INVICTUS GAMES THE HAGUE 202One   16 – 22 квітня 2022 року   Гаага, Нідерланди

"Найбільш дружні за всі роки" — у Львові завершились національні змагання з Ігор Нескорених

Протягом 28-30 квітня у Львові пройшли національні відбіркові змагання до збірної України з Ігор Нескорених. Війна позначилася на організації відбору – з міркувань безпеки  ми були вимушені провести змагання в один тур, без тестувань в регіонах. Також ми запроваджували інформаційну тишу, щоб не нашкодити. Ми вдячні всім, хто прийняв ці умови і доклався до створення атмосфери взаємопідтримки і поваги. 

Ці змагання стали найбільш дружніми і масштабними: 2 змагальні дні, 4 локації, 9 видів спорту і 202 учасника, в тому числі 9 жінок. Цьогоріч 110 учасників брали участь у Іграх Нескорених вперше. Ми раді розвивати спільноту нескорених, і залучати до неї всіх, хто поділяє цінності Ігор, адже найголовнішим досягненням учасників змагань є не медалі, а унікальна дружня спільнота, що транслює цінності Invictus Games у цивільному житті: сміливість, повага, взаємопідтримка.

Організатори отримали 262 заявки на участь у змаганнях, не зважаючи на війну, спільнота нескорених активно долучається до змагань. Було зареєстровано – 248 учасника, з них 9 жінок. 2 заявникам, через невідповідність критеріям участі в Іграх Нескорених було відмовлено в реєстрації, і ще 12 учасників відкликали свої заявки самі.

Серед тих, хто змагався, було 79 ветеранів та 123 діючих військовослужбовців. Вони представляли такі відомства та силові блоки: Збройні Сили України – 84 учасника, Національна гвардія України – 13, національна поліція України – 9, Державна прикордонна служба України – 14, Служба безпеки України – 2, добровольчі формування – 1.

Учасники представляли 23 регіони, найбільші команди були з Київської, Дніпропетровської та Львівської областей.

Цього року вперше учасники змагалися в настільному тенісі. А загалом, змагання відбувались у 9 видах спорту: окрім настільного тенісу, ще легка атлетика (біг, стрибки в довжину і штовхання ядра), пауерліфтинг, веслування на тренажерах, стрільба з лука, велоспорт, плавання, баскетбол на візках та волейбол сидячи. Протоколи змагань ви можете знайти тут.

Традиційно, не дивлячись на те, що у кожній категоріі було обрано переможців,  на відбіркових змаганнях медалі отримали усі учасники змагань. Таким чином організатори хотіли відзначити, що абсолютно усі, хто доєднався до родини Нескорених, вже переможці.

Відбір збірної України 2023 року здійснює Міністерство у справах ветеранів України спільно з БФ «Повернись живим», Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» та ГО «Ігри Інвіктус Україна» за підтримки міжурядової робочої групи. Організація спортивних змагань у Львові проводилася Львівською міською радою і Львівською обласною державною адміністрацією за підтримки чудових партнерів. 

Відбіркова комісія розпочала роботу, і ми очікуємо оголошення складу збірної, яка представлятиме Україну на міжнародних змаганнях у Дюссельдорфі вже цього вересня.

Дякуємо всім учасникам, близьким, а також партнерам заходу за неймовірно дружнє свято спорту та волі до життя! 

Слідкуйте за анонсом збірної 2023 на офіційних сторінках:
Facebook — facebook.com/InvictusGamesTeamUkraine/
YouTube — youtube.com/channel/UCbutl1h6tYLbUMkUYdW5Elg

Пошук волонтерів у Львові

Шукаємо волонтерів у Львові!

Друзі, наприкінці квітня відбудуться Національні змагання Invictus Games у Львові! Ми починаємо пошук волонтерів, які зможуть підтримати Нескорених і допомогти створити атмосферу “своїх” на змаганнях ❤️ Якщо ви готові підтримати ділом команду Invictus Games: Team Ukraine, то заповнюйте заявку https://forms.gle/8y8aDV7KG3Z4wpty8 і ми з вами зв’яжемося! Будемо безмежно вдячні за поширення, особливо, якщо маєте друзів у Львові!
 

