INVICTUS GAMES THE HAGUE 2020   9-16 травня 2020 року   Гаага, Нідерланди

Національні змагання Ігор Нескорених пройдуть у Києві 14 вересня

Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні радий оголосити про визначення остаточної дати проведення Національних змагань Ігор Нескорених — 14 вересня.

Раніше в повідомленнях комітету могла мітитись дата 8 вересня, але через технічні обставини старт Ігор був перенесений на 1 тиждень.

Як і минулого року, більшість змагань Ігор пройдуть на стадіоні «Піонер» (вулиця Академіка Туполева), який має сучасний атлетичний майданчик, бігові доріжки з м’яким покриттям та обладнані трибуни для глядачів.

На «Піонері» пройдуть змагання з бігу, в тому числі бігу на візках, веслуванні на тренажерах, стрибках в довжину, стрільби з лука, пауерліфтингу та штовхання ядра. Початок змагань — 9:00.

Також в Національних змагань Ігор Нескорених будуть залучені ще дві додаткові локації для проведення змагань з плавання та велоперегонів. Про них Оргкомітет повідомить додатково.

Про особливості Національних змагань Ігор Нескорених 2020

Участь в Національних змагань Ігор Нескорених 2020 візьмуть понад 200 учасників відбору, які попередньо пройшли спортивні тестування та почали підготовку за обраним видом спорту.

Долати не суперників, а себе та свої поранення — головна мета Національних змагань 2020. Саме тому на Іграх фіксуватимуть результат, але не присуджуватимуть призові місця — медалі змагань отримають всі учасники.

Таке рішення пов’язано з тим, що цього року відбір в збірну відбуватиметься в новому форматі — вирішальне значення матиме не спортивний результат, а мотивація учасника, спортивна етика та дисципліна, а також те, наскільки участь у Іграх Нескорених може бути корисною для його або її подальшої реабілітації. Ці характеристики визначають за допомогою співбесід з організаторами та психологами, які проходять на спортивних тестуваннях та Національних Іграх.

Повний перелік критеріїв та їхня вага опубліковані тут.

Київ приймає найбільші спортивні тестування за три роки існування Ігор Нескорених в Україні

Цієї суботи, 27 липня, українська столиця приймає фінальний етап спортивних тестувань в рамках відбору збірної України на Ігри Нескорених 2020 в Гаазі. Участь у випробуванні візьмуть 170 ветеранів та військовослужбовців — більше, ніж в усі попередні роки відборів.

Тестування — перший живий захід для учасників, що успішно пройшли первинний відбір після онлайн-реєстрації. Під час заходу вони мають змогу спробувати свої сили у всіх видах спорту, в яких українська команда змагатиметься на міжнародних змаганнях, та під наглядом тренерів та лікарів обрати один або декілька найкращих для себе.

В 2019 році Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні змінив критерії відбору за рекомендацією міжнародної Фундації Ігор Нескорених, надавши головне значення не спортивним результатами, а мотивації учасників та потенційному впливу участі в Іграх Нескорених на їхню реабілітацію після травм та поранень. Саме тому окрім спортивних випробувань на учасників очікує кілька етапів співбесід з представниками організаційного комітету — як на спортивних тестуваннях, так і на Національних Іграх.

Під час тестувань також будуть присутні учасники минулорічних збірних — цього року вони долучилися до проекту в якості менторів та асистентів тренерів, які підтримують та консультують учасників в ході випробувань та змагань.

Усі без виключення учасники спортивних тестувань, що пройдуть в Києві та вже пройшли у Львові та Одесі, будуть запрошені на Національні Ігри Нескорених в Києві 14 вересня — фінальну частину відбору, за підсумками якої відбіркова комісія прийматиме рішення про склад збірної України.

Інформація для ЗМІ

Брифінг

Початок реєстрації медіа — 9:00

Початок брифінга — 9:30

Місце проведення — Спорткомлекс ЦСК ЗС України (вул. Тополева, 2а)

Тестування відкриватимуть:

Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр України з питань координації європейської та євроатлантичної інтеграції

Ірина Фріз, Міністр у справах ветеранів

Юрій Фіногенов, начальник Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України

Віталій Дейнега, голова Благодійного фонду «Повернись живим»

Ольга Семенова, консультантка Благодійного фонду «Повернись живим», відповідальна за оцінку та відбір

Оксана Горбач, директор Центру стратегічних комунікацій «Стратком Україна»

