INVICTUS GAMES THE HAGUE 202One   29 травня – 05 червня 2021 року   Гаага, Нідерланди

Перші в Україні Ігри Нескорених 2.0 – ONLINE змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів

Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні радий оголосити про початок перших онлайн змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів - «Ігри Нескорених 2.0».

У зв’язку із карантинними обмеженнями, викликаними пандемією COVID-19 проведення  змагань в звичному форматі в 2020 році неможливо. Але ми лишаємось спільнотою нескорених, яку не зупиняють зовнішні обмеження або перешкоди, і не зважаючи ні на що ми продовжуємо забезпечувати безперервність процесу реабілітації та адаптації поранених ветеранів та військовослужбовців через залучення до спорту. Іншими словами, ми формуємо нові формати і нові можливості.

Саме тому – ми оголошуємо Ігри Нескорених 2.0 ONLINE!

Ігри Нескорених 2:0 ONLINE – це новітній формат мультиспортивних змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів.

Формат онлайн-змагань передбачає, що змагальна боротьба відбувається віртуально, кожен учасник самостійно обирає місце, де саме буде проходити його виступ чи підхід до снаряду. Все що потрібно для участі -  бажання змагатися та засоби цифрової фіксації результату.

Змагання Ігор Нескорених 2:0 ONLINE будуть відбуватись у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт. Детальна інформація про Порядок проведення ONLINE змагань - за посиланням за посиланням 

Етапи змагань

Реєстрація учасників Ігор Нескорених 2.0. ONLINE відбудеться з 12 по 31 жовтня 2020 року за посиланням 

Безпосередньо віртуальні змагання пройдуть з 31 жовтня по 29 листопада 2020 року.

13 грудня 2020 року у прямому ефірі на соціальних платформах Invictus Games Team Ukraine у Фейсбуці та YouTube будуть офіційно оголошені результати та нагороджені переможці у кожній дисципліні перших в Україні Ігор Нескорених 2.0. ONLINE. Медалі будуть розіслані усім учасниками змагань.

Це дійство не матиме аналогів в Україні та світі, і об’єднає в собі торжество незламного духу українських воїнів, представлення найкращих спортивних досягнень та унікальне єднання людей, чиї персональні історії реабілітації та соціальної адаптації стають моделями для наслідування та мотивуючими прикладами для інших.

Ігри Нескорених перенесені, але робота організаційного комітету та збірної продовжується

19 березня Фундація Ігор Нескорених оголосила про відтермінування Ігор - замість травня цього року вони відбудуться в травні або червні 2021-го.

Втім, робота над проектом триває — український оргкомітет продовжує підтримувати національну збірну та оновлює план діяльності на 2020 та 2021 роки з урахуванням нових обставин. 20 березня відбулось позапланове засідання організаційного комітету, яке в умовах карантину пройшло онлайн, на якому була прийнята низка рішень щодо продовження роботи над проектом Ігри Нескорених та розвитку спортивної реабілітації ветеранів в Україні.  

Протягом 2020 року оргкомітет очікує провести одразу кілька всеукраїнських та регіональних спортивних заходів для ветеранів, у тому числі й з адаптивних дисциплін та командних видів спорту: баскетбол на візках, волейбол сидячи, велосипедний спорт сидячи, біг на візках, адаптивне веслування на тренажерах та ін. Детальний графік таких заходів буде оприлюднено протягом квітня.

Також триває розробка програми спортивних амбасадорів за участю національної збірної України на Іграх Нескорених 2020/2021. Її мета — залучати українських ветеранів та військовослужбовців з травмами та пораненнями до занять спортом та популяризувати спорт як дієвий засіб реабілітації ветеранів. Розробка програми відбудеться за участю членів збірної, а оголошення та презентація  програми відбудеться в квітні-травні 2020 року.

Міністерство у справах ветеранів України зараз працює над врегулюванням  фінансових питань та перерозподілом коштів задля того, щоб забезпечити участь збірної в Іграх 2021 року, а також мати необхідні ресурси для річної підготовки команди та всіх супутніх заходів за проектом.