Подавай заявку на відбір збірної та представ Україну на змаганнях у Дюссельдорфі

Друзі-ветерани, якщо ви не змогли пройти реєстрацію на відбіркові змагання Invictus Games 2023 року у Дюссельдорфі через систему Е-ветеран, повідомте нам про це до за посиланням: https://cutt.ly/l4axYkt до 28 березня.
Ми допоможемо вам зареєструватися і взяти участь у відборі збірної.

І залишайтеся на зв’язку – ми зв’яжемося із вами і допоможемо
 

✅ Що таке Invictus Games?
Invictus Games (Ігри Нескорених) – міжнародні ігри з адаптивних видів спорту для ветеранів та діючих військовослужбовців, які отримали травми, поранення (видимі та невидимі) або ж захворіли внаслідок участі в бойових діях. Ігри були засновані в 2014 році принцом Гаррі, Герцогом Сассекським.


✅  Хто може взяти участь у відборі до команди Invictus Games:Team Ukraine?
 До складу української команди можуть увійти військовослужбовці, особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, ветерани війни та особи, звільнені з військової служби, служби цивільного захисту, служби у правоохоронних органах, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій.
Якщо ви діючий військовослужбовець, ви також можете брати участь у відборі, на відбір буде оформлене відрядження. 


✅Загальна кількість учасників збірної України Invictus Games:Team Ukraine у 2023 році — 24 учасників бойових дій.


✅ Спортивні дисципліни відбору:
стрільба з лука, легка атлетика, велосипедний спорт, пауерліфтинг, веслування в приміщенні, волейбол сидячі, плавання, настільний теніс, баскетбол на візках.


✅ Національний відбір здійснюватиметься за комплексною системою оцінки, адже Ігри Нескорених – це про фізичне відновлення, психологічну абілітацію та соціальну інтеграцію, у тому числі через спорт. 


 У відсотковому співвідношенні це буде:
▪️ 40% – реабілітація 
 Який ефект з точки зору реабілітації кандидат отримає від участі в Invictus Games? Як Ігри допоможуть його відновленню та одужанню?

▪️ 25% – ставлення 
Підхід до тренувань, дисципліна, відповідальність за результат, бажання підтримувати ветеранів, бажання бути повністю задіяним в роботу команди та бути командним гравцем, позитивний погляд на особистий розвиток, демонстрація інтересу у покращенні спортивних показників, підтримка цінностей Ігор Нескорених.

▪️ 25% – спортивна етика
Кандидат повинен демонструвати «дух Інвіктус»: гідно та справедливо поводитись під час спортивних змагань, на спортивній арені та за її межами, а також у стосунках з членами команди та іншими учасниками змагань.

▪️ 10% – спортивний результат
Кандидат повинен показати бажання опанувати спорт, в якому бажає змагатись, та хотіти покращити свої результати у ньому. Кандидат не має бути найкращим в обраному спорті, або мати попередній досвід в ньому, щоби потрапити у збірну.

Друзі, розкажіть побратимам та знайомим ветеранам

Українська збірна Invictus Games здобула 16 медалей на змаганнях в Гаазі

22 квітня закінчилися міжнародні змагання Invictus Games The Hague 2020, де українська збірна виборола 16 медалей: по 5 золотих та срібних і 6 бронзових.

Але ми пишаємося усіма учасниками збірної, які боролися і показували результати на межі своїх можливостей.

У перший день золотою медаллю рахунок збірної відкрив Родіон Сітдіков у штовханні ядра. З результатом 9,46 м він став кращим у своїй категорії. Ще дві медалі українці отримали у стрибках в довжину: Артем Лукашук з результатом 5,20 м став другим у своїй категорії, а Іван Герецун – стрибнув на 5.10 м і став тремім. Завершив результативний спортивний день Олексій Бобчинець, який у бігу на 1500 метрів здобув бронзову медаль з результатом 5:42,50

У другий день українська збірна виборола низку медалей: у командному змаганні зі стрільби з лука українці вибороли срібло: медалістами стали Дмитро Афанасьєв, Сергій Калитюк і Василь Стуженко. У штовханні ядра маємо три медалі, у своїх категоріях наші герої здобули - Віктор Легкодух із результатом 7,32 - золото, Рустам Росул із результатом 5,86 – срібло, Сергій Прядка із результатом 8,33 – золото. Анна-Софія Пузанова, дочка Юлії Паєвської, яка зараз перебуває у полоні ворога, отримала бронзову медаль зі стрільби з лука в категорії новачків. Анна брала участь у змаганнях замість мами.

