УКРАЇНСЬКА КОМАНДА INVICTUS GAMES SYDNEY 2018 • 20 – 27 жовтня, 2018 Сідней, Австралія

В Києві стартує другий тренувальний табір збірної України Ігор Нескорених

Підготовчі збори почнуться в середу, 8 серпня, та триватимуть два тижні — до 22 серпня. В тренуваннях візьмуть участь 15 учасників збірної України, які цього жовтня змагатимуться на Invictus Games в австралійському Сіднеї. Представники медіа запрошуються завітати до табору 14 та 15 серпня, коли учасники будуть проводити відкриті тренування та зможуть давати інтерв’ю. В ці дні журналісти також матимуть змогу поспілкуватись з організаторами та тренерським складом.

Локації та час проведення відкритих тренувань

Учасники збірної проводитимуть відкриті тренування на трьох локаціях — в басейні «Юність» (вул. Бастіонна, 7/18; плавання), на стадіоні «Спартак» (вул. Кирилівська, 105; штовхання ядра, біг, стрибки в довжину) та базі ЦСК ЗС України на Трухановому острові (Паркова дорога, 16а/1; пауерліфтинг, веслування на тренажерах, стрільба з лука, велоспорт).

14 серпня з 10:00 до 12:00 на Трухановому острові пройде відкрите тренування з партнерами Ігор Нескорених (Посольство Австраліі в Україні, НАТО, Crown Agents, СТБ, Shebel, КЛО, Федерація стронгмену України) у форматі спортивних тестувань за напрямами: веслування на тренажерах, пауерліфтинг, стрільба з лука та велоспорт. З 16:00 до 18:00 спортсмени продовжать відкриті тренування на всіх трьох локаціях.

15 серпня відкриті тренування проходитимуть на всіх трьох локаціях з 10:00 до 12:00 та з 16:00 до 18:00.

Представникам ЗМІ за акредитацією звертатися за телефоном (063) 888-11-41 (Оксана Пашкевич) або o.pashkevych@stratcomua.org.

Просимо вас прибути для проходження реєстрації о 9:30 14 серпня Труханів острів, Паркова дорога 16a/1)

Відкрита акредитація ЗМІ на Invictus Games 2018 в Сіднеї

Організаційний комітет Invictus Games Sydney 2018 відкрив акредитацію преси на заходи в межах Ігор, які пройдуть 20-27 жовтня у Сіднеї, Австралія. Акредитація триватиме до 23 липня включно  і завершиться о 15:00 23 липня за Києвом.

Інструкції щодо акредитації преси доступні за посиланням https://www.invictusgames2018.org/invictus-games-2018/media-centre/media-accreditation-application-form/ і включають в себе:

1. Подачу заявки на акредитацію через онлайн-форму за посиланням до 15:00 23 липня 2018 року

2. Подачу фотографії на пошту mediaaccreditation@invictusgames2018.org

3. Очікування рішення організаційного комітету у Австралії

При реєстрації знімальних груп необхідно враховувати, що право зйомки з поля гри (спортивних майданчиків) надається лише мовникам. Знімальним групам, зареєстрованим без прав мовників, буде надана можливість зйомки лише з визначених місць в зоні трибун  та виділене приміщення для інтерв'ю. Зараз також узгоджується питання передачі таким ЗМІ відео з локацій від оргкомітету наприкінці кожного дня змагань.

Акредитація мовників

Для зйомки з поля гри (спортивного майданчика) необхідно отримати права мовника.  

Запит щодо отримання акредитації мовника необхідно надсилати на broadcast@invictusgames2018.org.

Із загальними запитаннями щодо акредитації можна звертатись на mediaaccreditation@invictusgames2018.org.

Контакт для ЗМІ в Україні — Оксана Пашкевич, o.pashkevych@stratcomua.org

 

Українська збірна Ігор Нескорених 2018 провела перше відкрите тренування

В повному складі та на повну силу — 18 червня збірна України Ігор Нескорених провела перше відкрите тренування в рамках тренувального табору, що зараз триває в Києві. За вправами 15 учасників збірної, яка розпочала активну фазу  підготовки до жовтневих Ігор Нескорених в Сіднеї, спостерігали українські посадовці, журналісти та вболівальники.