Тим часом національна збірна продовжує підготовку — зараз учасники працюють індивідуально під контролем тренерів та психологів збірної в дистанційному режимі, а в майбутньому проведуть низку спільних тренувальних таборів. Дати та строки проведення спільних тренувань будуть визначатись з урахуванням поточної ситуації та виходячи з вимог максимальної безпеки.

Оксана Горбач, координатор проекту Ігри Нескорених в Україні та директор Центру стратегічних комунікацій «СтратКом Україна»: «Не зважаючи на те, що Ігри переносяться , наша підготовка продовжується. Ми нічого не зупиняємо і тільки набираємо оберти. Так, ми адаптуємось до нових умов роботи. Але ми маємо мету – спортивна реабілітація та соціальна інтеграція членів збірної та ветеранів, введення в дію програми спортивних амбасадорів, запроваження дієвої програми спортивної реабілітації в регіонах. Перенос Ігор – це просто нова дата в календарі. Так, ігор в травні не буде, зате більше часу для підготовки. У нас буде більше часу реалізувати те, що ми хочемо по програмі спортивної реабілітації для ветеранів. Так що продовжуємо працювати, продовжуємо займатись, тренуватись і готуватись».

Фундація Ігор Нескорених прийняла рішення про відтермінування Ігор Нескорених

Змагання, що мали відбутися з 9 по 16 травня цього року в Гаазі, буде перенесено на 2021 рік через загрозу поширення COVID-19. Про це йдеться в офіційному повідомленні Фундації.

Очікувана дата проведення Ігор Нескорених — травень-червень 2021 року. Точні дати будуть залежать від доступності необхідних спортивних об'єктів та ресурсів у Нідерландах. 

Вже завтра, 20 березня, український оргкомітет Ігор Нескорених проведе  нараду, на якій визначить подальші кроки щодо підготовки збірної до Ігор Нескорених у 2021 році.

Нагадаємо, що 13 березня ВООЗ оголосила Європу центром пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2 (2019-nCoV). Уряди всіх європейських країн вживають безпрецедентних заходів для того, щоб не допустити масового захворювання — закривають кордони, відміняють масові заходи, обмежують транспортне сполучення та вводять карантин. Більшість подібних обмежень зараз діє і в Україні.

Міжвідомча нарада щодо питань спортивної реабілітації та розвитку адаптивних видів спорту в Україні

19 лютого в Києві за ініціативи Центру стратегічних комунікацій «Стратком Україна» відбулася нарада між представниками відомств, що займаються спортивною реабілітацією ветеранів в Україні. Метою зустрічі були обмін досвідом з міжнародними партнерами та обговорення актуальних питань у сфері реабілітації ветеранів та розвитку адаптивних видів спорту. 

На початку наради Марша Гонзалес, провідна експертка з адаптивних спортивних програм для військовослужбовців США, поділилася досвідом своєї країни у розв'язанні питання спортивної реабілітації ветеранів. Марша зазначила, що 10 років тому Америка зіштовхнулася зі схожими проблемами у сфері реабілітації, які є актуальними для України сьогодні. Представниця делегації США підкреслила важливість співпраці, пояснивши, що бажаного результату можливо досягнути лише об'єднавши зусилля: «Відновлення та реабілітація – це командний спорт, у якому ніхто не виступає поодинці». 

Оксана Коляда, міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, розповіла про ті кроки, яке вже здійснило Мінветеранів: «Ми передбачили спортивну реабілітацію в державній цільовій програмі, зокрема вперше вписали туди Invictus Games і отримали фінансування на неї, ми розробили законопроєкт про статус ветеранів, який також містить чималий блок саме з цього напрямку. Головне зацікавити й долучити до спільної роботи й представників МКМС, закладів фізичної культури та спорту, інваспорту та решти». 