Третій день змагань приніс українській збірній Invictus Games ще 3 медалі: бронзу у плаванні на дистанції 50 метрів вільним стилем українській команді приніс Іван Лепеха. А Бадарак Андрій виборов дві медалі - бронзову у запливі на 50 м брасом та золоту у плаванні на 50 м на спині.

У четвертий дня змагань українська збірна виступала в одній із найбільш конкурентній дисципліні – веслуванні на тренажерах. І тим не менше в шаленій конкурентній боротьбі наші інвіктусівці вибороли 4 медалі: Ігор Галушка, який того дня став справжнім тріумфатором двічі піднімався на п’єдестал пошани: – він став першим і отримав золото у веслуванні на 4 хвилини, а також був другим із, відповідно, сріблом з веслування на тренажерах на 1 хвилину. Віктор Легкодух здобув срібло у веслуванні на тренажері на 4 хвилини у своїй категорії, покращивши свій особистий рекорд у цій дисципліні на цілих 3 метри. Почесний медальний рахунок збірної закрив Ігор Безкаравайний, він був третім із бронзою у дистанції веслування на 1 хвилину.

Але ми пишаємося усіма учасниками збірної, які боролися і показували результати на межі своїх можливостей.

Окремо маємо розказати про баскетбол на візках. Українська команда вперше змагалася в цьому виді спорту і провела 3 матчі. Перший – проти команди Франції, наші хлопці виграли із рахунком 12:8. Слід сказати, що ця перемога не була легкою, але показала, що навіть перші кроки в незнайомому виді спорту можуть бути успішними. Другий матч із збірною Грузії завершився з рахунком 17:3 на користь Грузії і неймовірно крутим взаємним скандуванням: ми грузинам кричали «САКАРТВЕЛО», а вони нам - «УКРАЇНА». Останній матч турніру ми провели із учителями нашої команди - баскетболістами зі США, які допомагали нашій команді робити перші кроки у грі, ділилися досвідом і підтримували! Результат: 33:9 на користь США, а наші враження - ніби ми виграли фінал. Гра була на такому високому рівні для нас, що захоплювало подих! Зірвані голоси та стерті долоні: у хлопців - від гри, у решти залу - від підтримки. Команда США вийшла на поле у синьо-жовтих пов‘язках, і це в повній мірі відображало дух партнерства і підтримки, який панував на майданячику. Дякуємо за підтримку і за те, що в цій грі відчули себе живими! Дякуємо, хлопці, за видовищну боротьбу та незламність.

Але в нашої команди в Гаазі була іще одна дуже важлива місія – розказати світу про Тайру, нашу Юлію Паєвську, учасницю української команди Invictus Games, яка мала бути із нами в Гаазі, але 16 березня потрапила у полон до ворога. російська федерація відмовляється вносити її в список обміну полоненими, тому ми закликаємо увесь світ підтримати нас і домогтися звільнення Тайри. Сьогодні без перебільшення йдеться про загрозу її життю. Під час усіх офіційних та дружніх зустрічей ми розповідали про Тайру і закликали всім світом тиснути на росію і вимагати її звільнення: на зустрічі у посольстві США в Нідерландах, під час розмови із принцем Гаррі, представниками урядів усіх країн, з якими зустрічались, під час неформального спілкування.

#SaveTaira

Розшукуються волонтери!

Організаційний комітет Invictus Games в Україні шукає волонтерів, які готові допомагати збірній України на цьогорічних міжнародних змаганнях Invictus Games 2020 в Гаазі, що відбудуться з 16 по 22 квітня.

Якщо це ви, або ви знаєте таких людей, зголосіться, будь ласка!

Ми шукаємо:

1. Фотографів для фотодокументації участі нашої збірної у змаганнях Invictus Games у Гаазі. Фото будуть опубліковані в соціальних мережах та на офіційному Flickr-каналі збірної  з вказанням авторства фото.