Тренувальну сесію збірної відкрив прес-брифінг за участі тренерів, а також представників організаційного комітету та координаційного центру Ігор Нескорених в Україні, які розповіли про перебіг табору, поділились подальшими планами щодо підготовки команди, а також привітали учасників збірної з успішним стартом першого збору.

Звертаючись до національної команди, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила, що «запрошуючи Україну до участі в Іграх Нескорених, вільний світ визнає нас своєю частиною — країною, яка стоїть на сторожі демократичних цінностей західної цивілізації» та побажала учасникам збірної перемоги на майбутніх Іграх.

Генерал-лейтенант Анатолій Петренко, заступник Міністра оборони України з питань європейськоъ інтеграції, також побажав успіхів збірній та заявив, що його відомство буде всебічно сприяти її підготовці: «Для Міноборони є почесною місією якнайкраще підготувати нашу збірну до змагань в Австралії, щоб вона показала високий результат — не лише спортивний, але й психологічний та соціальний».

Серед головних нових, оголошених на брифінгу — розширення переліку спортивних дисциплін та категорій, в яких змагатиметься українська збірна. Цього року на Іграх Нескорених в Австралії команда України дебютує в категоріях «біг на візках» в легкій атлетиці, «ручний велосипед» у велоперегонах, а також вперше візьме участь в стрибках у довжину, метанні диску та естафеті в плаванні.

 Після завершення офіційної частини учасники збірної приступили до відкритого тренування, яке охопило одразу три локації — Спорткомплекс і басейн ЦСК ЗС України, а також легкоатлетичний стадіон «Піонер». Протягом кількох годин спортсмени демонстрували свої вміння в обраних видах спорту, а також давали свої перші інтерв’ю журналістам.

Не зважаючи на увагу преси, тренувалися в повну силу — до жовтня лише кілька місяців, тому на рахунку кожен день підготовки. «Вже зараз мої підопічні показують не гірші результати, ніж на Національних Іграх, але попереду в нас велика робота над тим, щоб перевершити минулі досягнення», — розповідає тренер збірної України Ігор Нескорених зі стрільби з лука Ольга Ягодкіна.

Учасник збірної України Юрій Дмитренко додає, що на нові рекорди цьогорічну команду мотивує й виступ української збірної 2017 року: «Україна показала дуже високі результати в Торонто, і це досягнення щодня штовхають нас до нових вершин».

Тренувальний табір збірної України розпочався 14 червня та триватиме до 1 липня. Це перший із трьох зборів, на які національна команда збереться в рамках підготовки до Ігор Нескорених в Сіднеї. Проведення таборів допомагає тренерам та організаторам оцінювати прогрес команди, а також сприяє налагодженню дружніх стосунків між учасниками збірної. В перервах між таборами всі спортсмени тренуються за місцем проживання за індивідуальною програмою, розробленою тренерами збірної.

Перший тренувальний табір відчиняє двері для знайомства з національною збірною Ігор Нескорених

18 червня відбудеться перше знайомство з національною збірною Ігор Нескорених в Україні та відкрите тренування національної збірної, яке розпочнеться прес-брифінгом о 10:00 у будівлі басейну ЦСК ЗС України (пр-т Повітрофлотський, 4). Під час заходу журналісти матимуть змогу поспілкуватись зі спортсменами, тренерським складом, командою організаторів та дізнатися про план підготовки до змагань у Сіднеї.

О 11:00 на території ЦСК ЗС України розпочнуться тренування з плавання, веслування на тренажерах, стрільби з лука, пауерліфтингу, які триватимуть до 13:00. Тренування з атлетики та велоспорту розпочнуться о 16:00 на стадіоні «Піонер» (вул. А. Туполєва, 22 д) та триватимуть до 17:30.

Перші тренувальні збори розпочались 13 червня: до Києва прибули 15 спортсменів, яких було відібрано до збірної з числа призерів та переможців Національних Ігор Нескорених 2018. Протягом 18 днів, з 14 червня по 1 липня, вони житимуть та тренуватимуться разом під наглядом професійних тренерів та психологів. Всього за час підготовки з червня до жовтня 2018 року українська збірна проведе три тренувальні табори, щоб дійти до змагань в найкращій формі у австралійському Сіднеї.

