INVICTUS GAMES THE HAGUE 202One   16 – 22 квітня 2022 року   Гаага, Нідерланди

У Кривому Розі відбудуться всеукраїнські Ігри Нескорених з плавання та стрільби з лука

10-11 липня у Кривому Розі (Дніпропетровська область) відбудуться всеукраїнські Ігри Нескорених з плавання та стрільби з лука. Змагатися ветерани будуть у таких дисциплінах: плавання (50 м, вільним стилем та брас), стрільба з лука (категорії новачків, просунутих та професіоналів, дистанція 18 м). Кривий Ріг став другим містом після Черкас, який прийме всеукраїнські змагання для поранених ветеранів за межами столиці.

«У Кривому Розі міська влада реалізує одну з кращих в Україні програм з підтримки та соціалізації ветеранів АТО. У місті модернізований плавальний басейн, триває реконструкція ще кількох великих спортивних об'єктів. Кривий Ріг стане одним із опорних майданчиків в нашій країні для проведення змагань для учасників бойових дій, в тому числі й Ігор нескорених»,- прокоментував заступник міського голови Сергій Мілютін.

«Ми проведемо крутий захід на рівні найкращих спортивних заходів для ветеранів в Україні. Хочемо довести, що регіональні міста можуть проводити такі змагання на високому рівні. Місто допомогло придбати інвентар, зараз обговорюємо дизайн відмінної форми. Учасники бойових дій, які отримали поранення чи контузію під час захисту своєї Батьківщини, заслужили на таке ставлення. Це не просто спорт великих досягнень, це, насамперед, соціалізація, реабілітація і повернення до нормального життя після війни», - коментує Микола Колесник, координатор місцевої команди «Ігри Несокрених Кривбас», голова місцевого організаційного комітету «Ігри Нескорених Кривбас».

Ініціатива проведення всеукраїнських змагань по програмі Ігор Нескорених за межами столиці спрямована розвиток місцевих ветеранських осередків та створення мережі регіональних громадських ініціатив, які дозволять ветеранами брати участь у заходах спортивної реабілітації. Кривий Ріг.

«Міністерство у справах ветеранів України та оргкомітет Ігор Нескорених в Україні активно працює над розвитком спортивної реабілітації учасників бойових дій в регіонах. Саме тому Мінветеранів надає і буде надавати підтримку регіонам, які працюють над створенням та розвитком ініціатив, щоб будуть посилювати реінтеграцію через спорт поранених військовослужбовців та ветеранів у їхні громади», - коментує заступник міністра у справах ветеранів України Ігор Безкаравайний.

Всеукраїнські змагання «Ігри Нескорених Кривбас» з плавання планують провести у Палаці водних видів спорту та спортивному клубі «КБ-75», а стрільбу з лука у спортивно-стрілковому комплексі «Медвідь». «Ми високо відзначили зусилля Кривого Рогу в напрямку спортивної реабілітації ветеранів АТО\ООС. Це регіон, який створює нові можливості для спорту, підтримує своїх ветеранів та розширює програму ініціатив для ветеранів. Ми, як організатори Ігор Нескорених, плануємо надати всю необхідну підтримку для проведення всеукраїнських змагань «Ігри Нескорених» з плавання та стрільби з лука у Кривому Розі», - резюмувала Оксана Горбач.

В Черкасах вперше відбудуться всеукраїнські Ігри Нескорених

27 червня на Центральному стадіоні Черкас відбудуться четверті всеукраїнські змагання «Ігри Нескорених». Цього року вперше національні змагання будуть проведені за межами столиці. Змагатись ветерани будуть у таких дисциплінах, як легка атлетика (біг 100 м, біг 400 м, біг 1500 м, штовхання ядра, метання диску, пауерліфтинг (жим лежачи), веслування на тренажерах (спринт 1 хв), веслування на тренажерах (витривалість 4 хв) та велоспорт (на шосе, 5 км). 

Пандемія COVID-19 внесла свої корективи у життя усього світу. Було відкладено та перенесено безліч заходів. Не винятком стали й «Invictus Games», які мали відбутися у Гаазі цього року, але були перенесені на 2022 рік.

Проте, ветеранська спільнота продовжує тренування. «Ветерани захищали нас в боях на Сході, щоб ми могли жити під мирним небом. А отже наш обов’язок, як влади, допомагати та підтримувати їх на шляху до фізичного та психологічного відновлення після війни», - відзначила заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.

