ПРО НАС

Edit Content

МІСІЯ

 
 

Ігри Нескорених покликані надавати нові можливості військовослужбовцям та ветеранам, які заплатили високу ціну та були поранені, травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки на полі бою. Ми впевнені, що дія набагато продуктивніша за співчуття. Понад 7 років ми будуємо спільноту, яка об’єднує людей зі схожим досвідом та допомагає їм долати наслідки поранень, травм і хвороб за підтримки сім’ї, побратимів та суспільства.

Ігри Нескорених в Україні підтримують українських військовослужбовців та ветеранів на шляху до фізичного відновлення, психологічної абілітації та соціальної інтеграції, формуючи позитивний світогляд та мотивуючи до занять спортом та особистого зростання. 

Ігри Нескорених мають на меті сприяти розвитку та популяризації спорту як дієвого засобу реабілітації серед поранених бійців, а також спонукати суспільство й державу створювати для цього необхідні умови.

 
 

Цінності Ігор Нескорених:

 
 
  • Підтримка. Ми віримо, що підтримка побратимів, родин та друзів — фундамент успішного відновлення після травм та поранень
  • Розширення можливостей. Ми переконані, що поранені бійці мають отримувати гідні можливості для реабілітації та повернення до повноцінного життя не залежно від рівня чи виду тяжкості поранення, травми чи захворювання.
  • Відданість справі: Ми підтримуємо учасників у їхньому бажанні досягати нових цілей у спортивній реабілітації
  • Повага. Ми поважаємо досвід учасників та прагнемо створювати спільноту, засновану на повазі досвіду кожного учасника та взаєморозумінні
  • Сміливість: Ми надихаємось нескореним духом наших учасників та мотивуємо виходити з зони звичного та сміливо дивитись в свої майбутнє
 
 

Історія Ігор Нескорених

 
 
 
 

Invictus з латинської — «нескорений». Це слово уособлює бойовий дух чоловіків та жінок, що отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючі свої службові обов’язки на полі бою. Вони пережили важкі випробування, однак не дали їм зламати себе. Вони довели, що віра в себе та підтримка близьких завжди виявляються сильніше обставин, і стали справжніми нескореними воїнами.

Більшість з нас ніколи не зіткнеться з жахами поля бою. Жахами, які здатні назавжди залишити слід та тілі та в душі чоловіків та жінок, що віддано служили своїй країні. Як їм вдається подолати наслідки важких травм? Як ми можемо змінити сприйняття людей з інвалідністю в суспільстві та розповісти всьому світу про силу підтримки на шляху до відновлення? Принц Гаррі не лише задав ці питання, але й дав відповідь на них.

В 2013 році Принц Гаррі відвідав Warrior Games в США та побачив, яку важливу та корисну роль спорт може відігравати у реабілітації поранених, травмованих або хворих військовослужбовців та ветеранів. Вже в 2014 році заснована Принцом Гаррі Фундація Ігор Нескорених (Invictus Games Foundation) провела перші Ігри Нескорених в Лондоні, в яких взяли участь 400 спортсменів з 13 країн.

Другі Ігри відбулися через два роки, в травні 2016 року, в Орландо, а кількість учасників зросла до 500 чоловік з 15 країн. Треті Ігри в канадському Торонто, що відбулись у вересні  2017 року, стали найбільшими змаганнями в історії Invictus Games, та запам’яталися всій Україні першим виступом нашої збірної.

У 2018 році Австралія стала четвертою країною, яка приймала Ігри Нескорених. На Ігри «догори ногами» приїхали учасники з 18 країн, включно з Україною, які змагались в 11 адаптивних видах спорту.

П’яті Ігри Нескорених відбудуться 29 травня – 05 червня 2021 року у Гаазі, Нідерландах. Збірна України візьме участь в змаганнях у розширеному складі — цього року Фундація Ігор Нескорених прийняла рішення про збільшення квоти української команди з 15 до 20 чоловік.

Прокрутити вгору