Конґрес Українців Канади оголосив переможців ґрантів Фонду «Захисники України»

Конґрес Українців Канади та Канадсько-українська Фундація 14 червня назвали отримувачів ґранту від Фонду «Захисники України». Проекти-переможці були визначені за критерієм ефективності в допомозі пораненим військовослужбовцям та ветеранам війни, котрі захищають Україну від військової агресії Росії.

Суму в $100 000 буде розподілено між проектами чотирьох організацій і використано на реабілітацію поранених військовослужбовців та ветеранів АТО України. Переможцями стали:

1. Українська Соціальна Академія з програмою Boots to Business — на реалізацію курсів підприємництва для ветеранів АТО;

2. Союз Ветеранів АТО Донбасу на організацію Центру психологічної підтримки ветеранів та їх сімей «Поруч»;

3. Центр для учасників АТО — на реалізацію тимчасового притулку та програми реабілітації;

4. ГО «Побратими» та «Допомога Україні» — на реалізацію курсів з подолання психологічного шоку та запобігання посттравматичному стресовому розладу ветеранів.

Понад 80 заявок на ґрант було отримано і розглянуто незалежною комісією суддів та радників, до якої увійшли жертводавці, працівники медичної сфери, громадські лідери та ветерани війни. Свою увагу комісія зосередила на тих проектах, котрі спрямовані на підтримку поранених військовослужбовців та ветеранів України.

Дякуючи Фонду «Захисники України» за фінансування ініціатив з підтримки ветеранів, Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зазначила, що така підтримка є надзвичайно важливою з точки зору підняття бойового духу захисників України. «І це боротьба не тільки за вільну Україну, а й за вільну та безпечну Європу, і навіть більше — за демократію, збереження міжнародного права. За все те, заради чого наші воїни мужньо борються на Сході України», — наголосила вона. 

Водночас, переконана Віце-прем`єрка, держава має активніше включатися в процес реабілітації ветеранів. У цьому контексті вона покладає великі надії на підтримку Президентом України розвитку системи спортивної реабілітації учасників бойових дій. Відповідний Указ Глава держави підписав під час Національних змагань «Ігри Нескорених» минулого місяця.

За словами Президента Конґресу українців Канади Павла Ґрода, «завдяки щедрості жертводавців, учасників та волонтерів, Конґрес Українців Канади та Канадсько-українська Фундація матимуть змогу допомогти тим проектам, що надають істотну та довготривалу підтримку пораненим солдатам і ветеранам України. Поки Росія продовжує цю війну, ми зобов’язані підтримувати захисників України. Для Конґресу є честю допомогти цим сміливим чоловікам та жінкам, що надихають всіх нас».

Фонд «Захисники України» було створено завдяки підтримці жертводавців та учасників організованої Конґресом Українців Канади ґала-вечірки на честь української збірної Ігор Нескорених 22 вересня 2017 року,  яку, окрім самої команди, відвідали Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, десятки міністрів та інших посадовців із Канади та України, а також кількасот гостей заходу.

Розгляд поданих заявок здійснював Селекційний комітет, організований спільними зусиллями Конґресу та КУФ. До нього ввійшли:

Др. Юрій Гуцуляк, лікар з Торонто, один із лідерів української громади;

Павло Ґрод, президент Конґресу українців Канади;

Анна Купрієва, президент Провінційної ради Онтаріо Конґресу українців Канади.

Радниками працювали:

Олександр Писаренко, капітан української збірної Ігор Нескорених 2017 року;

Віктор Гетьманчук, президент Канадсько-української Фундації;

Леся Хичій, віце-президент Конґресу українців Канади;

Сергій Касянчук, Директор Представництва Світового Конґресу українців в Україні.

Збірну України Ігор Нескорених 2018 року обрано!

Сьогодні, 1 червня, організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні оголосив імена 15 чоловік, які в жовтні цього року представлять Україну на Invictus Games в австралійському Сіднеї. Список учасників вже опубліковано на нашому сайті. До числа учасників збірної вперше увійшли представники всіх українських оборонних інституцій.

Збірну України визначали з числа переможців та призерів Національних Ігор Нескорених 2018, що пройшли в Києві 12 травня, а також учасників змагань, які виявились єдиними спортсменами в своїх категоріях.