За останні роки багато видів спорту адаптували для того, аби дати змогу учасникам бойових дій, які зазнали контузії та поранень також ними займатись. Крім спортивної складової, це також соціальний захід для поранених бійців, їхніх сімей та друзів. Це можливість провести час в колі побратимів та однодумців.

«Ігри Нескорених - повинні виходити за межі столиці і йти у регіони. Надзвичайно важливо, щоб міські та обласні органи влади проводили мультиспортивні заходи з адаптивних видів спорту для учасників бойових дій з залученням їхніх родин та друзів. Дуже радий, що Ігри Нескорених розширюють свою географію і ветеранська спільнота Черкас, отримає гарний привід для підтримки фізичної форми та емоційного заряду. У такій компанії ветеранам легше долати наслідки воєнних поранень, травм і хвороб, а підтримка побратимів, сім’ї, та суспільства тільки сприяє цьому. Проведення національних змагань «Ігри Нескорених» у місті Черкаси – чудова можливість долучитись не тільки до всеукраїнської, але й до міжнародної спільноти ветеранів, а в підсумку це ефективний компонент реабілітації та реінтеграції ветеранів АТО/ООС» - відзначив заступник Міністра у справах ветеранів України Ігор Безкаравайний.

«Слово Invictus означає «незламний» або «нескорений» і уособлює стійкість чоловіків та жінок, які зазнали серйозних поранень, однак знайшли в собі сили до нових звершень. Ми проводимо Ігри Нескорених тому, що такі заходи сприяють реабілітації поранених бійців, привертають увагу до проблем їхньої соціальної адаптації, а також виховують повагу до людей, котрі гідно служать своїй країні. Дякуємо громаді міста Черкаси за підтримку спортивного руху ветеранів. Ми віримо, що Черкаси - перше місто з багатьох, які доєднаються до руху Нескорених!», - відзначає Оксана Горбач, координатор проекту Ігри Нескорених в Україні.

Ігри Нескорених у Гаазі призначено на 16-22 квітня 2022 року

Invictus Games The Hague 2020, представлені Jaguar Land Rover, які вже двічі переносились через пандемію коронавірусу, отримали нову дату навесні 2022 року і відбудуться з 16 по 22 квітня.

Про це повідомляється на веб-сайті фонду Invictus Games Foundation в новині від 7 квітня 2021 року.

Нову дату визначили фонду Invictus Games Foundation та Нідерландський оргкомітет за погодженням з муніципалітетом Гааги, країнами-учасницями та партнерами. «Ігри Нескорених» - це міжнародна спортивна подія для військовослужбовців та ветеранів, що отримали травми, захворювання чи поранення, виконуючи службові обов"язки. Ігри використовують силу спорту для стимулювання відновлення, підтримки реабілітації та формування ширшого розуміння та поваги до тих, хто служить чи служив своїй країні.

З часу перших Ігор Нескорених в Лондоні в 2014 році, ігри відбулись в Орландо (2016), Торонто (2017) та Сіднеї (2018). Таким чином, п’яті Ігри Invictus, які все ще називатимуть Invictus Games The Hague 2020, тепер будуть проходити в Гаазі з 16 по 22 квітня 2022 року. У пріоритеті організаторів безпека та добробут учасників на шляху до відновлення.

Відбулись перші відкриті тренування членів національної збірної

9 лютого збірної України «Ігор Нескорених» провела своє перше у цьому році відкрите тренування в межах підготовки до Ігор Нескорених у Гаазі.

Українські ветерани готуються до виступів у таких видах спорту: баскетбол на візках, пауерліфтинг, веслування на тренажерах, велоспорт, плавання, легка атлетика (біг, штовхання ядра, метання диску), та стрільба з лука. 

У зв’язку із COVID-19  Міжнародні змагання у Гаазі були перенесені на 2022 рік, проте учасники збірної налаштовані використати додатковий час, щоб набути хорошу спортивну форму і показати високі результати. Відкрите тренування – це частина зимових навчально-тренувальних зборів, які побудовані за професійними стандартами видів спорту і враховують особливості ушкоджень кожного члена збірної.

 «Державна політика, яку реалізує Мінветеранів разом з Мінмолодьспортом, націлена на всебічну підтримку і розвиток ветеранського спорту. Він має стати доступним для захисників в усіх регіонах країни. Для того, щоб це стало реальністю надзвичайно важлива співпраця  держави, громади, суспільства та ветеранської спільноти», - зазначила Юлія Лапутіна  у своєму привітанні до учасників.

