INVICTUS GAMES THE HAGUE 2020   9-16 травня 2020 року   Гаага, Нідерланди
Збірна — вдома: Як у Києві зустрічали команду, що повернулася з Ігор Нескорених

Збірна — вдома: Як у Києві зустрічали команду, що повернулася з Ігор Нескорених

Сьогодні, 29 жовтня, в Міжнародному аеропорту Бориспіль відбулася урочиста зустріч Національної збірної України, яка повернулася з міжнародних змагань Ігри Нескорених 2018 з Австралії.

З 20 по 27 жовтня 15 українських ветеранів та військовослужбовців, які зазнали поранень під час бойових дій на Донбасі, виборювали перемоги у масштабних міжнародних змаганнях в австралійському Сіднеї

Привітати команду прийшли рідні, вболівальники та військовий оркестр.

«Із Сіднея на рідну землю прибула національна збірна команда. До цих змагань наші спортсмени готувалися досить довго і в результаті вдало виступили в Австралії. На цьому проект не закінчується. Ми поширюємо його по всій території України», — зазначив начальник Управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони України полковник Юрій Фіногенов.

Ігри Нескорених у Сіднеї стали другими змаганнями, в яких брала участь команда з України. Минулого року 15 українських ветеранів змагалися на своїх перших Іграх в Торонто, де завоювали 14 медалей у шести видах спорту, вісім з яких — золоті нагороди.

У медальному заліку Україна посіла п’яте місце. За співвідношенням кількості учасників та нагород українська команда має найвищий показник.

«Цього року 15 учасників української команди показали ще кращий результат. Загалом, наша команда виборола 20 медалей — 7 золотих, 10 срібних та 3 бронзових. Якщо порівняти з іншими країнами, де були понад 70 учасників, то коефіцієнт у нас найвищий», — наголосив капітан української збірної «Ігор Нескорених» Сергій Ільницький.

За його словами наступні Ігри Нескорених відбудуться в Голландії у 2020 році.

«Склад української національної збірної буде змінено на 100 відсотків, оскільки формат передбачає повне оновлення команд, аби залучити до змагань максимальну кількість ветеранів», — зазначив капітан української збірної Ігор Нескорених.