«Прийняти рішення про те, хто потрапить у збірну, було дуже важко. Адже у фінальному відборі брали участь переможці національних змагань, тобто вже найкращі. Загалом, конкуренція цього року була дуже серйозною. Торік на Національних Іграх змагалися 106 учасників, зараз — 172, з яких 68 потрапили у фінальний відбір, — розповідає Оксана Горбач, координатор проекту Ігор Нескорених в Україні, — ­У збірну 2018 року ми можемо взяти, відповідно до квоти, виділеної для України, лише 15 осіб. Однак, не зважаючи на те, що до збірної потрапило тільки 15 учасників, на мою думку, всі учасники відбору перемогли та показали нескорений дух українських воїнів. Всім хочу подякувати за участь та закликаю продовжувати займатись спортом, надихаючи своїм прикладом інших».

Рішення про включення учасника до збірної приймала відбіркова комісія в складі тренерів національної команди, представників ветеранської спільноти та організаторів. Окрім спортивного потенціалу кандидатів, комісія також оцінювала їхні психологічні якості — для цього з ними проводили особисті співбесіди, — а також зважала на висновки лікарів, враховуючи високі тренувальні навантаження майбутньої команди.

Ключовою кваліфікаційною умовою участі у збірній було набуття кандидатом травми, захворювання чи поранення під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій на території проведення АТО, в ході миротворчих операцій за участю України.

Склад відбіркової комісії та повний перелік критеріїв

Через два тижні, 14 червня, новообрана збірна вперше зустрінеться в повному складі під час перших тренувальних зборів в Києві. Протягом 18-денного табору учасники команди разом з тренерами та лікарями розроблять план подальшої підготовки до міжнародних змагань. Всього за час підготовки з червня до жовтня 2018 року українська збірна проведе три тренувальні табори, щоб підійти до змагань в найкращій формі.

На змаганнях в Сіднеї, які пройдуть 20-27 жовтня, Україна змагатиметься у шести спортивних дисциплінах:

1. легка атлетика (біг, штовхання ядра, метання диску, стрибки в довжину)

2. плавання (запливи на 50 і 100 м вільним стилем, брасом та на спині)

3. веслування на тренажері (1-хвилинний спринт та 4-хвилинна витривалість)

4. велоспорт на шосе

5. стрільба з лука

6. пауерліфтинг

Цього року в спортивних змаганнях багато чого відбуватиметься для нашої збірної вперше. Так, українська команда дебютує в категоріях «біг на візках» та «ручний велосипед», в стрибках в довжину, метанні диску, а також візьме участь в естафеті у плаванні.

Вітаємо учасників збірної України з перемогою у відборі та дякуємо всім, хто приєднався до руху Ігор Нескорених цього року!

Як обиратимуть склад збірної України Ігор Нескорених 2018

Цього жовтня на міжнародних Іграх Нескорених в Сіднеї виступатимуть 15 українських військовослужбовців та ветеранів з числа переможців та призерів Національних Ігор Нескорених, які пройшли в Києві 12 травня. Остаточний склад збірної обирає спеціально створена відбіркова комісія. Імена учасників національної команди будуть оприлюднені 1 червня. Резервний склад збірної в 2018 році не формуватиметься.

Склад відбіркової комісії

Судді та тренери Центрального спортивного клубу Збройних Сил України

Вадим Височин — головний суддя Національних Ігор Нескорених 2018, начальник ЦСК ЗС України

Павло Ламанов — головний секретар Національних Ігор Нескорених 2018, начальник навчально-методичного відділу ЦСК ЗС України

Євген Мазур — головний тренер збірної України Ігор Нескорених 2018 року та старший суддя Національних Ігор Нескорених 2018 (легка атлетика)

Валерій Димо — тренер збірної України Ігор Нескорених 2018 та старший суддя Національних Ігор Нескорених 2018 (плавання)

Валерій Чикиринда — тренер збірної України Ігор Нескорених 2018 року та старший суддя Національних Ігор Нескорених 2018 (веслування на тренажерах)

Володимир Латишевський — тренер збірної України Ігор Нескорених 2018 та старший суддя Національних Ігор Нескорених 2018 (пауерліфтинг)

