INVICTUS GAMES THE HAGUE 202One   16 – 22 квітня 2022 року   Гаага, Нідерланди
Як обиратимуть склад збірної України Ігор Нескорених 2018

Як обиратимуть склад збірної України Ігор Нескорених 2018

Цього жовтня на міжнародних Іграх Нескорених в Сіднеї виступатимуть 15 українських військовослужбовців та ветеранів з числа переможців та призерів Національних Ігор Нескорених, які пройшли в Києві 12 травня. Остаточний склад збірної обирає спеціально створена відбіркова комісія. Імена учасників національної команди будуть оприлюднені 1 червня. Резервний склад збірної в 2018 році не формуватиметься.

Склад відбіркової комісії

Судді та тренери Центрального спортивного клубу Збройних Сил України

Вадим Височин — головний суддя Національних Ігор Нескорених 2018, начальник ЦСК ЗС України

Павло Ламанов — головний секретар Національних Ігор Нескорених 2018, начальник навчально-методичного відділу ЦСК ЗС України

Євген Мазур — головний тренер збірної України Ігор Нескорених 2018 року та старший суддя Національних Ігор Нескорених 2018 (легка атлетика)

Валерій Димо — тренер збірної України Ігор Нескорених 2018 та старший суддя Національних Ігор Нескорених 2018 (плавання)

Валерій Чикиринда — тренер збірної України Ігор Нескорених 2018 року та старший суддя Національних Ігор Нескорених 2018 (веслування на тренажерах)

Володимир Латишевський — тренер збірної України Ігор Нескорених 2018 та старший суддя Національних Ігор Нескорених 2018 (пауерліфтинг)

Олександр Клименко — тренер збірної України Ігор Нескорених 2018 та старший суддя Національних Ігор Нескорених 2018 (велоспорт)

Ольга Ягодкіна — тренер збірної України Ігор Нескорених 2018 та старший суддя Національних Ігор Нескорених 2018 (стрільба з лука)

Представники ветеранської спільноти

Вадим Свириденко — Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО, член збірної України Ігор Нескорених 2017

Олександр Писаренко — ветеран, капітан збірної України Ігор Нескорених 2017

Члени організаційного комітету

Оксана Горбач — координатор проекту Ігор Нескорених в Україні

Юрій Фіногенов — начальник Управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони України

Рішення щодо кожного кандидата приймаються колегіально, тобто за умови одностайної згоди всіх членів комісії.

Критерії відбору

Кваліфікаційна умова участі у збірній: травма, захворювання чи поранення були набуті кандидатом у збірну під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій на території проведення АТО, в ході миротворчих операцій за участю України.

Критерії відбору:

1. Спортивний результат кандидата, показаний на Національних Іграх Нескорених 2018, а також оцінка тренерським складом та лікарями його або її спортивного потенціалу та можливості витримувати високі фізичні навантаження під час підготовки до міжнародних змагань.

2. Можливість кандидата відвідувати регулярні тренування та брати участь у всіх заходах в рамках підготовки національної збірної.

3. Мотивація участі у Іграх Нескорених, психологічна стійкість кандидата, здатність працювати в команді, дисципліновано виконувати завдання тренерів під час тренувань, ступінь соціальної адаптованості.

Щодо кандидатів, які входили до резервного складу збірної України минулого року та відвідували Ігри Нескорених 2017 в Торонто, застосовувались додаткові критерії — зокрема, враховувалась оцінка їхньої психологічної стійкості, здатності працювати в команді, дисципліни під час тренувань та на змаганнях на основі зворотнього зв’язку від організаторів змагань, тренерського складу та партнерів по команді.