Для отримання акредитації звертайтесь до Світлани Судак: (067) 378-21-51, s.sudak@stratcomua.org

Спортивні тестування

Старт тестувань — 10:30

Місця проведення за видами спорту:

Плавання — Плавальний басейн Центрального спортивного клубу Збройних Сил України (вул. Уманська, 2)

Пауерліфтинг, велоспорт на тренажерах, веслування на тренажерах, стрільба з лука — Спорткомлекс ЦСК ЗС України (вул. Тополева, 2а)

Біг, стрибки у довжину, штовхання ядра, біг на візках — Cтадіон ЦСК ЗС України (пр-т Повітрофлотський, 6)

Тестування в Одесі завершено!

20 липня в Одесі відбулись другі спортивні тестування в рамках відбору збірної України на Ігри Нескорених 2020. Учасниками випробування стали 18 ветеранів та військовослужбовців з 7 українських областей: Одеської, Дніпропетровської, Миколаївської, Вінницької, Київської, Харківської та Херсонської.

Одеський етап випробування вже традиційно відбувся у 9-му спортивному клубі Управління фізичної культури і спорту Міноборони України. Спеціально для тестування тут обладнали кілька зон, де учасники могли спробувати себе в усіх видах спорту з програми Ігор Нескорених, в яких змагатиметься українська збірна — легкій атлетиці (біг, стрибки в довжину, штовхання ядра), веслуванні на тренажері, велоспорті на шосе, пауерліфтингу, плаванні та стрільбі з лука.

В ході тестування учасники могли спробувати себе одразу в кількох видах спорту, навіть якщо до цього ніколи ними не займались. Головна мета випробування — не показати найвищий результат, а обрати кращий для себе вид спорту. Опановувати техніку нових дисциплін кандидатам в збірну допомагали професійні тренери, а також учасники збірних України минулих років, які цього року долучились до відбору в якості менторів та асистентів тренерів.

Зараз всі ветерани та військовослужбовці, які пройшли тестування в Одесі, розпочали підготовку за обраними видами спорту до Національних Ігор Нескорених, які відбудуться 14 вересня в Києві. Нагадаємо, що на Національні Ігри запрошуються всі без виключення учасники спортивних тестувань, які надали необхідні документи та відповідають кваліфікаційним вимогам.

Найближчої суботи, 27 липня, в Києві також відбудеться фінальний етап спортивних тестувань. Учасники, які не встигли зареєструватись та пройти випробування на попередніх етапах, досі можуть заповнити анкету учасника та долучитись до відбору.

Слідкуйте за перебігом відбору в збірну України на офіційних сторінках команди в соціальних мережах Facebook та YouTube

У Львові пройшли перші спортивні тестування Ігор Нескорених 2020

13 липня у Львові відбулись перші спортивні тестування в рамках відбору до збірної команди, яка в 2020 році представить Україну на Іграх Нескорених 2020 в Гаазі. 

Учасниками львівського випробування стали 56 українських військовослужбовців та ветеранів з 8 областей. В ході тестування вони випробовували себе в 6 спортивних дисциплінах та обирали для себе одну або кілька найбільш комфортних – пауерліфтинг, плавання, легку атлетику (біг, стрибки в довжину, штовхання ядра), веслування на тренажері, стрільбу з лука або велоспорт на шосе.

Всі вправи учасники виконували під наглядом професійних тренерів та лікарів, а також членів українських збірних та призерів Ігор Нескорених минулих років, які цього року долучились до відбору в якості асистентів тренерів та менторів. Вони ділились своїм досвідом підготовки, демонстрували техніку виконання окремих вправ та підтримували учасників під час випробувань.

Не зважаючи на спортивну складову, тестування — в першу чергу соціальний захід, який має на меті познайомити учасників з видами спорту та принципами міжнародних Ігор Нескорених, а також стати відправною точкою в їхній підготовці до Національних Ігор Нескорених в Києві.

Після Львову спортивні тестування пройдуть в Одесі (20 липня) та Києві (27 липня). До участі в цьогорічних Національних Іграх будуть запрошені всі учасники спортивних тестувань, не залежно від продемонстрованих результатів. Такий підхід — відображення оновлених критеріїв відбору до збірної України, які тепер в першу чергу враховують мотивацію, спортивну етику, вплив участі в Іграх на реабілітацію.