В’ячеслав Черненко, директор Українського медичного центру спортивної медицини Міністерства охорони здоров'я України, зазначив, що в Україні є 433 спеціалісти з фізичної реабілітаційної медицини. За потреби вони готові переймати досвід міжнародних партнерів та навчати потім українських колег: «Ми повинні відповідати новим вимогам сучасної реабілітаційної медицини. І ми будемо розвиватися. Ми повинні розвиватися». Спікер також запропонував використовувати ті реабілітаційні заклади, які вже існують в країні, але трансформувати їх відповідно до вимог безбар’єрного доступу. 

Оксана Горбач, координатор «Ігор Нескорених» в Україні та директор Центру стратегічних комунікацій «Стратком Україна» зазначила: «Коли ми почали працювати з новими адаптивними видами спорту в рамках проєкту «Ігри Нескорених», ми зіштовхнулися з величезним об’ємом завдань, які треба вирішити нам, організаційному комітету Ігор, і загалом нашій країні для забезпечення спортивної реабілітації ветеранів, які мають видимі або невидимі травми. Найближчим часом нам необхідно знайти спосіб, який допоможе здійснити цю роботу в кооперації з урядовими та неурядовими організаціями, федераціями спорту, освітніми організаціями та нашими міжнародними партнерами, та стоврити робочу групу, яка буде займатись питаннями персоналізованої опіки над кожним ветераном України».

18 лютого відбулось відкрите тренування збірної України Ігор Нескорених 2020

Тренування відбулось під час другого навчально-тренувального табору національної команди, який зараз триває на олімпійській базі «Конча Заспа» (Столичне шосе, 19). 

Окрім вже звичних видів спорту, українська збірна вперше тренуватиметься у новому для себе виді спорту — баскетболі на візках. Це стало можливим завдяки підтримці збірної команди США, яка надала візки для тренувань, а також делегувала тренерів американської команди для роботи зі збірною України під час другого табору.

Спікери заходу:

~ Оксана Коляда, Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб;

~ Оксана Горбач, директор Центру стратегічних комунікацій «Стратком Україна»;

~ Марша Гонзалес, радниця Управління Міністра оборони США під час виступів національної збірної США на змаганнях Ігор Нескорених у 2014, 2016, 2017, 2018, 2020 років. Провідна експертка з адаптивних спортивних програм для військовослужбовців в США;

~ Сергій Конюшок, головний тренер збірної України 2020;

 

Про тренувальний табір

Другий тренувальний табір — черговий етап п’ятимісячної підготовки збірної України до виступу на Іграх Нескорених, що відбудуться 9-16 травня в Гаазі. Протягом двох тижнів члени команди проведуть низку занять за обраними видами спорту, а також відвідуватимуть заняття з англійської та працюватимуть з психологом. Тренувати команду за адаптивними напрямами — адаптивне веслування на тренажерах, біг на візках, перегони на ручних велосипедах, волейбол сидячи та баскетбол на візках, — на другому таборі будуть американські тренери. 

Після табору кожен з учасників продовжить індивідуальну підготовку за місцем проживання, спираючись на розроблений тренерами індивідуальний план. До початку Ігор українська команда збереться на спільні тренування ще один раз.

В збірну України цього року ввійшло 20 учасників (повний склад збірної вже опубліковано на сайті проекту), яких обирали за підсумками кількох етапів відбору та Національних Ігор Нескорених. В 2019 році національну команду обирали за оновленими критеріями, переданими Фундацією Ігор Нескорених всім країнам-учасницям змагань.

 

Акредитація ЗМІ

Для отримання акредитації ЗМІ повинні надати ПІБ, посаду, номер телефону своїх представників. Кінцевий термін акредитації — 18:00, 17 лютого. З собою необхідно мати посвідчення представника ЗМІ.

З питань акредитації звертайтесь до Оксани Пашкевич за номером телефону +38 063 888-11-41 або на o.pashkevych@stratcomua.org.

Invictus Unite. Підсумки події

16 лютого в Національному університеті фізичного виховання і спорту відбулась подія, присвячена адаптивним видам спорту.