Олександр Клименко — тренер збірної України Ігор Нескорених 2018 та старший суддя Національних Ігор Нескорених 2018 (велоспорт)

Ольга Ягодкіна — тренер збірної України Ігор Нескорених 2018 та старший суддя Національних Ігор Нескорених 2018 (стрільба з лука)

Представники ветеранської спільноти

Вадим Свириденко — Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО, член збірної України Ігор Нескорених 2017

Олександр Писаренко — ветеран, капітан збірної України Ігор Нескорених 2017

Члени організаційного комітету

Оксана Горбач — координатор проекту Ігор Нескорених в Україні

Юрій Фіногенов — начальник Управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони України

Рішення щодо кожного кандидата приймаються колегіально, тобто за умови одностайної згоди всіх членів комісії.

Критерії відбору

Кваліфікаційна умова участі у збірній: травма, захворювання чи поранення були набуті кандидатом у збірну під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій на території проведення АТО, в ході миротворчих операцій за участю України.

Критерії відбору:

1. Спортивний результат кандидата, показаний на Національних Іграх Нескорених 2018, а також оцінка тренерським складом та лікарями його або її спортивного потенціалу та можливості витримувати високі фізичні навантаження під час підготовки до міжнародних змагань.

2. Можливість кандидата відвідувати регулярні тренування та брати участь у всіх заходах в рамках підготовки національної збірної.

3. Мотивація участі у Іграх Нескорених, психологічна стійкість кандидата, здатність працювати в команді, дисципліновано виконувати завдання тренерів під час тренувань, ступінь соціальної адаптованості.

Щодо кандидатів, які входили до резервного складу збірної України минулого року та відвідували Ігри Нескорених 2017 в Торонто, застосовувались додаткові критерії — зокрема, враховувалась оцінка їхньої психологічної стійкості, здатності працювати в команді, дисципліни під час тренувань та на змаганнях на основі зворотнього зв’язку від організаторів змагань, тренерського складу та партнерів по команді.

Президент підписав Указ про розвиток системи спортивної реабілітації учасників АТО

Президент Петро Порошенко під час церемонії закриття Національних Ігор Нескорених 2018 року підписав Указ «Про підтримку розвитку системи спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях».

«Хочу повідомити ще одну важливу новину — я без жодних коливань підтримав ініціативу Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадима Свириденка щодо необхідності створення якісних умов спортивної реабілітації воїнів АТО», — наголосив Петро Порошенко.

«Ми запускаємо нову систему державної політики реабілітації українських воїнів», — підкреслив Глава держави. 

Президент нагадав, що у 2014 році у Міністерства оброни не було жодного санаторія для лікування та реабілітації військовослужбовців. «Все було розграбовано, розтягнуто і продано. А точніше не продано, а просто вкрадено», — додав він.

Президент зазначив, що на сьогоднішній день за його пропозицією Національний банк України передав до Міноборони санаторій в Одеській області на морському узбережжі. Крім того, є домовленість, що ще одне відомство передасть Міністерству оборони санаторій на 120 місць. «І багато інших центрів реабілітації будуть демонструвати ті пріоритети, які зараз є в українського суспільства, українського народу і українського Президента», — зазначив Петро Порошенко. 

Він наголосив, що на виконання цього Указу обласні державні адміністрації мають розробити і затвердити заходи, спрямовані на розвиток спортивної реабілітації. Зокрема, йдеться про забезпечення доступності занять спортом для осіб з інвалідністю, про розширення мережі спортивних залів, надання протезів та ортезів для занять спорту.

«Йдеться і про залучення учасників бойових дій до спортивних змагань та інших заходів. Окремо наголошую - до участі у змаганнях за участю наших партнерів з країн НАТО, у міжнародних змаганнях», — сказав Президент, додавши, що це є одним із пріоритетів під час його міжнародних візитів.

«Ми розуміємо, наскільки зараз непросто забезпечити інклюзивність спортивної реабілітації в Україні. Тобто створити такі умови, за яких кожен поранений військовослужбовець мав би можливість безкоштовно займатись спортом під наглядом лікарів та тренерів, і зрештою мати мрію і щоб ця мрія здійснилася для того, щоб взяти участь, представляючи Україну у «Іграх Нескорених», — підкреслив Президент. Він також не виключив можливості у майбутньому проведення таких змагань і в Україні.

