ІГРИ НЕСКОРЕНИХ 2017

Змагання 2017 року в Торонто стали третіми в історії Ігор та першими для України. Шлях збірної України до найбільших змагань для поранених або травмованих військових та ветеранів почався з приватної ініціативи двох українських компаній ще в 2015 році. Згодом до перемовин з фундацією Invictus Games долучилось Міністерство оборони України та інші державні органи. Ідея участі національної збірної знайшла широкий відгук серед української діаспори в Канаді, а також багатьох ветеранських та волонтерських організацій.

В серпні 2016 року Україна отримала офіційне запрошення взяти участь в Invictus Games Toronto 2017, і вже восени того ж року почався загальнонаціональний відбір кандидатів до збірної. Заявки на участь подало більше 200 чинних військовослужбовців та ветеранів, 126 з них пройшли в наступний тур відбору та були запрошені на спортивні тестування в трьох українських містах — Києві, Львові та Одесі.

Наступним етапом відбору для кандидатів до збірної стали Національні «Ігри Нескорених». Масштабний турнір в Києві 22 квітня 2017 року об’єднав 107 учасників з усієї країни, які змагалися в 6 адаптивних видах спорту. За результатами змагання організаційний комітет обрав 26 учасників, які увійшли до збірної України — 15 з них потрапили до основного складу, а ще 12 сформували резерв. Імена учасників першої в Україні збірної «Ігор Нескорених» оголосили під час урочистого концерту в серці столиці.

Протягом весни та літа 2017 року збірна наполегливо готувалася до змагань в Торонто — окрім щоденних персональних тренувань учасники національної команди тричі збиралися на тренувальні табори, де вдосконалювали свої здібності та під наглядом професійних тренерів, лікарів та психологів. Вже в вересні виснажливі тренування принесли свої плоди.

На свої дебютних Іграх Нескорених українська збірна показала один з найкращих результатів серед інших 16 країн, завоювавши 14 медалей, 8 з яких — найвищого ґатунку. Українські військовослужбовці та ветерани вкотре продемонстрували незламну силу духу та стали взірцем того, як воля до життя та віра в свої здібності виявляються сильніше за обставини.

В 2018 році Україна знов повернеться на Ігри Нескорених. Відбір до збірної, яка виступить на майбутніх змаганнях в австралійському Сіднеї, почнеться вже наступної весни.

Результати вiдборiв у Львовi
Результати вiдборiв у Києві
Результати вiдборiв у Одесi
Результати додаткових вiдборiв у Києві
Результати Нацiональних iгор Нескорених

Прокрутити вгору