На семінарі Invictus Unite дві збірні на Іграх Нескорених в Гаазі 2020, Україна та США, об’єднали зусилля для того, щоб відкрити нові можливості спортивної реабілітації для поранених українських воїнів та розширити малопоширені в нашій країні адаптивні види спорту.

Під час теоретичної частини спікери події обговорювали питання спортивної реабілітації в Україні та світі — слухачі семінару дізналися, як побудована система спортивної реабілітації США та як вона може бути адаптована в Україні, а також отримали професійні настанови щодо правильного режиму, підходу до реабілітації та подальшої спортивної підготовки для ветеранів та військовослужбовців з пораненнями та травмами, які в тому числі призвели до часткової або повної втрати мобільності. Своїм досвідом відновлення за допомогою спорту також поділилися учасники збірної України Ігор Нескорених 2017, 2018 та 2020 років.

Під час практичної частини учасники семінару змогли самостійно спробувати заняття кількома адаптивними видами спорту (біг на візках, перегони на ручних велосипедах, адаптивне веслуванням), а також зіграти у волейбол сидячи та баскетбол на візках. Для останнього американська делегація спеціально привезла 10 професійних баскетбольних візків.

Оксана Горбач, координаторка Ігор Нескорених в Україні:

«Ми хочемо підняти рівень знання серед населення про адаптивні види спорту, як спосіб реабілітації. Спорт — це те, що допомагає інтеграціі ветерана, навіть якщо він цього ще поки що не усвідомлює чи не бажає.»

Наталя Мельниченко, керівник проєкту Трастового Фонду НАТО з медичної реабілітації в Україні:

«Спорт — один з найважливіших елементів у житті кожної людини, але у житті ветерана — це та точка, яка дає поштовх і рухає усі види реабілітації.
Пишаюсь усіма вами.
НАТО в рамках Трастовий Фонд з медичної реабілітації в Україні через Агенцію НАТО з підтримки та постачання, яка є виконавчим агентом даного проекту, підтримує і буде підтримувати  розвиток спортивноі реабілітації ветеранів в Україні.
Бажаю успіхів на іграх та всього найкращого.»

Марша Гонзалес, радниця Управління Міністра оборони США під час виступів національної збірної США на змаганнях Ігор Нескорених у 2014, 2016, 2017, 2018, 2020 років про командний підхід в реабілітації:

«Реабілітація — це командний спорт, ніхто не відновлюється наодинці. Ви повинні об'єднатися зі своєю родиною чи побратимами, щоб вони допомогли вам пройти крізь це»

Invictus Unite — Американські тренери та військовослужбовці проведуть семінар з адаптивних видів спорту для українських військовослужбовців та ветеранів

За три роки існування в Україні, Ігри Нескорених вийшли далеко за межі спортивних майданчиків та стали потужним рушієм популяризації спорту як дієвого засобу реабілітації серед українських військовослужбовців та ветеранів.

На семінарі Invictus Unite дві збірні на Іграх Нескорених в Гаазі 2020, Україна та США, об’єднають зусилля для того, щоб відкрити нові можливості спортивної реабілітації для поранених українських воїнів та розширити малопоширені в нашій країні адаптивні види спорту.

Подія, що пройде 16 лютого з 11:00 до 16:00 в Національному університеті фізичного виховання і спорту складатиметься з двох частин — теоретичної та практичної.

Під час теоретичної частини спікери події обговорюватимуть питання спортивної реабілітації в Україні та світі — слухачі семінару дізнаються, як побудована система спортивної реабілітації США та як вона може бути адаптована в Україні, а також отримають професійні настанови щодо правильного режиму, підходу до реабілітації та подальшої спортивної підготовки для ветеранів та військовослужбовців з пораненнями та травмами, які в тому числі призвели до часткової або повної втрати мобільності. Своїм досвідом відновлення за допомогою спорту також поділяться учасники збірної України Ігор Нескорених 2017, 2018 та 2020 років.

Під час практичної частини учасники семінару зможуть самостійно спробувати заняття кількома адаптивними видами спорту (біг на візках, перегони на ручних велосипедах, адаптивне веслуванням), а також зіграти у волейбол сидячи та баскетбол на візках. Для останнього американська делегація спеціально привезла 10 професійних баскетбольних візків.

