УКРАЇНСЬКА КОМАНДА INVICTUS GAMES SYDNEY 2018 • 20 – 27 жовтня, 2018 Сідней, Австралія
Ані дня без медалей — підсумки 23 і 24 жовтня для збірної України

Національна збірна продовжує змагатися за призи Ігор Нескорених 2018 в олімпійському містечку Сіднея. Протягом третього та четвертого дня на Іграх розігрувалися медалі в плаванні та пауерліфтингу. Українці — серед переможців в обох дисциплінах.

23 жовтня

Третій день змагань для України запам’ятається золотом, яке для команди виборов Олександр Гавриленко в змаганнях з жиму лежачі в середній вазі. Олександр тричі виходив на поміст та щоразу показував найкращий результат в своїй групі. Перемогу поліцейському з Чернігова принесли фінальні 177 кг — рекорд Ігор Нескорених в його ваговій категорії!

24 жовтня

На землі та на воді — цього дня українські нескорені відзначились водночас в плаванні та пауерліфтингу.

День почався важливим сріблом для України в пауерліфтингу. Євген Олексенко успішно реалізував всі три спроби та показав фінальний результат у 205 кг при власній вазі 134 кг. Першим в змаганні став британець Тай Мартин, який обійшов Євгена лише на 1 кг в останній спробі.

За нагороди в фінальній частині змагань з плавання боролися одразу п’ять українців, які успішно пройшли кваліфікацію за день до цього. В підсумку Україна має шість медалей з плавання. На 100-метрівці вільним стилем в категорії ISD срібло здобув Володимир Корольбронзу — Богдан Оксентюк.  Вони також розділили другу та третю сходинку в 50-метрівці: Богдан — срібний призер, Володимир — бронзовий.  Ще одне срібло Володимира Король забрав у запливі на 50 метрів на спині. Вдало на 50 метрах брасом виступив Віктор Шинкарук — в нього срібло (він також брав участь в 100-метрівці, де фінішував п’ятим). За крок до медалей в цій самій категорій зупинився Володимир Король — в нього четверте місце. В естафеті 4х50 метрів вільним стилем українська команда в складі Богдана ОксентюкаВолодимира КороляОлександра Зозуляка та Юрія Дмитренко зайняла шосте місце.

Вітаємо збірну з відмінними результатами та бажаємо вдалих виступів учасникам, що лише готуються до змагань!

Слідкуйте за виступами збірної на офіційній сторінці у Фейсбуці та дивіться найкращі фото з Автралії на Флікері.