Invictus Games Vancouver Whistler 2025 presented by ATCO and Boeing 8-16 лютого 2025 року

ПРО НАС

Edit Content

БІЙЦІ, ЧИЯ ВОЛЯ СИЛЬНІША ЗА ТІЛО

МІСІЯ

 
 

Ігри Нескорених покликані через спорт сприяти процесу відновлення та реабілітації ветеранів/ветеранок та військовослужбовців, які отримали поранення, травми або захворювання під час, або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій.

Ми маємо на меті сприяти розвитку та популяризації спорту як дієвого засобу реабілітації серед поранених захисників та захисниць, а також спонукати суспільство й державу створювати для цього необхідні умови.

Ігри Нескорених в Україні підтримують українських військовослужбовців та ветеранів на шляху до фізичного відновлення, психологічної реабілітації і соціальної інтеграції, формуючи позитивний світогляд та мотивуючи до занять спортом та особистого зростання.

Ми впевнені, що дія значно продуктивніша за співчуття. Понад 7 років ми будуємо спільноту, яка об’єднує людей зі схожим досвідом та допомагає їм долати наслідки поранень, травм і хвороб за підтримки сім’ї, побратимів та суспільства.

 
 

Цінності Ігор Нескорених

 
 
  • Підтримка. Ми віримо, що підтримка побратимів/посестер, родин, друзів та суспільства — фундамент успішного відновлення після травм та поранень.
  • Наснаження. Ми переконані, що захисники та захисниці мають отримувати гідні можливості для реабілітації та повернення до цивільного життя незалежно від виду та тяжкості поранення, травми чи захворювання. Саме тому ми даємо інструменти для постравматичного зростання та розширюємо спортивні дисципліни, які стають доступними для людей з інвалідністю. 
  • Відданість. Ми підтримуємо учасників у їхньому бажанні досягати нових цілей та мобілізуємо суспільство на підтримку українських бійців на шляху відновлення та повернення їх до життя. 
  • Повага. Ми поважаємо досвід учасників і прагнемо створювати спільноту, засновану на повазі до досвіду кожного та на взаєморозумінні.
  • Сміливість. Сміливість розпочинається задовго до того, як військовослужбовець приймає перший бій. Вона розпочинається з відповідального особистого вибору стати на захист. Ми надихаємось нескореним духом наших учасників та учасниць і прагнемо виходити із зони звичного та сміливо дивитися в майбутнє.
 
 
 

ІСТОРІЯ ІГОР НЕСКОРЕНИХ

 

Invictus з латинської — означає «нескорений». Це слово уособлює нескорений дух чоловіків та жінок, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки на полі бою. Вони пережили важкі випробування, однак не дали їм зламати себе. Вони довели, що віра в себе та підтримка близьких завжди сильніша за обставини.

Досвід військової служби назавжди залишає слід на тілі та психіці чоловіків і жінок, які віддано служили своїй країні. Які виклики стоять перед ними? Яку роль спорт відіграє у відновленні після поранення? Як ми, як суспільство, можемо побудувати підтримуюче та комфортне середовище для людей з інвалідністю та підтримати їх на шляху до відновлення? Принц Гаррі, герцог Сассекський не лише поставив ці питання, але й спробував дати відповідь на них.

2013

У 2013 році Принц Гаррі, герцог Сассекський відвідав Warrior Games в США та побачив, яку важливу роль спорт може відігравати у реабілітації поранених, травмованих військовослужбовців та ветеранів. Вже у 2014 році заснована Принцом Гаррі Фундація Ігор Нескорених (Invictus Games Foundation) провела перші Ігри Нескорених в Лондоні, в яких взяли участь 400 спортсменів з 13 країн.

2016

Другі Ігри відбулися через два роки, в травні 2016 року, в Орландо, а кількість учасників зросла до 500 чоловік з 15 країн. Треті Ігри в канадському Торонто, що відбулись у вересні 2017 року, стали найбільшими змаганнями в історії Invictus Games, та запам’яталися всій Україні першим виступом нашої збірної.

2018

У 2018 році Австралія стала четвертою країною, яка приймала Ігри Нескорених. На Ігри «догори ногами» приїхали учасники з 18 країн, включно з Україною, які змагались в 11 адаптивних видах спорту.

2020

У травні 2020-го міжнародні Ігри Нескорених мали відбутися у Гаазі, проте у зв’язку з COVID-19,вони були перенесені на 2022 рік.

2023

Шості Ігри Нескорених відбулися 2023 року у німецькому місті Дюссельдорф.

2025

Сьомі Ігри Нескорених (та п’яті для України) відбудуться 8-16 лютого 2025 року у Ванкувері та Вістлері, Канада.

Прокрутити вгору