2. Відеографів, які готові з 15 по 22 квітня знімати та монтувати відео зі змагань української збірної. Дуже бажано, щоб волонтер знімав та монтував відео зі змагань. Але якщо ви тільки знімаєте або монтуєте, то ми також просимо зв’язатися з нами. Якщо ви вправні у створенні коротких відео для соціальних мереж - будь ласка, зв"яжіться з нами.

3. Людей зі знанням англійської мови, які зможуть виконувати функцію перекладачів для учасників збірної та їх рідних.

4. Людей, які зможуть провести екскурсії для учасників збірної та їх рідних по Гаазі, Амстердаму та інших містах Нідерландів

5. Також просимо зв’язатися з нами тих, хто готовий розмістити у себе українців, які приїдуть з України, підтримати збірну.

Якщо ви зацікавились і маєте можливість з 14 по 23 квітня (увесь період, або якийсь з днів з 14 по 23 квітня) виділити час для підтримки українських ветеранів – просимо вас зв’язатися з пресофіцеркою національного Організаційного комітету Invictus Games Світланою Судак: s.sudak@stratcomua.org

Підтримаймо українських ветеранів! Слава Україні!

Учасники національних збірних Invictus Games різних років отримали державні нагороди

Ордени «За заслуги» ІІІ ступеня вручили Олександру Гавриленку, Сергію Ільницькому, Володимиру Королю, Богдану Оксентюку, Денису Фіщуку та Віктору Шинкаруку, учасники збірної 2018 року, що представляли Україну у Сіднеї.

Павло Ковальський та Іван Рудий, що цього року у квітні представлятимуть нашу державу у Гаазі, отримали відомчу відзнаку «За поранення».

Орденом "За заслуги" ІІІ ступеня також нагороджено Юрія Дмитренка, Олександра Зозуляка, Майю Москвич, Василя Омельченка, Андрія Усача, Олександра Чалапчія та Сергія Шимчака.

Офіційне вручення відбулося в Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа». Нагороджувала інвіктусівців міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна. Під час заходу вона закцентувала увагу на розвитку ветеранського спорту в Україні та його перспективах. «Мінветеранів продовжує роботу над законодавчим унормуванням окремого виду спорту – ветеранського. Відповідний закон вже прийнятий у першому читанні. Це інституційна реформа, яка згодом дозволить створювати осередки ветеранського спорту в регіонах, громадах», – заявила міністерка.

«Я дуже рада, що сьогодні ми відзначили зусилля збірної 2018 року відзнаками Президента України, тому що кожен з учасників збірної виклався на 200 відсотків в Сіднеї, і здобув для України перемогу на міжнародних змаганнях. Зараз ми можемо подякувати вам тільки у виді відзнак, але я сподіваюся, що в майбутньому ми зможемо подякувати вам так, як це відбувається в олімпійському та параолімпійському спорті: на рівні держави, президента, міністерства, зробити програму, в якій ви зможете отримати фінансову винагороду за досягнення в спорті захисників України», – зазначила Оксана Горбач, національна координаторка Ігор Нескорених в Україні.

Нагородження відбулося в останній день навчально-тренувальних зборів збірної України Invictus Games, яка з 16 по 22 квітня представлятиме нашу націю на міжнародних змаганнях Invictus Games в Гаазі (Нідерланди).

«Ми віримо в те, що спорт стане тією точкою дотику, яка об’єднає ветеранську спільноту. Завдячуючи спорту у військових і ветеранів є підтримка, вони об'єднуються та створюють нові проєкти. Завдяки нашим захисникам і їхній єдності український прапор можна побачити не тільки у звільнених містах і селах, а й в інших країнах під час спортивних перемог на Invictus Games», - сказала керівниця ветеранського відділу фонду «Повернись живим» Вікторія Дворецька.

Від імені національного Організаційно комітету Invictus Games і ветеранської спільноти, ми вітаємо військових і ветеранів, які отримали та були відзначені нагородами. Ми хочемо, щоб ви продовжували нас дивувати своїми спортивними досягненнями та підкорювали вершини не тільки в спорті, а й в професійному житті. Успіхів вам у всіх починаннях, людського щастя, добра та мирного неба!

