INVICTUS GAMES THE HAGUE 2020   9-16 травня 2020 року   Гаага, Нідерланди
Збірна України виступила перед австралійськими парламентарями

Збірна України виступила перед австралійськими парламентарями

Сьогодні на запрошення Люка Фоулі, австралійського політика, лідера опозиції в парламенті Нового Південного Уельсу та парламентського лідера відділення лейбористської партії Нового Південного Уельсу, українська збірна мала честь побувати та виступити в австралійському парламенті.

Сергій Ільницький (капітан збірної Ігор нескорених 2018):

«Хочу нагадати всім нам, що в нашій країні продовжується війна, кожного дня, навіть в цю хвилину, ми втрачаємо наших солдат. У нас дуже сильна команда, яка складається з п’ятнадцяти учасників: чотирнадцять чоловіків та одна жінка».

Майя Москвич (учасниця збірної Ігор нескорених 2018):

«Перебуваючи за кордоном, розумієш, що війна між Україною та Росією — це не війна за територію. Це війна між двома націями за виживання, яка відбувається не тільки на фронті та в Україні, але й у всьому світі між всіма українцями та всіма  росіянами та їх прибічниками та агентами. Це війна добра і зла, та я вірю що ми переможемо. Зі зброєю чи без нею, в душі всі українці є воїнами і готові боротися за свою свободу. Добро перемагає і правда перемагає. Слава Україні!»

Анатолій Петренко (генерал-лейтенант, заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції, генерал-лейтенант Збройних сил України):

«Потрібно зосередити зусилля всіх в Україні та в світі для того, щоб ми рухалися на шляху реформ і досягали визначеної мети, якою є євроатлантична інтеграція. Дякую всім, хто сьогодні зібрався на таку почесну церемонію привітання української команди. Впевнений, що ви будете вболівати, і через приклад кожного члена команди ми будемо посилати переконливий сигнал всім: підтримка України залишається завісою непохитною в усьому світі, і перемога буде за нами. Glory to Ukraine!»