«Тренування на місцях, поїздки на тестування та змагання, медичне забезпечення потребують мобілізації зусиль усіх органів виконавчої влади, органів місцевої влади, українського Парламенту, українського Уряду», — зазначив Глава держави.

Президент підкреслив: «У подальшому виконання цього важливого завдання повинен очолити єдиний державний орган. Я наголошую, що цей орган повинен мати назву Міністерство у справах ветеранів України. Створення цього міністерства — це ще одне першочергове завдання, яке ми маємо виконати».

В свою чергу, Вадим Свириденко подякував за підписаний Указ. «Він нам дійсно потрібний. Сьогодні тут сидять бійці, які ще вчора пліч-о-пліч боронили нашу Україну. Вони всі отримали поранення. Але сьогодні вони готові знову стати під прапор України і захищати її честь на спортивних майданчиках», — наголосив він. За його словами, цей документ важливий для створення нових умов для тренування і змагань військових, а також для створення нової системи реабілітації через спорт.

В Києві відбулись другі Національні Ігри Нескорених

Цієї суботи київський стадіон «Піонер», Труханів острів та Басейн ЦСК ЗСУ  приймали Національні Ігри Нескорених 2018 року — фінальний етап відбору до збірної, яка цього року представить Україну на міжнародних змаганнях Invictus Games в Сіднеї.

 

Учасниками змагань стали 172 поранені українські військовослужбовці та ветерани, які вирішували долю 60 медалей у восьми видах спорту — бігу, велоперегонах, веслуванні на тренажерах, пауерліфтингу, плаванні, стрибках в довжину, стрільбі з лука та штовханні ядра. Кожна з медалей — квиток до числа кандидатів, з яких обиратимуть 15 учасників збірної.

Результати змагань вже опубліковано на офіційній сторінці Ігор Нескорених в Україні.

Цього року церемонію нагородження Національних Ігор своїм візитом вшанував Президент України Петро Порошенко. Разом з призерами Invictus Games 2017 в Торонто Катериною Михайловою та Олександром Писаренком він привітав та вручив медалі переможцям. У зверненні до учасників змагань Президент Порошенко відзначив незламний дух українських воїнів та оголосив про створення нової системи реабілітації для українських військовослужбовців та ветеранів. Відповідний указ Глава держави підписав безпосередньо на церемонії.

Національні Ігри Нескорених проходять в Києві вже вдруге. Дебютні Ігри відбулись минулого року — тоді Україна обирала свою першу збірну пілся офіційного запрошення взяти участь в Invictus Games. У вересні 2017 року українська команда в складі 15 учасників успішно виступила на своїх перших Іграх в Торонто, виборовши 14 медалей.

На другий рік Національні Ігри Нескорених переросли зі змагань в цілий рух, який об’єднує тисячі людей по всій країні. Сьогодні багато хто з ветеранів та військовослужбовців приїхав сюди навіть не заради перемоги, а щоб зустрітися зі своїми побратимами, яких довго не бачив, провести день в колі друзів та однодумців.

Спеціально для гостей змагань на території стадіону «Піонер» були облаштовані спортивно-розважальні майданчики, де всі бажаючі могли спробувати свої сили у кросфіті або зіграти у волейбол сидячі з досвідченими спортсменами зі збірної України Ігор Нескорених 2017 року. Багато глядачів та учасників разом з сім’ями та друзями навіть облаштовували невеликі пікніки в парку на території стадіону.

«Наша мета — залучити якомога більше наших травмованих воїнів до занять спортом та підтримати їх у поверненні до цивільного життя, і така дружня та сімейне атмосфера на Іграх — найкращий спосіб це зробити», — розповідає Оксана Горбач, представниця Центру стратегічних комунікацій StratCom Ukraine та координаторка проекту Ігор Нескорених в Україні.

Проведенню національних змагань вже традиційно передували ще два етапи відбору — реєстрація на сайті та спортивні тестування в Києві, Львові та Одесі. Під час тестувань учасники спробували себе у всіх дисциплінах з програми Ігор та обрали для себе найкращі, щоб розпочати цільову підготовку до фінальних змагань. Загалом, цього року на участь у відборі до збірної зареєструвались 355 кандидатів з усієї України — вдвічі більше, ніж в 2017-му.

