УКРАЇНСЬКА КОМАНДА INVICTUS GAMES SYDNEY 2018 • 20 – 27 жовтня, 2018 Сідней, Австралія
Національні Ігри Нескорених повертаються до Києва!

Національні Ігри Нескорених повертаються до Києва!

Війна ранила їхнє тіло, але не скорила дух. Цього травня українська столиця вдруге приймає фінальну частину відбору до збірної України Ігор Нескорених — міжнародних змагань для поранених воїнів. За 15 місць в команді, яка представить Україну на Invictus Games 2018 року в Сіднеї, на Національних Іграх змагатимуться 179 ветеранів та військовослужбовців з усієї країни.

Національні Ігри Нескорених пройдуть в суботу 12 травня. Урочисте відкриття Ігор відбудеться о 9:00 на стадіоні «Піонер» (вул. Туполєва, 22д). Вже о 10:00 тут почнуться змагання з легкої атлетики (біг, стрибки в довжину, штовхання ядра), стрільби з лука та пауерліфтингу, які триватимуть до 16:00.

Також Ігри охоплять ще дві локації — Труханів острів, де з 11:00 до 16:00 проходитимуть велосипедні перегони на 6 км, а також Басейн ЦСК ЗС України (пр-т Повітрофлотський, 6), де з 10:00 відбудуться змагання з плавання.

О 18:00 всі учасники змагань знову зберуться на стадіоні «Піонер» для церемонії нагородження, де назвуть імена переможців у кожній з восьми дисциплін — саме з них в подальшому буде обрано остаточний склад збірної.

Розклад Національних Ігор Нескорених

Команда Ігор Нескорених в Україні радо запрошує всіх бажаючих підтримати учасників національних змагань на їхньому шляху до великого міжнародного турніру — вхід на всі локації змагань для глядачів традиційно буде безкоштовним.

Слідкуйте за новинами відбору на офіційній сторінці Ігор Нескорених в Україні та в Фейсбуці.