Команда Ігор Нескорених в Україні дякує всім учасникам, які долучилися до спортивних тестувань, а також тренерам, лікарям, менторам та волонтерам, які подбали про успішний перебіг випробувань. До зустрічі в Одесі!

Нагадуємо, що реєстрація на відбір досі відкрита та займає кілька хвилин. Подайте заявку на цій сторінці нашого сайту.

Слідкуйте за головними новинами, знайомтесь з учасниками та дивіться найкращі фото й відео з відбору на офіційних сторінках Ігор Нескорених в Україні: FacebookYouTube.

В Україні стартує відбір команди на Ігри Нескорених 2020 у Гаазі

14 червня починається прийом заявок від кандидатів до збірної, яка представить Україну на міжнародних Іграх Нескорених 2020 в Гаазі. 

Цього року до національної команди потраплять 20 чоловік — на 5 більше, ніж в минулі роки. Рішення про збільшення української квоти прийняла міжнародна Фундація Ігор Нескорених. Реєстрація триватиме до 20 липня для учасників, що бажають пройти спортивне тестування в Києві, та завершиться раніше для тих, хто бажає пройти тестування у Львові або Одесі. Точні дати тестувань та завершення реєстрації вказано нижче.

Опікуватись відбором та підготовкою збірної-2020 буде Міністерство ветеранів України, благодійний фонд «Повернись живим» та Центр стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» за підтримки міжурядової робочої групи.  

Як обиратимуть збірну: вимоги до участі, критерії відбору та строки

Взяти участь у відборі до збірної України можуть усі ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій АТО\ООС або в ході миротворчих операцій за участі України з 1991 року.

Документи, необхідні для участі у відборі на Ігри Нескорених 2020

1. Копія посвідчення УБД чи інваліда війни;

2. Для добровольців: рекомендаційний лист від командира всього добровольчого з’єднання, в яке ви входите, з вказанням підрозділу та місця перебування у час отримання травми в зоні бойових дій, часу та обставин отримання поранення\травми\захворювання, у випадку відсутності первинних медичних документів — пояснення командира, чому вони відсутні;

3. Копія заключення військово-лікарської комісії, заключення МСЕК або інші первинні медичні документи, що засвідчують ваше поранення, травму чи хворобу, набуті під час або в результаті виконання службового обов’язку в зоні бойових дій;

4. Довідка від лікаря спортивної медицини про отримання допуску до занять спортом;

5. Паспорт та фотографія 3*4.

Види спорту, в яких бере участь Україна

Учасники відбору запрошуються спробувати свої сили у 6 адаптивних видах спорту, в яких братиме участь Україна на Іграх Нескорених 2020 у Гаазі: легка атлетика (біг, стрибки в довжину, штовхання ядра), плавання, стрільба з лука, веслування на тренажері, пауерліфинг та велосипедний спорт (в тому числі велосипедний спорт на візках). Наявність спортивного досвіду та спортивних досягнень не є обов’язковими для участі у Іграх Нескорених, тому до спортивних тестувань запрошуються навіть ті учасники, які ніколи до цього не займались спортом.

Спортивні тестування та Національні Ігри Нескорених в Україні

Як і в попередні роки, відбір складається з трьох ключових етапів — онлайн-реєстрації, проходження спортивних тестувань у Львові, Одесі або Києві, та участі в Національних Іграх Нескорених в Києві. 

Спортивні тестування не є змаганням, а дають учасниками можливість спробувати себе в основних дисциплінах Ігор Нескорених під наглядом тренерів та лікарів, після чого обрати найкращий для себе. 

Спортивне тестування у Львові — 13 липня. Кінцевий термін реєстрації — до 6 липня включно.

Спортивне тестування в Одесі — 20 липня. Кінцевий термін реєстрації —  13 липня включно.

Спортивне тестування в Києві — 27 липня. Кінцевий термін реєстрації — 20 липня включно.

Кожен з учасників відбору може взяти участь в спортивному тестуванні в будь-якому місті, незалежно від місця проживання, однак потрібно враховувати, що кінцеві даті реєстрації по кожному з міст різні.  Наприклад, учасник зі Львова, що зареєструється 7 липня, не зможе тестуватись у Львові, однак матиме змогу приїхати на випробування до Одеси або Києва.

Національні Ігри Нескорених пройдуть в Києві 14 вересня. Учасники допускаються за умови проходження спортивних тестувань в одному з міст та наявності усіх необхідних документів, що засвідчують бойову досвід та набуті травми під час виконання службового обов’язку в зоні бойових дій.

