INVICTUS GAMES THE HAGUE 2020   9-16 травня 2020 року   Гаага, Нідерланди
«Ми перетворили нашу біль на силу» — оргкомітет Ігор Нескорених в Україні представив нове відео на підтримку національної збірної

«Ми перетворили нашу біль на силу» — оргкомітет Ігор Нескорених в Україні представив нове відео на підтримку національної збірної

Мотиваційне відео, присвячене пораненим українським воїнам, опубліковано на сторінці збірної Invictus Games: Team Ukraine. Нова відеоробота закликає українців підтримати учасників збірної України, ветеранів та військовослужбовців, що отримали поранення в зоні АТО, на міжнародних Іграх Нескорених в Сіднеї з 20 по 27 жовтня. Протягом місяця ролик з’явиться в ротації на національному телебаченні.

«Серйозні поранення — не привід ставити крапку на своєму житті», — переконують глядача герої ролика — 15 учасників української команди. Символом поранення у відео стає жовта лінія, яка ділить життя військовослужбовців на «до» та «після». Може здатись, що «після» може бути лише гірше, адже поранення — це завжди випробування. Когось воно здатне зламати, але тільки не українських воїнів. Для них жовта лінія поранення стає стартовою смугою нового життя. Більш складного, але щасливого та повного звершень.

«Спорт допомагає пораненим військовим повертатися до повноцінного та активного життя. Про це говорять спеціалісти з реабілітації, це ми вже другий рік поспіль бачимо й на прикладі учасників відборів до збірної. Наша мета як організаційного комітету Ігор Нескорених в Україні — не лише забезпечити підтримку збірній, а й залучити до спортивного руху якомога більше наших травмованих військовослужбовців. Сподіваємось, що приклад збірної України надихне їх на нове захоплення», — розповідає Оксана Горбач, координатор проекту «Ігор Нескорених».

Автори ідеї та сценарію відео — Центр стратегічних комунікацій «Стратком Україна», який вже два роки здійснює комунікаційний супровід Ігор Нескорених в Україні та був одним з ініціаторів включення української збірної у міжнародні змаганнях. Зйомку та постпродакшн взяла на себе київська студія Strumer, яка працювала з паралімпійською збірною у Кореї.

Стратком Україна

Координатор проекту: Оксана Горбач

Комунікаційний менеджер: Анна Єлфімова

Продакшн-директор: Микола Добровольський

Копірайтер: Ілля Нечаєв

Strumer  

Режисер: Валентин Кондратюк

Оператор: Олександр Земляний

Продюсер: Нікіта Подорожний

Співпродюсер: Олександр Сосовський

Лінійний продюсер: Марія Харченко, Олексій Зубань

Другий режисер: Артем Острівний

Постпродакшн та моушн-дизайн: Сергій Сіріца

Саунд-дизайн: Сергій Дужих

Грим: Ольга Гордієнко

Україна на Іграх Нескорених

Змагання в Сіднеї стануть вже другими Іграми Нескорених (Invictus Games), в яких візьме участь Україна. Минулого року 15 українських ветеранів змагались на своїх перших Іграх в Торонто, де завоювали 14 медалей в шести видах спорту, 8 з яких — золоті.

Україна — одна з небагатьох країн-учасниця Ігор, яка проводить відкритий загальнонаціональний відбір до збірної серед усіх інституцій сектору безпеки та оборони замість призначення складу на рівні оборонного відомства. Цьогорічний відбір кандидатів тривав півроку складався з трьох етапів — реєстрації на сайті, спортивних кваліфікаційних тестувань та Національних Ігор Нескорених. Всього у відборі взяло участь 355 поранених ветеранів та військовослужбовців.

Слідкуйте за підготовкою та виступами української збірної на офіційних сторніках: Facebook, Instagram, YouTube.