У свою чергу міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, зазначив, що спорт, фізична культура може повернути  людину до життя, наповнити його змістом.

На рівні міжвідомчої координації Мінветеранів обговорює питання  створення доступної спортивної інфраструктури для ветеранів, які отримали контузії, інші ураження, поранення.

Координатор Ігор Нескорених в Україні Оксана Горбач відмітила, що одним із важливих завдань, які виконує  Invictus Games  є поширення ідеї інклюзивності і доступності в Україні. «Збірна щодня показує, чому спорт має бути доступним для всіх, - сказала вона, - Ми розвиваємо в Україні такі ще широко не доступні види спорту, як  велоспорт на ручних велосипедах, біг на візках та баскетбол на візках».

За словами  головного тренера  збірної Сергія Конюшка,  вже зараз рівень підготовки учасників збірної,  досить високий.  «Наша збірна - це флагман ветеранського спортивного руху. Спорт дає мотивацію, особливо коли ти повертаєшся з війни. Впевнений, що ми зробимо все належне, аби на державному рівні розвивати ветеранський спорт. А наша збірна буде йти попереду», - сказав він.

Змагатися на повну силу у чесній спортивній боротьбі пообіцяв і капітан збірної Іван Рудий. «Наша збірна – чудовий приклад того, як  попри все  йти до перемоги. Наш Дух сильний. Будьте з нами».

Говорячи про потенціал і можливості ветеранів, Дмитро Лавренчук, представник Благодійного фонду «Повернись живим», дав визначення цій силі: «Ігри Нескорених - це про майбутнє України, її незламність у важких випробуваннях і нескореність долі, яка всім нам нав'язується зовнішніми обставинами».

Від імені Міжнародного Фонду Invictus Games усі члени збірної України отримали пам’ятні медальйони, спеціально розроблені Королівським ювелірними домом Великобританії для Нескорених з усіх націй, які беруть учать у міжнародних Іграх.

Журналісти змогли відвідати локації, на яких відбуваються тренувальні збори, побачили тренувальний процес на власні очі та особисто поспілкувались з членами національної збірної.

Навчально-тренувальні збори триватимуть до 13 лютого на Олімпійській базі «Конча Заспа».

Подивитись фото з перших відкритих тренувань можна тут.

Проєкт здійснюється в межах підтримки від Посольства США в Україні. 

Ігри Нескорених у Гаазі перенесено на наступний рік

Українська збірна продовжує підготовку до Ігор Нескорених у 2022 році

Другого лютого Фонд Ігор Нескорених і Організаційний комітет Ігор Нескорених в Гаазі після консультацій з націями – учасницями, заінтересованими сторонами та партнерами міжнародного турніру оголосив про рішення перенести Ігри Нескорених на 2022 рік у зв’язку з карантинними обмеженнями. Точну дату заходу, який мав проходити цьогоріч у травні-червні, оголосять незабаром.

У міністерстві у справах ветеранів відбулось засідання українського оргкомітету Ігор Нескорених з підготовки збірної України, на якому було ухвалено низку рішень щодо продовження роботи над проєктом та розвитку спортивної реабілітації ветеранів в Україні.  

«Днями розпочинаються чергові навчально-тренувальні збори учасників команди, які з розумінням сприйняли новину про перенесення  змагань. Ми усіляко підтримуємо фізкультурні та спортивні заходи  пишаємося мужністю  та  мотивацією їх учасників. Приклад Ігор Нескорених допомагає багатьом захисникам  та захисницям України здобувати перемоги над власними життєвими обставинами і випробуваннями», - зазначила міністерка Юлія Лапутіна.

На думку міністерки, реалізовуючи послідовну політику підтримки ветеранів, держава має організувати сучасний, ефективний менеджмент  у сфері  адаптації ветеранів до  мирного життя, невід’ємною складовою якої  є участь  у фізкультурних та спортивних заходах.

«Для багатьох людей у ​​всьому світі, включаючи спільноту Нескорених, COVID-19 змінив очікування, сподівання та плани. Не зважаючи на перенесення Ігор на 2022, ми впевнені, що додатковий час на підготовку дозволить збірній ще краще підготуватись до змагань і показати найвищі результати. Водночас ці зміни не означають призупинення життя всього проєкту. Наразі триває планування заходів на 2021 рік для забезпечення безперервного процесу спортивної реабілітації поранених ветеранів в Україні», – прокоментувала рішення координаторка Ігор Нескорених в Україні, директорка «СтратКом Україна» Оксана Горбач.