Критерії відбору

Цього року організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні суттєво переглянув критерії відбору до національної команди відповідно до рекомендацій Фундації Ігор Нескорених, знизивши вагу спортивних результатів до 10% та надавши пріоритет потенційному ефекту від участі в Іграх на реабілітацію (фізичне та психологічне відновлення) учасника. Вага цього критерія тепер 40%. Інші два критерії, які враховуватиме відбіркова комісія — це ставлення до цінностей Ігор Нескорених, інших учасників (25%) та спортивна етика учасника (25%). 

Зважаючи на досвід попередніх років, відбір передбачатиме більше залучення ветеранської спільноти та ветеранських організацій, в тому числі представників добровольчих формувань, до перевірки відомостей, які учасники вказують в своїх анкетах та документах. Відбір також включатиме особисті співбесіди та проходження медичної комісії.

Засідання відбіркової комісії відбуватиметься протягом місяця після завершення Національних Ігор Нескорених. Оголошення складу збірної заплановано на 17 жовтня.

Про Ігри Нескорених

Ігри Нескорених, засновані Його Високістю Герцогом Сассекським в 2014 році — це найбільші в світі міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Кожні Ігри об’єднують сотні бійців та їхніх родин, стають майданчиком для взаємної підтримки та обміну досвідом, свідченням незламності духу захисників для тисяч глядачів, що спостерігають за їхніми змаганнями з трибун. Україна долучилась до Ігор Нескорених в 2017 році, дебютувавши на змаганнях в Торонто, а вже у травні наступного року візьме участь у своїх третіх Іграх — Іграх Нескорених 2020 у Гаазі. 

За час існування в Україні проект розширив спортивні дисципліни, доступні для ветеранів, сприяв запуску державної системи спортивної реабілітації поранених військовослужбовців та ветеранів, змінив життя сотень ветеранів та їхніх родин, а також мобілізував суспільство на підтримку українських бійців на шляху до повернення до мирного життя після війни.

Слідкуйте за перебігом відбору та головними подіями проекту в соціальних мережах: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube

Збірна — вдома: Як у Києві зустрічали команду, що повернулася з Ігор Нескорених

Сьогодні, 29 жовтня, в Міжнародному аеропорту Бориспіль відбулася урочиста зустріч Національної збірної України, яка повернулася з міжнародних змагань Ігри Нескорених 2018 з Австралії.

З 20 по 27 жовтня 15 українських ветеранів та військовослужбовців, які зазнали поранень під час бойових дій на Донбасі, виборювали перемоги у масштабних міжнародних змаганнях в австралійському Сіднеї

Привітати команду прийшли рідні, вболівальники та військовий оркестр.

«Із Сіднея на рідну землю прибула національна збірна команда. До цих змагань наші спортсмени готувалися досить довго і в результаті вдало виступили в Австралії. На цьому проект не закінчується. Ми поширюємо його по всій території України», — зазначив начальник Управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони України полковник Юрій Фіногенов.

Ігри Нескорених у Сіднеї стали другими змаганнями, в яких брала участь команда з України. Минулого року 15 українських ветеранів змагалися на своїх перших Іграх в Торонто, де завоювали 14 медалей у шести видах спорту, вісім з яких — золоті нагороди.

У медальному заліку Україна посіла п’яте місце. За співвідношенням кількості учасників та нагород українська команда має найвищий показник.

«Цього року 15 учасників української команди показали ще кращий результат. Загалом, наша команда виборола 20 медалей — 7 золотих, 10 срібних та 3 бронзових. Якщо порівняти з іншими країнами, де були понад 70 учасників, то коефіцієнт у нас найвищий», — наголосив капітан української збірної «Ігор Нескорених» Сергій Ільницький.

За його словами наступні Ігри Нескорених відбудуться в Голландії у 2020 році.

«Склад української національної збірної буде змінено на 100 відсотків, оскільки формат передбачає повне оновлення команд, аби залучити до змагань максимальну кількість ветеранів», — зазначив капітан української збірної Ігор Нескорених.

До уваги ЗМІ: 29 жовтня в Борисполі відбудеться урочиста зустріч збірної України Ігор Нескорених

Цього понеділка до Києва повертаються 15 ветеранів та військовослужбовців, які представляли Україну на Іграх Нескорених 2018 в австралійському Сіднеї. Урочиста зустріч національної команди відбудеться о 14:00 в зоні прильоту аеропорту Бориспіль. Рейс — EK2353.

