INVICTUS GAMES THE HAGUE 2020   9-16 травня 2020 року   Гаага, Нідерланди
Зустріч збірної України та української громади в Австралії

Зустріч збірної України та української громади в Австралії

Сьогодні вранці нашу збірну приймала українська громада Австралії. Тепла і така довгоочікувана зустріч чекала на наших Нескорених в Українському народному домі в передмісті Сіднея Лідкомбі. Для учасників збірної, їхніх родин та друзів підготували подарунки на згадку та культурну програму, яка чекала на гостей після офіційної частини заходу. Поспілкуватися з нашими нескореними з’їхалися українці не тільки з Сіднею, а також з міст Аделаїди та Мельбурну.

Стефан Романів, голова Союзу українських організацій Австралії,, розповів про підтримку України з боку діаспори Австралії):

«В ході російської війни проти України та після анексії Криму ми продовжуємо закликати австралійський уряд стати поруч України в боротьбі проти Росії. Ми намагаємось допомогти Україні на шляху в розвитку Європи та в розвитку національної держави. Ви наші дорогі гості на австралійській землі є прикладом Ви своїм життям та здоров’ям виявили безмежну любов до України. Приїхавши до австралійської української родини , ви зустрінете наші обійми, нашу любов і нашу пошану в вдячність. Ми хочемо, щоби ви відчули, що ви приїхали до своїх рідних. Ми запланували програму для вас, що ви мали незабутній час, про який сподіваємось будемо згадувати роками. На змаганнях у синьо-жовтих кольорах, ви будете презентувати Україну. Віримо в те, що наша підтримка та вболівання додасть вам сили».

Сергій Ільницький, капітан збірної Ігор Нескорених 2018:

«В ХХІ столітті європейська держава, яка обрала курс європейської інтеграції та  вступу до НАТО, на своїй території отримала агресію. Від тої країни, яка була гарантом безпеки нашої країни: це Росія та російські інтереси. Це світове зло від якого постраждали і жителі Австралії. Ми всі пам’ятаємо рейс  MH17, коли загинули і австралійці у тому числі. Додам про хороше. Наша команда приїхала перемагати. Хоча, звісно, основний принцип цих Ігор це не перемога. А в першу чергу доведення того, що люди які мають поранення та інвалідності мають такі ж права як інші. Ми побачили як до цих змагань відносяться ветерани інших країн. Для них це не змагання».

Оксана Горбач, координатор проекту Ігор Нескорених в Україні:

«Ми підготували для вас сюрприз, який був створений людьми, які долучилися до створення Ігор Нескорених в Україні. Ми вдячні вам за вашу підтримку, за те що ви для нас робите, за вашу підтримку. Ми хочемо подарувати вам прапор Ігор нескорених з підписами усіх учасників збірної, їх друзів та родин, членів офіційної делегації та робочої групи, яка працювала над Іграми Нескорених в Україні».

Генерал-лейтенант Анатолій Петренко, заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції передав привітання від Міністерство оборони України та Міністра Оборони: «Для кожного члена збірної і для мене особисто велика честь бути сьогодні тут. Передаю вітання від Міністра оборони особисто. Бажаю гарного часу та гарних змагань. Слава Україні!»