«Ми, ветерани, завжди готові до нових викликів. Наша місія лишається незмінною, а додатковий рік очікування – лише один з багатьох викликів, з якими ми стикаємось з того моменту, як вирішили обрати цей шлях. Ми плануємо провести цей час із користю, тренуючись та підтримуючи одне одного», – озвучив плани на рік капітан збірної Іван Рудий.   

Про Ігри Нескорених

Ігри Нескорених (eng. Invictus Games), засновані Його Високістю Герцогом Сассекським в 2014 році, — міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки.

Україна долучилась до Ігор Нескорених у 2017 році, дебютувавши на змаганнях у Торонто, Канада, у 2018 році — в австралійському Сіднеї. У травні 2020 міжнародні змагання мали відбутися у Гаазі, проте у зв’язку карантинними обмеженнями, викликаними COVID-19, вони були перенесені на 2021 рік.

Мета проєкту «Ігри Нескорених в Україні» — створювати нові можливості для поранених та травмованих українських ветеранів та військовослужбовців, підтримуючи їх на шляху до фізичного відновлення, психологічної реабілітації та соціальної інтеграції. Команда проекту сприяє розвитку та популяризації спорту як дієвої реабілітації серед поранених бійців, а також спонукає суспільство й державу створювати для цього необхідні умови.

За час існування в Україні проєкт розширив спортивні дисципліни, доступні для ветеранів, сприяв запуску державної системи спортивної реабілітації поранених військовослужбовців та ветеранів, змінив життя сотень ветеранів та їхніх родин, а також мобілізував суспільство на підтримку українських бійців на шляху до повернення до мирного життя після війни.

Організатори

Відбір та підготовку збірної України 2020 року здійснює Міністерство ветеранів України спільно з БФ «Повернись живим» та Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» за підтримки міжурядової робочої групи.

Студія «Нескорені»

Інтерв’ю-програма Ігор Нескорених, присвячена ветеранам, виходитиме щотижня

Ігри Нескорених – це більше, ніж змагання. З самого початку заснування вони стали платформою, яка дозволяє ветеранам пересилювати себе, долати будь-які перешкоди та адаптуватись до нових умов навіть поза межами спортивних майданчиків.

Їхні історії не закінчуються після фінального свистка арбітра або перетину фінішної лінії. Кожна з них має величезну цінність, адже є джерелом натхнення не лише для учасників змагань, але для всіх ветеранів, які потребують якісної зміни у житті та нових викликів. Саме тому співорганізатор Ігор Нескорених в Україні Центр стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» за підтримки Посольства США створив програму, яка стане голосом українських ветеранів, а також їхніх близьких, друзів, тренерів, вболівальників, а також усіх, хто вже є або хоче стати частиною проєкту. 

«Нескорені» – це ексклюзивне шоу в  форматі інтерв’ю, де учасники зможуть ділитись власними історіями, давати коментарі з важливих питань спортивної реабілітації ветеранів і надихати інших на нові звершення. Головна мета цих ефірів – розповісти їхні історії таким чином, щоб почувши їх інші ветерани подумали: «я теж так можу».

На першому етапі заплановано 12 випусків за участі членів збірної України на Іграх Нескорених, які наразі навчаються за програмою спортивних амбасадорів, створену організаторами Ігор Нескорених Міжнародним благодійним фондом «Повернись живим», СтратКом Україна та Міністерством у справах ветеранів. По її завершенні спортсмени отримають необхідні знання для продовження індивідуальної роботи за наступними напрямками: перша психологічна допомога, менторство, лідерство, адаптивні види спорту та публічні виступи.

До відкритого спілкування також планується долучати тренерів, лікарів, психологів і членів сімей ветеранів.

«Нескорені» виходитимуть щотижня у вечірній час на сторінці Invictus Games: Team Ukraine у соціальних мережах. Ведуча програми – воєнна кореспондентка Анастасія Федченко.

Приєднуйтесь до трансляції та проведіть вечір разом з нескореними!

Учасників «Ігор Нескорених 2.0» нагородили в прямому ефірі

 У неділю, 13 грудня, відбулася церемонія нагородження переможців  онлайн-змагань “Ігри Нескорених 2.0” 

Четверті національні змагання відбувалися у віртуальному форматі: військовослужбовці та ветерани, які зазнали поранень під час служби, записували свої виступи на відео. Святковий фінал з оголошенням переможців та привітаннями проводили теж віртуально – через трансляцію у соцмережах. Ведучими церемонії були журналістка Анастасія Федченко та головний суддя змагань Сергій Конюшок.