Українська команда повертається з Сіднею після семи насичених днів змагань, які тривали з 20 по 27 жовтня. У дев’яти спортивних дисциплінах нашій збірній вдалося вибороти 20 медалей, 7 з них — золоті. Це — найкращий результат за два роки виступів України на Іграх Нескорених.

Під час урочистої зустрічі ви матимете змогу поспілкуватися з учасниками збірної, тренерським складом, представниками офіційної делегації, а також організаційного комітету Ігор Нескорених в Україні.

З питань акредитації звертайтесь, будь ласка, за телефоном +38 (063) 203-12-95 або на пошту i.nechaev@stratcomua.org. Контактна особа — Ілля Нечаєв.

Додому з рекордом — українська збірна завершує виступ на Іграх Нескорених з двадцятьма медалями

26 жовтня збірна України провела свій фінальний день змагань на Іграх Нескорених 2018 в Сіднеї. Всього українським ветеранам та військовослужбовцям вдалося вибороти 20 медалей в дев’яти видах спорту та перевершити досягнення збірної України на минулорічних Іграх в Торонто, де наша команда завоювала 14 медалей.

Завершальні два дні змагань видалися вкрай продуктивними для національної команди. Вчора, 25 жовтня, чергове срібло для збірної приніс Юрій Дмитренко в метанні диску, закинувши снаряд на 36,65 м. Вже наступного дня, 26 жовтня, команда показала високі результаті в легкій атлетиці та стрільбі з лука:

Василь Омельченко фінішував першим в забігу на 400 метрів в категорії IT7, а також отримав срібло в стрибках в довжину в категорії IJ5 з результатом 5,43 м. Інший учасник забігу на 400 м від України, Віктор Шинкарук, фінішував п’ятим.

Богдан Оксентюк показав найкращий результат цьогорічних Ігор Нескорених в бігу на 1500 м в категорії IT7 та додав до командної колекції ще одне золото. Олександр Бєлобоков здобув срібло у штовханні ядра в категорії IF4. Друге українське срібло в цій же дисципліні — у Юрія Дмитренка. У Олександра Чалапчія — п’яте місце в бігу на візках, однак перше — в історії збірної України. Саме Олександр став першим українським учасником, який змагався в цій дисципліні.

Майа Москвич стала найвправнішим лучником Ігор серед жінок-новачків Ігор Нескорених та забрала заслужене золото. Свою другу золоту медаль вона ділить з Сергієм Шимчаком та Андрієм Усачем, разом з якими стала кращою в стрільбу з лука у командному заліку. Влучно стріляє й Олександр Зозуляк. В нього — друге місце та десяте срібло для України.

Медалісти збірної України на Іграх Нескорених 2018

Всього за шість днів виступів Україна виборола 20 медалей — 7 золотих, 10 срібних та 3 бронзові.

Золото:

Сергій Ільницький, капітан збірної — веслування на тренажерах, категорія IR6, однохвилинний спринт

Майя Москвич, Сергій Шимчак, Андрій Усач — стрільба з лука, командні змагання серед новачків

Александр Белобоков — веслування на тренажерах, категорія IR3 (однохвилинний спринт)

Олександр Гавриленко — пауерліфтинг, змагання в середній вазі, категорія IP5

Майя Москвич — стрільба з лука, змагання серед жінок-новачків

Богдан Оксентюк — легка атлетика, біг на 1500 м, категорія IT7

Василь Омельченко — легка атлетика, біг на 400 м, категорія  IT7

Срібло:

Олександр Бєлобоков — штовхання ядра, категорія IF4

Юрій Дмитренко — легка атлетика, метання диска, категорія IF1 / легка атлетика, штовхання ядра, категорія IF1

Олександр Зозуляк — стрільба з лука, змагання серед чоловіків-новачків

Володимир Король —плавання, 100 м вільним стилем, категорія ISD / плавання, 50 м на спині, категорія ISD

Богдан Оксентюк — плавання, 50 м вільним стилем, категорія ISD

Євген Олексенко — пауерліфтинг, змагання у важкій вазі, категорія IP6

Василь Омельченко — легка атлетика, стрибки у довжину, категорія IJ5

Шинкарук Віктор — плавання, 50 м брасом, категорія ISD

Бронза:

Володимир Король — плавання, 50 м вільним стилем, категорія ISD

Богдан Оксентюк — плавання, 100 м вільним стилем, категорія ISD

Денис Фіщук — велоспорт, заїзд на час, категорія IRB3

Вітаємо всіх українських учасників Ігор Нескорених 2018 з видатними результатами, ви — гордість України та приклад для всіх українців! До зустрічі вдома!