Під час семінару забезпечуватиметься переклад з англійської мови.

 

Cпікери семінару

Спікери семінару — учасники збірних України Ігор Нескорених різних років, голова національної делегації американської команди Ігор Нескорених 2020 року, а також тренери, які готують збірні США та Великої Британії до виступу на цьогорічних Іграх за низкою адаптивних дисциплін.

- Бенджамін Зікелл — колишній військовий кінолог сухопутної оборони Повітряних сил США, член збірної США на Іграх Нескорених в Торонто 2017

- Брайян Вільямс — війьсковослужбовець сухопутної оборони ВПС США, член збірної США на Іграх Нескорених в Орландо 2016 та Торонто 2017

- Ханна Волкер — тренер з адаптованих спортивних та фітнес програм, тренер збірної США з баскетболу на візках, регбі на візках, бігу на візках, сертифікований фахівець з терапевтичної реабілітації (CTRS).

- Даррен Вільямс — спортивний тренер збірних Ігор Нескорених США, Сил спеціальних операцій армії США та Повітряних Сил США, британський ветеран і тренер з велоспорту, веслування на тренажері, плавання, волейболу сидячи, тріатлону та фізичної підготовки з більш ніж 30-річним досвідом тренування спортсменів різного віку та здібностей.

- Марша Гонзалес — радниця Управління Міністра оборони США під час виступів національної збірної США на змаганнях Ігор Нескорених у 2014, 2016, 2017, 2018, 2020 років. Очільниця відділу допомоги пораненим військовим (Warrior Care Division) при Центрі кадрів Повітряних сил США. Провідна експертка з адаптивних спортивних програм для військовослужбовців в США. Менеджер збірної США на усіх Іграх Нескорених, прочинаючи з Ігор в Лондоні в 2014 році.

- Члени збірної України на Іграх Нескорених 2017, 2018 та 2020 років.

 

Для кого ця подія?

Цей семінар буде найбільш корисним для українських ветеранів та військовослужбовців з інвалідністю, які прагнуть продовжувати вести активний спосіб життя та знайти для себе найбільш комфортний та корисний для подальшого відновлення вид спорту. Invictus Unite — це можливість спробувати нове, отримати корисні знання та долучитись до спільноти людей, об’єднаних схожим досвідом та бажанням до розвитку попри обмеження.

До участь в семінарі також запрошуються тренери, спеціалісти з реабілітації та студенти старших курсів спортивних вишів, що працюють або хочуть працювати в напрямі спортивної реабілітації та долучитись до розвитку адаптивних видів спорту в Україні.

 

Коли та як проходитиме семінар?

Семінар проходитиме з 11:00 до 16:00 в Національному університеті фізичного виховання та спорту України (вул. Фізкультурна, 1).

Приміщення адаптоване для учасників на візках.

 

Як взяти участь?

Участь в семінарі безкоштовна за запрошенням або попередньою реєстрацію

Посилання на Фейсбук захід.

 

Організатори

Візит американської збірної ініційований Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine. Семінар з адаптивних видів спорту Invictus Unite організовано Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine за сприяння Агенції НАТО з підтримки та постачання та Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

 

Акредитація обов’язкова

Для отримання акредитації ЗМІ повинні надати ПІБ, посаду, номер телефону та електронну пошту своїх представників. Прохід на локацію буде дозволено за умови пред’явлення посвідчення журналіста. Кінцевий термін акредитації — 17:00, 14 лютого.

З питань акредитації звертайтесь до Оксани Пашкевич за номером телефону +38 063 888-11-41 або на o.pashkevych@stratcomua.org.

Підписано Меморандум про співпрацю між оргкомітетом Ігор Нескорених в Україні та SportLife

Сьогодні, 30 січня, організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні та група компаній «SportLife» підписали Меморандум про співпрацю під час прес-конференціїї в УНІАНі. Документ стане успішним прикладом співпраці державного та приватного сектору, який зосереджений на позитивних соціальних перетвореннях.

