INVICTUS GAMES THE HAGUE 2020   9-16 травня 2020 року   Гаага, Нідерланди
У Львові пройшли перші спортивні тестування Ігор Нескорених 2020

У Львові пройшли перші спортивні тестування Ігор Нескорених 2020

13 липня у Львові відбулись перші спортивні тестування в рамках відбору до збірної команди, яка в 2020 році представить Україну на Іграх Нескорених 2020 в Гаазі. 

Учасниками львівського випробування стали 56 українських військовослужбовців та ветеранів з 8 областей. В ході тестування вони випробовували себе в 6 спортивних дисциплінах та обирали для себе одну або кілька найбільш комфортних – пауерліфтинг, плавання, легку атлетику (біг, стрибки в довжину, штовхання ядра), веслування на тренажері, стрільбу з лука або велоспорт на шосе.

Всі вправи учасники виконували під наглядом професійних тренерів та лікарів, а також членів українських збірних та призерів Ігор Нескорених минулих років, які цього року долучились до відбору в якості асистентів тренерів та менторів. Вони ділились своїм досвідом підготовки, демонстрували техніку виконання окремих вправ та підтримували учасників під час випробувань.

Не зважаючи на спортивну складову, тестування — в першу чергу соціальний захід, який має на меті познайомити учасників з видами спорту та принципами міжнародних Ігор Нескорених, а також стати відправною точкою в їхній підготовці до Національних Ігор Нескорених в Києві.

Після Львову спортивні тестування пройдуть в Одесі (20 липня) та Києві (27 липня). До участі в цьогорічних Національних Іграх будуть запрошені всі учасники спортивних тестувань, не залежно від продемонстрованих результатів. Такий підхід — відображення оновлених критеріїв відбору до збірної України, які тепер в першу чергу враховують мотивацію, спортивну етику, вплив участі в Іграх на реабілітацію.

Команда Ігор Нескорених в Україні дякує всім учасникам, які долучилися до спортивних тестувань, а також тренерам, лікарям, менторам та волонтерам, які подбали про успішний перебіг випробувань. До зустрічі в Одесі!

Нагадуємо, що реєстрація на відбір досі відкрита та займає кілька хвилин. Подайте заявку на цій сторінці нашого сайту.

Слідкуйте за головними новинами, знайомтесь з учасниками та дивіться найкращі фото й відео з відбору на офіційних сторінках Ігор Нескорених в Україні: FacebookYouTube.