Ви підтримали Нескорених — і це було неймовірно!

Протягом двох місяців з усіх куточків України та світу лунав #МільйонГолосів на підтримку українських нескорених воїнів. Ваші відео та публікації в соціальних мережах надихали військових та ветеранів на шляху до цьогорічних «Ігор Нескорених» та заохочували досягати видатних результатів на змаганнях. І це їм вдалося — на своїх перших Іграх 15 учасників збірної України вибороли 14 медалей у шести видах спорту!

Дякуємо, що стали частиною ініціативи #МільйонГолосів та зробили свій внесок в успішний виступ української команди!

МІЛЬЙОН ГОЛОСІВ

«Мільйон голосів» — глобальний рух на підтримку учасників «Ігор Нескорених». Це спосіб сказати слова подяки воїнам, які пережили важкі випробування, захищаючи свою країну, але не втратили сили духу і залишились нескореними. Цього року гучний голос підтримки звучатиме й для українських нескорених бійців.

Архів кампанії

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Для того, щоб долучитись до «Мільйону голосів», достатньо зробити кілька простих кроків:

  • Запишіть відео, де ви зачитуєте вірш «Нескорений» (скачати вірш) або його уривок  
  • Опублікуйте відео на своїй сторінці в соціальних мережах з хештегами #МільйонГолосів #AMillionVoices #InvictusGamesTeamUkraine або завантажте відео на YouTube з тегами #МільйонГолосів #AMillionVoices #InvictusGamesTeamUkraine та поділіться з нами URL свого відео, зареєструвавши його в полі нижче
  • Передайте естафету двом своїм друзям у соціальних мережах

Ви також можете продемонструвати свою підтримку, роздрукувавши вірш «Нескорений» та розмістивши його у себе вдома, на місці проходження служби, на роботі, в школі, тощо.

ПОДІЛІТЬСЯ СВОЇМ ВІДЕО

Додайте лінк на своє YouTube-відео та долучіться до мільйону голосів на підтримку наших нескорених воїнів.

ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО?

Ігри Нескорених — єдині міжнародні змагання з адаптивних видів спорту серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов’язку. Ці хоробрі люди служили країні та захищали наш спокій, тепер прийшов час висловити їм нашу підтримку.

Ми створюємо рух, який допоможе привернути більше уваги до «Ігор Нескорени» та дозволить гідно вшанувати наших бійців. Створити єдину спільноту, яка буде підтримувати та надихати учасників на їхньому шляху до Ігор. «Мільйон голосів» дає кожному українцю можливість висловити свою підтримку та подякувати військовим та ветеранам, які виконували та продовжують виконувати свій обов’язок перед Батьківщиною.

Питання та відповіді

Від сьогодні і до 23 вересня 2017 року — дня відкриття «Ігор Нескорених» у Торонто — ми закликаємо мільйон українців підтримати наших військових та ветеранів, процитувавши вірш «Нескорений». Запишіть відео, де ви самі або з вашими близькими, друзями, співробітниками, товаришами по службі або спортивній команді читаєте вірш «Нескорений» або його уривок, та поділіться з нами посиланням на відео, щоб воно з'явилось на сторінці проекту.

Всі жителі країни! Військові та ветерани, які бажають підтримати своїх побратимів, представники громадських та державних організацій, працівники підприємств, учні та студенти, діти та дорослі — жодних обмежень немає.

«Мільйон голосів» об’єднує всіх українців, які бажають сказати слова підтримки своїм захисникам, а також представникам інших країн, які беруть участь в «Іграх Нескорених».

Кампанія «Мільйон голосів» триватиме до дня відкриття «Ігор Нескорених» у Торонто 23 вересня 2017 року.

Прокрутити вгору