Відповідно до положень документу, сторони об’єднуватимуть зусилля для популяризації спортивної реабілітації серед українських ветеранів та військовослужбовців, розвитку відповідної інфраструктури та створення безбар’єрного середовища, яке відкриватиме можливості для занять адаптивними видами спорту українським воїнам з інвалідністю.

«Це прекрасна можливість для учасників збірних Invictus Games, підкреслюю, збірних усіх років, не лише для команди цього року, займатись спортом в якісних, сучасних залах, плавати в гарних басейнах мережі спорт-клубів. Така співпраця - це прекрасний приклад поєднань зусиль бізнесу, держави, громадськості та всіх небайдужих до наших ветеранів. Підтримка, яку надає «SportLife», має стати прикладом для інших, це має бути честю для всіх українців підтримувати наших захисників, які отримали поранення та травми на війні, та розвивати спорт серед ветеранів», - зазначила міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда.

Оксана Горбач, представник БО «СтратКом УА», прокоментувала: «Співпраця зі «SportLife»  - це стратегічний крок для організаційного комітету Ігор Нескорених розширити покриття можливостей для входу у спорт для поранених ветеранів, адже далеко не в кожному місті є державні спортивні об’єкти, а мережа клубів «SportLife» - найбільша в Україні. Крім того, в рамках співпраці зі «SportLife» запланована адаптація об’єктів для потреб учасників на візках. Ми сподіваємось, що цей приклад стане стимулом для інших спортивних клубів, які доєднаються до розвитку спортивної реаблітації ветеранів в Україні».

«Чудово, що цього року вже є готова інфраструктура, яку непотрібно будувати з нуля. Дякую SportLife та партнерам  за важливі кроки, які кожен робить для розвитку спортивної реабілітації в Україні», - сказав Віталій Дейнега, голова БФ МБФ «Повернись живим».

Маргарита Годун, віце-президент по сервісу, групи компаній «SportLife» розповіла про те, що понад 4 роки у мережі працює програма «Мирне  життя», яка передбачає для бійців АТО відвідування фітнес клубу для відновлення та реабілітації: «Ми розуміємо, що це є соціальна необхідність. Понад 1000 бійців пройшли оновлення та реабілітацію в мережі клубів «SportLife» та мають змогу тренуватись та спілкуватись з однодумцями. Тепер і спортсмени збірної  зможуть готуватися до тренувань у комфортних умовах та на кращому сучасному обладнанні».

Учасники Меморандуму вірять, що цей документ стане стимулом для утворення інших державно-приватних партнерств, направлених на підтримку українських військовослужбовців та ветеранів на шляху до фізичного відновлення, психологічної реабілітації, а також комфортної інтеграції у мирне життя.

Підписання Меморандуму про співпрацю між оргкомітетом Ігор Нескорених в Україні та SportLife

У четвер, 30 січня, в інформаційному агентстві «УНІАН» пройде прес-конференція, присвячена підписанню Меморандуму про співпрацю між організаційним комітетом Ігор Нескорених в Україні та групою компаній «SportLife».

Початок події — 10:00

Адреса: УНІАН, вул. Хрещатик 4.

Спікери прес-конференції

- Оксана Коляда — Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України;

- Оксана Горбач — представник БО «СтратКом УА»;

- Ірина Турчак — заступник голови БО МБФ «Повернись живим»;

- Маргарита Годун — віце-президент по сервісу, група компаній «SportLife».

- Ігор Безкаравайний — учасник національної збірної Ігор Нескорених.

Чому це важливо

Документ, який буде підписано 30 січня, стане успішним прикладом співпраці державного та приватного сектору, зосередженим на позитивних соціальних перетвореннях.

Відповідно до положень документу, сторони об’єднуватимуть зусилля для популяризації спортивної реабілітації серед українських ветеранів та військовослужбовців, розвитку відповідної інфраструктури та створення безбар’єрного середовища, яке відкриватиме можливості для занять адаптивними видами спорту українським воїнам з інвалідністю.