Учасників «Ігор Нескорених 2.0» привітала перша леді України Олена Зеленська. «Для мене велика честь бути присутньою на нагородженні переможців «Ігор Нескорених 2.0». Зізнаюся, мені дуже імпонує мета цих змагань – популяризація спорту серед поранених бійців. По-перше, це формує справжню спільноту людей зі схожим досвідом і допомагає їм долати наслідки поранень. А по-друге, це спонукає суспільство й державу створювати для цього необхідні умови», - сказала перша леді України.

Також вшанували учасників змагань організатори, головний виконавчий директор фундації Invictus Games Домінік Рід, керівниця програми поранених ветеранів збройних сил США Марша Гонсалес, Герой України, генерал-майор Ігор Гордійчук, представники Посольства США, НАТО, NSPA, партнери проекту Crown Agents, український стартап Changeable, волонтери та музиканти.

«Завдяки винахідливості та технічному прогресу, ми змогли провести перші онлайн-змагання Ігри Нескорених 2.0, які не мають аналогів в Україні. Тепер цей новий стандарт змагань поширився і на адаптивні види спорту - ветерани змагалися, перемагали та ставали сильнішими. В першу чергу, змагання Ігри Нескорених – це проект спортивної реабілітації ветеранів, який допомагає інтегруватися у суспільство та стати прикладом для інших» , - підкреслила Оксана Горбач, координатор проекту Ігри Нескорених в Україні.

Більше 60 військових та ветеранів з 15 областей України змагались у шести видах спорту. Не дивлячись на те, що у кожній категоріі було обрано переможців, медалі отримають усі учасники онлайн змагань. Таким чином організатори хочуть відзначити, що абсолютно усі, хто доєднався до родини нескорених, вже переможці.

Окрім медалей усі бійці отримають подарунки від Міністерства ветеранів, а учасники змагань, що мають ампутацію - дизайнерські аксесуари від українського стартапу Changeable. Особливий сюрприз очікував на учасників змагань наприкінці шоу. Керівниця офісу представництва NSPA в Україні Христина Марцинковська у прямому ефірі  передала збірній  «Ігор Нескорених» ключі від інклюзивного та сучасного автобусу.

Родина Ігор Нескорених вдячна  усім учасникам, партнерам, гостям та вболівальникам за всебічну підтримку поранених військових у спортивній реабілітації та соціальній адаптації. За кожним із наших учасників стоїть історія незламності та нескореності, яка надихає мільйони українців, виховує покоління патріотів.

Ігри Нескорених 2.0. організовано Центром стратегічних комунікацій Stratcom Ukraine, благодійним фондом "Повернись живим", Міністерством у справах ветеранів, за підтримки Посольства США в Україні.

Опубліковані протоколи онлайн-змагань "Ігри Нескорених 2.0"

Організатори змагань визначили переможців та опублікували протоколи онлайн змагань "Ігри Нескорених 2.0"

Суддями Ігор Нескорених 2.0. стали тренери національної збірної України на Іграх Нескорених у Гаазі 2021 та відомі українські тренери:

- найсильніший богатир світу Василь Вірастюк,

- майстер міжнародного класу з легкої атлетики Наталя Крушинська

- майстер спорту з веслування Сергій Пуцов,

- майстер спорту з плавання Вадим Домбровський,

- тренер зі стрільби з лука Олеся Шах

- головний суддя змагань Сергій Конюшок, президент Федерації стронгменів України

Відео, надіслані учасниками змагань, розміщені на YouTube - каналі Invictus Games Team Ukraine.

Судді Ігор Нескорених 2.0. брали до уваги технічну коректність виконання вправи та виконання вимог щодо зйомки відео.
 
На основі надісланих відео та суддівських рішень були визначені переможці Ігор Нескорених 2.0. Протоколи змагань знаходяться в розділі "Online змагання 2020" сайту invictusgames.in.ua.

В Україні вперше пройшли онлайн змагання Ігри Нескорених 2.0

Завершились перші в Україні адаптивні онлайн змагання "Ігри Нескорених 2.0". Понад 60 військовослужбовців та ветеранів з 15 областей України змагались одразу у шести видах спорту.