Розпочато акредитацію медіа на міжнародні змагання Invictus Games the Hague 2020

До 01 березня 2022 року триває акредитація медіа на міжнародні змагання Invictus Games the Hague 2020. Українські ЗМІ можуть акредитуватись на офіційному сайті Invictus Games the Hague 2020 за посиланням https://invictusgames2020.com/en/external-media-accreditation/.

Інструкція для ЗМІ щодо акредитації українською мовою.

Українські ЗМІ, які отримають акредитацію, матимуть доступ до локацій проведення змагань, зможуть взяти коментарі у учасників збірної та офіційної делегації України, у засновника Invictus Games принца Гаррі та представників Міжнародного фонду Invictus Games Foundation.

Супровід та координацію акредитованих ЗМІ під час міжнародних змагань забезпечать прес-офіцери українського організаційного комітету Ігор Нескорених.

Звертаємо увагу ЗМІ, що через ажіотаж зі сторони преси, акредитація міжнародним організаційним комітетом буде надана лише офіційним ЗМІ або фрілансерам, які мають конкретне редакційне завдання та співпрацюють з тим чи іншим медіа.

Для тих ЗМІ, які не зможуть отримати акредитацію, український організаційний комітет Ігор Нескорених буде щоденно протягом міжнародних змагань надавати всю інформацію про перебіг та результати змагань для підготовки матеріалів.

Нагадаємо, що у зв’язку з пандемією коронавірусу змагання Invictus Games the Hague 2020 двічі переносились. Цьогоріч Invictus Games the Hague 2020 будуть проходити з 16 по 22 квітня в Гаазі, Нідерланди. Вже скоро 20 українських військових і ветеранів, що входять в склад національної команди, будуть демонструвати свою силу волі та боротися за перемогу. Крім України, в Invictus Games the Hague 2022 будуть брати участь ще 19 країн.

Акредитація ЗМІ триває до 1 березня (опівночі за центральноєвропейським часом).

Ключові контакти:

З питаннями щодо роботи преси на міжнародних змаганнях Invictus Games the Hague 2020 press@invictusgames2020.nl

З питаннями стосовно акредитації ЗМІ accreditation@invictusgames2020.nl

Прес офіцер українського організаційного комітету на Іграх Нескорених s.sudak@stratcomua.org, Світлана Судак.

До зустрічі в Гаазі, вболіваймо за українських ветеранів!

Національна збірна Invictus Games Team Ukraine провела відкрите тренування

02 грудня на території Олімпійського центру «Конча Заспа» відбулося відкрите тренування збірної України «Ігор Нескорених».

«Наше завдання сформувати і реалізувати державну політику реабілітації ветеранів, спорт в цій системі займає велике місце», - сказав Володимир Левчук, заступник міністра у справах ветеранів України, відкриваючи тренування. Він підкреслив, що Ігри нескорених задали високу планку цієї роботи і я радий бачити персональні результати учасників збірної, які демонструють, що для героїв України немає перешкод ні в чому.

«Це цілком реальні плани – приймати в Україні міжнародні змагання Інвіктус», - сказала Оксана Горбач, національний координатор Ігор Нескорених в Україні директор Центру стратегічних комунікацій «Стратком Україна», представляючи перспективи розвитку цього проекту. «Звісно, має бути підготовлена інфраструктура для адаптивних видів спорту, і такий досвід ми вже маємо, - говорить вона, - а наша збірна доводить на особистому прикладі , що ветерани, які пройшли реабілітацію через спорт, стають основою безпечної країни».

«Команда фонду з 2019 року підтримує ветеранський спорт, і дуже показовим є те, що залучення ветеранів у спорт розширюється, ми активно залучаємо регіони, - сказав Тарас Чмут, директор Благодійного фонду «Повернись живим», - кожен відбір збірної охоплює щоразу більшу кількість учасників. І я вірю, що згодом в Україні відбудуться власні спортивні змагання для ветеранів з усього світу».

Оцінюючи спортивний результат учасників збірної, Сергій Конюшок, головний тренер, сказав: «Ми вже жартуємо, що через перенесення змагань, наша збірна стала майже олімпійською. Але це дозволило ветеранам сформувати справді міцну команду. І до змагань в Гаазі кожен з учасників підійде в оптимальній спортивній формі». Під час відкритого тренування одночасно у кількох залах проходили тренування з веслування на тренажерах, пауерліфтингу, стрільби з лука під наглядом тренерів збірної.