Крім цього, Меморандум передбачає, що учасники збірної України Ігор Нескорених цього та майбутніх років отримають вільний доступ до мережі сучасних спортивних закладів по всій Україні та зможуть ефективно тренуватись, не зважаючи на місце проживання.

Учасники Меморандуму вірять, що цей документ стане стимулом для утворення інших державно-приватних партнерств, направлених на підтримку українських військовослужбовців та ветеранів на шляху до фізичного відновлення, психологічної реабілітації, а також комфортної інтеграції у мирне життя.

Акредитація обов’язкова

Для отримання акредитації ЗМІ повинні надати ПІБ, посаду, номер телефону та електронну пошту своїх представників. Прохід на локацію буде дозволено за умови пред’явлення посвідчення журналіста. Кінцевий термін акредитації — 17:00, 29 січня.

З питань акредитації звертайтесь до Оксани Пашкевич за номером телефону +38 063 888-11-41 або на o.pashkevych@stratcomua.org.
_________________________________________________________________
Про Ігри Нескорених
Ігри Нескорених (Invictus Games) — міжнародні спортивні змагання для військових та ветеранів (чоловіків та жінок), що були поранені, травмовані або захворіли, виконуючі свої службові обов’язки. Засновник Ігор — герцог Сассекський принц Гаррі. Змагання — важлива, але на головна складова Ігор. Змагання відбулись вже чотири рази в різних кранах світу. В 2020 році п’яті Ігри Нескорених відбудуться 9–16 травня в нідерландському місті Гаага. Україну було офіційно запрошено взяти участь в Іграх у 2016 році. Першими Іграми для української збірної стали Ігри Нескорених 2017 року в Торонто. В 2018 році Україна успішно виступила в Сіднеї, а зараз наша команда готується до Ігор 2020 року, змагатиметься з більше ніж 500 учасниками з 15 країн світу. До організаційного комітету Ігор Нескорених в Україні цього року входять Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Центр стратегічних комунікацій «Стратком Україна» та БО «Повернись живим».

В Конча-Заспі розпочався перший тренувальний табір збірної України Ігор Нескорених 2020

Старт табору дали 21 листопада під час урочистої церемонії відкриття в Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа» за участі української команди, тренерів, представників організаційного комітету, а також державних органів та організацій, що входять до робочої групи проекту.

Разом з представниками української сторони, тренерів та учасників з початком табору також привітав пан Пітер фан Фліт, заступник Посла Королівства Нідерландів в Україні. В своєму виступі він зазначив, що як представник Нідерландів та житель Гааги, він пишається, що його рідне місто прийматиме команду України, та побажав збірній успішного старту тренувань.

Перші підготовчі збори — початок етапу активної підготовки збірної до Іграх Нескорених 2020, що відбудуться 9-16 травня в Гаазі.

За тиждень табору члени команди проведуть низку занять за обраними видами спорту, а також відвідуватимуть уроки англійської та працюватимуть з психологом. Разом з тим учасники збірної пройдуть повторну категоризацію представниками міжнародної Фундації Ігор Нескорених.

Після закриття табору, яке відбудеться 27 листопада, кожен з учасників збірної розпочне індивідуальну підготовку за місцем проживання, спираючись на розроблений тренерами індивідуальний план. Впродовж наступних кількох місяців українська команда збереться на спільні тренування щонайменше двічі.

Підготовкою збірної цього року опікується організаційний комітет в складі Міністерства у справах ветеранів, ТОТ та ВПО, Благодійного фонду «Повернись живим» та Центру стратегічних комунікацій «Стратком Україна» за сприяння робочої групи та партнерів проекту в складі Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства охорони здоров’я України, Агенції з постачання НАТО та Crown Agents.

В збірну України цього року ввійшло 20 учасників, яких обирали за підсумками кількох етапів відбору та Національних Ігор Нескорених. В 2019 році національну команду обирали за оновленими критеріями, переданими Фундацією Ігор Нескорених всім країнам-учасницям змагань.