • 23 – 30 вересня, 2017 Торонто, Канада
Національні Ігри Нескорених завершено. Попереду — оголошення збірної України

Національні Ігри Нескорених завершено. Попереду — оголошення збірної України

У змаганнях, що 22 квітня пройшли в Києві, взяли участь 107 учасників. Понад 70 спортсменів під час Національних Іграх взяли участь у більше ніж одній дисципліні, а тому на деяких майданчиках конкуренція була особливо запеклою. Так, за медалі в стрільбі з лука та веслуванні на тренажерах змагались одразу більше 50 учасників. Не менш популярною дисципліною виявився велоспорт на шосе: на старт вийшли 43 учасники.

Втім, незважаючи на серйозну боротьбу, серед бійців панувала атмосфера братерства та підтримки: «Ми підтримуємо один одного у житті та на стадіоні, ми друзі, а не суперники», — зізнаються Дмитро Олійник та Павло Степанов, учасники змагань.

 Учасники Ігор Нескорених готуються до велоперегонів на Трухановому острові.

«Незалежно від того, хто яке місце посів, ви всі вже переможці. Починаючи з тих, хто на сході боронить нашу Неньку, закінчуючи волонтерами, які допомагають під час змагань», — прокоментував головний суддя Національних Ігор Нескорених, Герой України Ігор Гордійчук.

 Четвірка учасників святкує перемогу після церемонії нагородження. 

Вже завтра, під час урочистої церемонії закриття Ігор на Хрещатику, ми назвемо імена 30 учасників національної збірної, які розпочнуть підготовку до осінніх Ігор Нескорених в Канаді. П’ятнадцять з них увійдуть до основного складу, а ще 15 сформують резерв.

 Вітряна погода не завадила учасникам показати вискокі результати в стрільбі з лука. 

Чекаємо завтра на святковому концерті на Хрещатику о 16:00!