Сильніше разом: Партнери Ігор Нескорених в Україні

Ігри Нескорених в Україні від самого старту були взірцем об’єднання багатьох людей та організацій заради спільної мети. Напередодні других Національних Ігор Нескорених ми хочемо пригадати та подякувати всім нашим партнерам, які робили та продовжують робити величезний внесок в успішне проведення відбору до збірної України та виступу нашої команди на міжнародних Invictus Games.

Представництво НАТО в Україні

В 2017 році саме завдяки підтримці Альянсу нам вдалось провести неодноразові тренувальні табори збірної України в Києві, які значною мірою посприяли вдалому виступу команди на Іграх в Торонто. За відмінний зовнішній вигляд наших спортсменів також дякуємо фінансовому внеску НАТО — організація покрила всі витрати на виготовлення комплектів форми для збірної. Цього року результати співпраці команди Ігор Нескорених з Альянсом відчує ще більше людей — разом з урядом України НАТО працює над створенням загальнонаціональної системи спортивної реабілітації для поранених військовослужбовців та ветеранів.

Crown Agents

Британська компанія вже тривай час працює в Україні, втілюючи спільно з урядом країни проекти, спрямовані на економічне та соціальне процвітання нашої держави. В 2017 році до кола таких проектів потрапили й Ігри Нескорених. Минулого року Crown Agents забезпечили інвентар для проведення спортивних тестувань та тренувань збірної, а цього року компанія закупила спеціальний адаптований інвентар, який відкрив участь в Іграх Нескорених для учасників з особливо тяжкими травмами — сидячі велосипеди, а також візки для бігу. Раніше цього обладнання в Україні взагалі не було.

СТБ

Телеканал СТБ вже другий рік поспіль надає інформаційну підтримку Іграм Нескорених в Україні. Організації трансляцій з подій в рамках відбору, зйомки сюжетів про наших учасників, великий концерт на честь оголошення першої збірної України в 2017 році та висвітлення змагань наших військовослужбовців та ветеранів в Торонто — СТБ подбали про те, щоб про Ігри дізналася вся країна. Цього року камери телеканалу також не оминають увагою жодної події в рамках відбору, а в жовтні вирушать до Сіднею, щоб пильно слідкувати за виступами нашої збірної на протилежному боці планети.

КЛО

Трансфер до місця проведення спортивних тестувань, переїзди між кількома спортивними локаціями під час змагань — автобуси Ігор Нескорених долають сотні кілометрів за чітким графіком, забезпечуючи комфорт учасників та організаторів. Полум’яне серце транспорту нашої команди вже другий рік живить пальне вищого ґатунку від української мережі АЗС КЛО.

ІнтерАтлетика

Український лідер в галузі виробництва товарів для спорту та активного відпочинку вперше долучився до Ігор Нескорених в Україні цього року. Саме інвентар «ІнтерАтлетики» використовуватимуть під час розважальних спортивних заходів 12 травня гості Національних Ігор Нескорених.

Shebel

Ще одне нове, але від того не менш цінне для нас ім’я партнера. Shebel – оновлений бренд високоякісного палива від ПАТ «Укргазвидобування» та головний спонсор проведення Національних Ігор Нескорених 2018 року. До речі, заправити Shebel вже можна в усіх АЗС мережі КЛО.

Дякуємо всім партнерам, які були з нами від самого початку та приєдналися з часом. Ваша участь допомагає нам робити великий проект, який підтримує тисячі, а надихає — мільйони людей по всій Україні. За два роки Ігри Нескорених вивели питання спортивної реабілітації та психосоціальної адаптації ветеранів та військовослужбовців в Україні на загальнодержавний рівень та дали поштовх для розвитку багатьох суміжних ініціатив, і ми раді, що ви стали частиною цього процесу.

Ми також хочемо подякувати всім глядачам, які відвідують наші події. Ваша присутність, ваші оплески та щира підтримка учасників — те, що створює неймовірну атмосферу Ігор Нескорених. Сподіваємось, що цьогорічні Національні Ігри будуть не менш видовищними аніж попередні, а тому радо запрошуємо вас стати гостями змагань. Всі подробиці — на сторінці змагань.