ПРО НАС

Edit Content

Invictus Games Düsseldorf 2023

МЕТА ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ІГОР НЕСКОРЕНИХ

У 2023 році Ігри Нескорених пройдуть 9-16 вересня у Дюссельдорфі, Німеччина.

Події цьогорічних Ігор Нескорених відбуватимуться у Серці Дюссельдорфа, Меркур-Шпіль-Арені, яка вміщує 6-8 тисяч глядачів.

КРАЇНИ-УЧАСНИЦІ

В Invictus Games Düsseldorf 2023 братимуть участь 22 країни:

Німеччина, Австралія, Бельгія, Естонія, Канада, Колумбія, Данія, Франція, Грузія, Велика Британія, Ірак, Італія, Ізраїль, Йорданія, Нідерланди, Нігерія, Нова Зеландія, Польща, Республіка Корея, Румунія, Україна, США.

СПОРТИВНІ ДИСЦИПЛІНИ

За вісім днів 600 учасників Ігор Нескорених з різних країн братимуть учась у змаганнях з 10 видів спорту:

в стрільбі з луку, легкій атлетиці, настільному тенісі, веслуванні на тренажерах, пауерліфтингу, велоспорті на шосе, волейболі сидячи, баскетболі на візках, плаванні та регбі у візках.

Українська збірна братиме участь у 9 видах спорту (окрім регбі у візках).

ВІДБІР ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ ІГОР НЕСКОРЕНИХ УКРАЇНИ У 2023 РОЦІ

В 2023 році відбувся відбір до збірної України на Invictus Games Düsseldorf 2023.

Цього року Національної збірної Ігор Нескорених України збільшилася до 25 учасників.

ХТО МІГ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВІДБОРІ

Взяти участь у відборі до збірної України у 2023 році мали можливість ветерани та діючі військовослужбовці

Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків у роки проведення АТО/ООС, під час повномасштабної війни в Україні, а також в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ

Критерії відбору до збірної України на Іграх Нескорених у Дюссельдорфі сформульовано відповідно до рекомендацій міжнародної Фундації Ігор Нескорених у Лондоні.

Критерій
Вага

1

Реабілітація
Який ефект з точки зору реабілітації кандидат отримає від участі в Іграх Нескорених? Як Ігри допоможуть його відновленню та одужанню?

40%

2

Ставлення
Підхід до тренувань, дисципліна, відповідальність за результат, бажання підтримувати ветеранів, бажання бути повністю задіяним в роботу команди та бути командним гравцем, позитивний погляд на особистий розвиток, демонстрація інтересу у покращенні спортивних показників, підтримка цінностей Ігор Нескорених.

25%

 
 
 

3

Спортивна етика
Кандидат повинен демонструвати «дух Інвіктус»: гідно та справедливо поводитись під час спортивних змагань, на спортивній арені та за її межами, а також у стосунках з членами команди та іншими учасниками змагань.

25%

4

Спортивний результат
Кандидат повинен показати бажання опанувати спорт, в якому бажає змагатись, та хотіти покращити свої результати у ньому. Кандидат не має бути найкращим в обраному спорті, або мати попередній досвід в ньому, щоби потрапити у збірну.

10%

Scroll to Top