Ані дня без медалей — підсумки 23 і 24 жовтня для збірної України

Національна збірна продовжує змагатися за призи Ігор Нескорених 2018 в олімпійському містечку Сіднея. Протягом третього та четвертого дня на Іграх розігрувалися медалі в плаванні та пауерліфтингу. Українці — серед переможців в обох дисциплінах.

23 жовтня

Третій день змагань для України запам’ятається золотом, яке для команди виборов Олександр Гавриленко в змаганнях з жиму лежачі в середній вазі. Олександр тричі виходив на поміст та щоразу показував найкращий результат в своїй групі. Перемогу поліцейському з Чернігова принесли фінальні 177 кг — рекорд Ігор Нескорених в його ваговій категорії!

24 жовтня

На землі та на воді — цього дня українські нескорені відзначились водночас в плаванні та пауерліфтингу.

День почався важливим сріблом для України в пауерліфтингу. Євген Олексенко успішно реалізував всі три спроби та показав фінальний результат у 205 кг при власній вазі 134 кг. Першим в змаганні став британець Тай Мартин, який обійшов Євгена лише на 1 кг в останній спробі.

За нагороди в фінальній частині змагань з плавання боролися одразу п’ять українців, які успішно пройшли кваліфікацію за день до цього. В підсумку Україна має шість медалей з плавання. На 100-метрівці вільним стилем в категорії ISD срібло здобув Володимир Корольбронзу — Богдан Оксентюк.  Вони також розділили другу та третю сходинку в 50-метрівці: Богдан — срібний призер, Володимир — бронзовий.  Ще одне срібло Володимира Король забрав у запливі на 50 метрів на спині. Вдало на 50 метрах брасом виступив Віктор Шинкарук — в нього срібло (він також брав участь в 100-метрівці, де фінішував п’ятим). За крок до медалей в цій самій категорій зупинився Володимир Король — в нього четверте місце. В естафеті 4х50 метрів вільним стилем українська команда в складі Богдана ОксентюкаВолодимира КороляОлександра Зозуляка та Юрія Дмитренко зайняла шосте місце.

Вітаємо збірну з відмінними результатами та бажаємо вдалих виступів учасникам, що лише готуються до змагань!

Слідкуйте за виступами збірної на офіційній сторінці у Фейсбуці та дивіться найкращі фото з Автралії на Флікері.

Три медалі за два дні — українська збірна успішно починає Ігри Нескорених

В Сіднеї завершився другий змагальний день Ігор Нескорених 2018 року. Збірна України йде на відпочинок перед новими стартами з трьома медалями — двома золотими та однією бронзою.

Першу медаль для національної команди виборов 21 жовтня Денис Фіщук. У велосипедній гонці на час в категорії IRB3 він обійшов 48 учасників та зайняв третє місце. Денис показав час 2:53.82, поступившись 14 секунд британцю Андрю Вайту, який став першим.

Цього ж дня в кільцевій гонці на ручних велосипедах змагався Олександр Чалапчій, де зайняв шосту сходинку з 15 учасників. З результатом 33:35.00 Олександр міг зайняти друге місце, однак через зіткнення з перешкодою йому нарахували штрафне коло, яке посунуло його з п’єдесталу. Також трохи не вистачило для перемоги Сергію Шимчаку, який став четвертим в заїзді на час. Третім учасником збірної, який брав участь у велоперегонах, став Олександр Зозуляк. У гонці на час в категорії IRB2 він зайняв 13-те місце.

По-справжньому переможним для збірної видався другий день змагань 22 жовтня. Цього дня у змаганнях з веслування на тренажерах відзначились два українця — капітан збірної України Сергій Ільницький виборов золото у категорії IR6, а Олександр Бєлобоков — у категорії IR3.

Лише за крок до медалей у веслуванні зупинився Юрій Дмитренко, який посів четверту сходинку в категорії IR5.

Вітаємо наших воїнів з успішним початком виступів на міжнародних змаганнях та бажаємо успіху в наступні дні!

Слідкуйте за виступами збірної на офіційній сторінці у Фейсбуці та дивіться найкращі фото з Автралії на Флікері.