«Ми ще не поїхали на змагання, а Інвіктус уже нас змінив, - сказав Володимир Мусяк, ветеран, член збірної України Ігор Нескорених, - я особисто виліз зі своєї мушлі, зрозумів, що я маю багато сил і компетентностей. Спорт розкрив мене людям і світу, бо він не тільки гартує тіло, він відновлює цікавість до життя. Журналісти та гості відкритого тренування не лише спостерігали, як учасники збірної виконують справи і тренуються, але і самі взяли участь у процесі тренування на різних локаціях під наглядом тренерів та членів збірної, як то кажуть, спробували свої сили у дисциплінах Інвіктус.

Протягом тренування журналісти також дізнавались про шлях відновлення учасників бойових дій після поранення та роль спортивної реабілітації у цьому процесі. Нагадаємо, що ветерани російсько-української війни, які пройшли відбір у збірну, готуються представити Україну у міжнародних змаганнях в Гаазі.

Тренувальна програма цих, уже п’ятих, зборів дуже насичена. Протягом двох тижнів, з 20 листопада по 02 грудня, інвіктусівці проходять інтенсивну підготовку, відточують техніку в основному для себе виді спорту та кількох додаткових, щоб до змагань підійти у максимальній спортивній формі. Загалом, українські ветерани виступатимуть у таких видах спорту: легка атлетика (біг, штовхання ядра, метання диску), пауерліфтинг, веслування на тренажерах, велоспорт, плавання, баскетбол на візках та стрільба з лука. Міжнародні змагання «Ігри Нескорених», після двох переносів у 2020 та 2021 роках через поширення пандемії COVID-19, відбудуться з 16 по 22 квітня 2022 року у м. Гаага, Нідерланди.

Більше фото з заходу на офіційній Facebook сторінці збірної https://www.facebook.com/InvictusGamesTeamUkraine/posts/4816760981746908

Учасники «Ігор Нескорених. Кривий Ріг» розіграли 23 комплекти нагород

10 та 11 липня  у Кривому Розі відбулися Всеукраїнські ветеранські змагання «Ігри  Нескорених. Кривий Ріг». 

Кривий Ріг став другим містом після Черкас, який прийняв всеукраїнські змагання для поранених ветеранів за межами столиці.

98 ветеранів та військовослужбовців протягом двох днів змагалися у двох видах спорту: стрільби з лука та плаванні.  Всього було розіграно 23 комплекти нагород.

Змагання зі стрільби з лука проводились у трьох категоріях – початківці, просунуті та професіонали, відповідно учасники змагалися із рівними собі «суперниками», тобто з тими, хто має співмірний досвід занять цим видом спорту. У стрільбі з лука було розіграно 3 комплекти нагород.

Змагання з плавання проводились у 8 дистанціях окремо для жінок і чоловіків, тут було розіграно 20 комплектів нагород. Ми вітаємо усіх переможців та призерів. Ваша сила Духу, жага до перемог та відчуття плеча побратимів надихають глядачів на свої особисті перемоги.

Цього року на змаганнях не відбиралася Національна збірна, оскільки обрана у 2019 році виступатиме на перенесених через пандемію ковіду Міжнародних змаганнях у Гаазі у 2022 році. Проте, змагальний дух українських ветеранів та військовослужбовців це не похитнуло, і переможцями стали всі без виключення учасники.  Серед них були ті, хто вже не вперше брав участь в Іграх Нескорених. За їх словами, Інвіктус – це не просто змагання, це атмосфера підтримки і побратимства, яка наповнює і надихає на тривалий час.

Нам також особливо приємно відзначити, що до Ігор Нескорених приєдналися ветерани, для яких ці змагання стали першими у житті. Вони влилися в родину інвіктусівців, і ми щиро віримо, що бачитимемо їх на дистанціях щороку.

