УКРАЇНСЬКА КОМАНДА INVICTUS GAMES SYDNEY 2018 • 20 – 27 жовтня, 2018 Сідней, Австралія
Перший тренувальний табір відчиняє двері для знайомства з національною збірною Ігор Нескорених

Перший тренувальний табір відчиняє двері для знайомства з національною збірною Ігор Нескорених

18 червня відбудеться перше знайомство з національною збірною Ігор Нескорених в Україні та відкрите тренування національної збірної, яке розпочнеться прес-брифінгом о 10:00 у будівлі басейну ЦСК ЗС України (пр-т Повітрофлотський, 4). Під час заходу журналісти матимуть змогу поспілкуватись зі спортсменами, тренерським складом, командою організаторів та дізнатися про план підготовки до змагань у Сіднеї.

О 11:00 на території ЦСК ЗС України розпочнуться тренування з плавання, веслування на тренажерах, стрільби з лука, пауерліфтингу, які триватимуть до 13:00. Тренування з атлетики та велоспорту розпочнуться о 16:00 на стадіоні «Піонер» (вул. А. Туполєва, 22 д) та триватимуть до 17:30.

Перші тренувальні збори розпочались 13 червня: до Києва прибули 15 спортсменів, яких було відібрано до збірної з числа призерів та переможців Національних Ігор Нескорених 2018. Протягом 18 днів, з 14 червня по 1 липня, вони житимуть та тренуватимуться разом під наглядом професійних тренерів та психологів. Всього за час підготовки з червня до жовтня 2018 року українська збірна проведе три тренувальні табори, щоб дійти до змагань в найкращій формі у австралійському Сіднеї.