УКРАЇНСЬКА КОМАНДА INVICTUS GAMES SYDNEY 2018 • 20 – 27 жовтня, 2018 Сідней, Австралія
Три медалі за два дні — українська збірна успішно починає Ігри Нескорених

В Сіднеї завершився другий змагальний день Ігор Нескорених 2018 року. Збірна України йде на відпочинок перед новими стартами з трьома медалями — двома золотими та однією бронзою.

Першу медаль для національної команди виборов 21 жовтня Денис Фіщук. У велосипедній гонці на час в категорії IRB3 він обійшов 48 учасників та зайняв третє місце. Денис показав час 2:53.82, поступившись 14 секунд британцю Андрю Вайту, який став першим.

Цього ж дня в кільцевій гонці на ручних велосипедах змагався Олександр Чалапчій, де зайняв шосту сходинку з 15 учасників. З результатом 33:35.00 Олександр міг зайняти друге місце, однак через зіткнення з перешкодою йому нарахували штрафне коло, яке посунуло його з п’єдесталу. Також трохи не вистачило для перемоги Сергію Шимчаку, який став четвертим в заїзді на час. Третім учасником збірної, який брав участь у велоперегонах, став Олександр Зозуляк. У гонці на час в категорії IRB2 він зайняв 13-те місце.

По-справжньому переможним для збірної видався другий день змагань 22 жовтня. Цього дня у змаганнях з веслування на тренажерах відзначились два українця — капітан збірної України Сергій Ільницький виборов золото у категорії IR6, а Олександр Бєлобоков — у категорії IR3.

Лише за крок до медалей у веслуванні зупинився Юрій Дмитренко, який посів четверту сходинку в категорії IR5.

Вітаємо наших воїнів з успішним початком виступів на міжнародних змаганнях та бажаємо успіху в наступні дні!

Слідкуйте за виступами збірної на офіційній сторінці у Фейсбуці та дивіться найкращі фото з Автралії на Флікері.