Ігри Нескорених 2.0 - це новітній формат мультиспортивних змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів, який немає аналогів в Україні. В умовах пандемії Covid-19 онлайн формат відкрив дуже широкі можливості - ветеран з будь-якого куточку країни міг взяти участь у змаганнях і доєднатися до родини нескорених.

Серед учасників Ігор Нескорених 2.0 вдалося зібрати представників усіх підрозділів сектору безпеки та оборони: ЗСУ, НГУ, ДПСУ, МВС, СБУ та добровольчих батальйонів. Військовослужбовці та ветерани змагались у шести дисциплінах: легка атлетика, веслування на тренажері, велоспорт, плавання, стрільба з лука та пауерліфтинг.

13 грудня  о 13:00 відбудеться фінал змагань. Трансляція ефіру відбудеться на соціальних платформах Invictus Games Team Ukraine, під час якої організатори проведуть трансляцію церемонії оголошення результатів та нагородження переможців національних змагань "Ігри Нескорених 2.0." У святковому фіналі візьмуть участь перші обличчя країни, волонтери, військові, представники ЗМІ та шоубізнесу. 

Онлайн змагання Ігри Нескорених 2.0 стали можливими завдяки партнерам, які всебічно підтримують наших військових та ветеранів у спортивній реабілітації:

Представництво НАТО в Україні – забезпечення потреб національної збірної та розвиток адаптивних видів спорту в Україні.

Crown Agents – забезпечення учасників спеціальним олімпійським обладнанням для тренування та розвитку спорту серед ветеранів.

Мережа фітнес-клубів Sport Life – забезпечення професійно обладнаними майданчиками учасників збірної, допомога у зйомках інструкцій для онлайн змагань.

Changeable – український стартап з виготовлення брендованих аксесуарів для протезів.

Родина Ігор Нескорених дуже вдячна усім партнерам, учасникам та вболівальникам за постійну підтримку поранених військових у спортивній реабілітації та соціальній адаптації. Впевнені, що історія кожного учасника – це показник незламності та надихаючий приклад для мільйонів співгромадян.

Ігри Нескорених 2.0. організовано Центром стратегічних комунікацій Stratcom Ukraine, благодійним фондом "Повернись живим", Міністерством у справах ветеранів, за підтримки Посольства США в Україні.

Перші в Україні Ігри Нескорених 2.0 – ONLINE змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів

Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні радий оголосити про початок перших онлайн змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів - «Ігри Нескорених 2.0».

У зв’язку із карантинними обмеженнями, викликаними пандемією COVID-19 проведення  змагань в звичному форматі в 2020 році неможливо. Але ми лишаємось спільнотою нескорених, яку не зупиняють зовнішні обмеження або перешкоди, і не зважаючи ні на що ми продовжуємо забезпечувати безперервність процесу реабілітації та адаптації поранених ветеранів та військовослужбовців через залучення до спорту. Іншими словами, ми формуємо нові формати і нові можливості.

Саме тому – ми оголошуємо Ігри Нескорених 2.0 ONLINE!

Ігри Нескорених 2:0 ONLINE – це новітній формат мультиспортивних змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів.

Формат онлайн-змагань передбачає, що змагальна боротьба відбувається віртуально, кожен учасник самостійно обирає місце, де саме буде проходити його виступ чи підхід до снаряду. Все що потрібно для участі -  бажання змагатися та засоби цифрової фіксації результату.

Змагання Ігор Нескорених 2:0 ONLINE будуть відбуватись у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт. Детальна інформація про Порядок проведення ONLINE змагань - за посиланням за посиланням 

Етапи змагань

Реєстрація учасників Ігор Нескорених 2.0. ONLINE відбудеться з 12 по 31 жовтня 2020 року за посиланням 

Безпосередньо віртуальні змагання пройдуть з 31 жовтня по 29 листопада 2020 року.

13 грудня 2020 року у прямому ефірі на соціальних платформах Invictus Games Team Ukraine у Фейсбуці та YouTube будуть офіційно оголошені результати та нагороджені переможці у кожній дисципліні перших в Україні Ігор Нескорених 2.0. ONLINE. Медалі будуть розіслані усім учасниками змагань.

Це дійство не матиме аналогів в Україні та світі, і об’єднає в собі торжество незламного духу українських воїнів, представлення найкращих спортивних досягнень та унікальне єднання людей, чиї персональні історії реабілітації та соціальної адаптації стають моделями для наслідування та мотивуючими прикладами для інших.