До Кривого Рогу приїхали хлопці та дівчата з 20 областей  нашої країни:  Дніпропетровської – 25 учасників, Київської та Рівненської - по 10 Львівської – 8, Чернігівської та Черкаської - по 7, Волинської – 6, Житомирської -5, Миколаївської – 4, Хмельницької – 3, Вінницької та Кіровоградської – по 2, Полтавської - 2, Харківської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано- Франківської, Одеської та Сумської – по  1.  Всього в «Іграх Нескорених Кривий Ріг» взяли участь 5 жінок і 93 чоловіка.

Ініціатива проведення всеукраїнських змагань по програмі Ігор Нескорених за межами столиці належить Васил. Стуженку, Сергію Гордєєву та Миколі Колеснику, ветеранам АТО\ООС та спортивним амбасадорам Ігор Нескорених. Ініціатива спрямована на розвиток місцевих ветеранських осередків та створення мережі регіональних громадських ініціатив, які дозволять ветеранами брати участь у заходах спортивної реабілітації. І два регіональних етапи цьогорічних змагань  - у Черкасах і Кривому Розі – підтвердили, що місцеві осередки ветеранів дуже активно беруть учать у змаганнях і суттєво збільшують свою присутність. Так у Черкасах ветеранів із Черкащини було 20% від усіх учасників, у Кривому Розі ветеранів із Діпропетровщини було 25%.

«Ми високо відзначили зусилля Кривого Рогу в напрямку спортивної реабілітації ветеранів АТО\ООС. Це регіон, який створює нові можливості для спорту, підтримує своїх ветеранів та розширює програму ініціатив для ветеранів. Ми, як організатори Ігор Нескорених, плануємо надати всю необхідну підтримку для проведення всеукраїнських змагань «Ігри Нескорених» з плавання та стрільби з лука у Кривому Розі», - резюмувала Оксана Горбач.

До участі в «Іграх Нескорених. Кривий Ріг» зареєструвалося 98 ветеранів та військовослужбовців

10 та 11 липня  о 9:00 у Кривому РозівідбудутьсяВсеукраїнські ветеранські змагання «Ігри  Нескорених. Кривий Ріг».Протягом двох днів на двох локаціях пройдуть змагання у 2 видах спорту: стрільбі з лука та плаванні.

До участі у змаганнях зареєструвався 98 ветеранів та військовослужбовеців, кожен учасник самостійно вирішував у скількох видах спорту змагатися за медалі.  Так, у стрільбі з лука будуть змагатися 68 учасників, у плаванні – 65.

Серед них будуть ті, хто вже не вперше бере участь у змаганнях і, що особливо приємно, приєднаються ветерани, для яких зі змагання стануть першими у житті.

До Кривого Рогу приїдуть хлопці та дівчата з 20 областей  нашої країни:  Дніпропетровської – 25 учасників, Київської та Рівненської – по 10 Львівської – 8, Чернігівської та Черкаської – по 7, Волинської – 6, Житомирської – 5, Миколаївської – 4, Хмельницької – 3, Вінницької та Кіровоградської – по 2, Полтавської – 2, Харківської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано – Франківської, Одеської та Сумської – по  1.  Серед учасників «Ігор Нескорених Кривий Ріг» 5 жінок та 93 чоловіка.

Чекаємо боротьби Духутих, чия Воля сильніша за тіло.

Розклад всеукраїнських змагань  «Ігри Нескорених. Кривий Ріг»:

10 липня 2021 року

• Реєстрація медіа — 8:30

• Урочисте відкриття Ігор Нескорених. Кривий Ріг   — 9:00

• Змагання зі стільби з лука — 10:00 – 18:00

Локація: Кривий Ріг. Запасне поле стадіону «Металург», заїзд з вул. Святогеоргіївської

• Змагання з плавання — 10:00 – 14:00

Локація: Кривий Ріг. Палац воднихвидів спорту КПНЗ «ДЮСШ №1», вул. Соборності 2

• Церемонія нагородження переможців з плавання — 15:00,

Локація: Кривий Ріг. Запасне поле стадіону «Металург», заїзд з вул. Святогеоргіївської

11 липня 2021 року

• Фінал змагань зі стрільби з лука— 9:00 – 12:00

• Церемонія нагородження переможців зі стрільби з лука —12:00

Локація: Кривий Ріг. Запасне поле стадіону «Металург», заїзд з вул. Святогеоргіївської