УКРАЇНСЬКА КОМАНДА INVICTUS GAMES SYDNEY 2018 • 20 – 27 жовтня, 2018 Сідней, Австралія
Українська збірна Ігор Нескорених 2018 провела перше відкрите тренування

Українська збірна Ігор Нескорених 2018 провела перше відкрите тренування

В повному складі та на повну силу — 18 червня збірна України Ігор Нескорених провела перше відкрите тренування в рамках тренувального табору, що зараз триває в Києві. За вправами 15 учасників збірної, яка розпочала активну фазу  підготовки до жовтневих Ігор Нескорених в Сіднеї, спостерігали українські посадовці, журналісти та вболівальники.

Тренувальну сесію збірної відкрив прес-брифінг за участі тренерів, а також представників організаційного комітету та координаційного центру Ігор Нескорених в Україні, які розповіли про перебіг табору, поділились подальшими планами щодо підготовки команди, а також привітали учасників збірної з успішним стартом першого збору.

Звертаючись до національної команди, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила, що «запрошуючи Україну до участі в Іграх Нескорених, вільний світ визнає нас своєю частиною — країною, яка стоїть на сторожі демократичних цінностей західної цивілізації» та побажала учасникам збірної перемоги на майбутніх Іграх.

Генерал-лейтенант Анатолій Петренко, заступник Міністра оборони України з питань європейськоъ інтеграції, також побажав успіхів збірній та заявив, що його відомство буде всебічно сприяти її підготовці: «Для Міноборони є почесною місією якнайкраще підготувати нашу збірну до змагань в Австралії, щоб вона показала високий результат — не лише спортивний, але й психологічний та соціальний».

Серед головних нових, оголошених на брифінгу — розширення переліку спортивних дисциплін та категорій, в яких змагатиметься українська збірна. Цього року на Іграх Нескорених в Австралії команда України дебютує в категоріях «біг на візках» в легкій атлетиці, «ручний велосипед» у велоперегонах, а також вперше візьме участь в стрибках у довжину, метанні диску та естафеті в плаванні.

 Після завершення офіційної частини учасники збірної приступили до відкритого тренування, яке охопило одразу три локації — Спорткомплекс і басейн ЦСК ЗС України, а також легкоатлетичний стадіон «Піонер». Протягом кількох годин спортсмени демонстрували свої вміння в обраних видах спорту, а також давали свої перші інтерв’ю журналістам.

Не зважаючи на увагу преси, тренувалися в повну силу — до жовтня лише кілька місяців, тому на рахунку кожен день підготовки. «Вже зараз мої підопічні показують не гірші результати, ніж на Національних Іграх, але попереду в нас велика робота над тим, щоб перевершити минулі досягнення», — розповідає тренер збірної України Ігор Нескорених зі стрільби з лука Ольга Ягодкіна.

Учасник збірної України Юрій Дмитренко додає, що на нові рекорди цьогорічну команду мотивує й виступ української збірної 2017 року: «Україна показала дуже високі результати в Торонто, і це досягнення щодня штовхають нас до нових вершин».

Тренувальний табір збірної України розпочався 14 червня та триватиме до 1 липня. Це перший із трьох зборів, на які національна команда збереться в рамках підготовки до Ігор Нескорених в Сіднеї. Проведення таборів допомагає тренерам та організаторам оцінювати прогрес команди, а також сприяє налагодженню дружніх стосунків між учасниками збірної. В перервах між таборами всі спортсмени тренуються за місцем проживання за індивідуальною програмою, розробленою тренерами збірної.