INVICTUS GAMES THE HAGUE 2020   9-16 травня 2020 року   Гаага, Нідерланди
Тестування в Одесі завершено!

Тестування в Одесі завершено!

20 липня в Одесі відбулись другі спортивні тестування в рамках відбору збірної України на Ігри Нескорених 2020. Учасниками випробування стали 18 ветеранів та військовослужбовців з 7 українських областей: Одеської, Дніпропетровської, Миколаївської, Вінницької, Київської, Харківської та Херсонської.

Одеський етап випробування вже традиційно відбувся у 9-му спортивному клубі Управління фізичної культури і спорту Міноборони України. Спеціально для тестування тут обладнали кілька зон, де учасники могли спробувати себе в усіх видах спорту з програми Ігор Нескорених, в яких змагатиметься українська збірна — легкій атлетиці (біг, стрибки в довжину, штовхання ядра), веслуванні на тренажері, велоспорті на шосе, пауерліфтингу, плаванні та стрільбі з лука.

В ході тестування учасники могли спробувати себе одразу в кількох видах спорту, навіть якщо до цього ніколи ними не займались. Головна мета випробування — не показати найвищий результат, а обрати кращий для себе вид спорту. Опановувати техніку нових дисциплін кандидатам в збірну допомагали професійні тренери, а також учасники збірних України минулих років, які цього року долучились до відбору в якості менторів та асистентів тренерів.

Зараз всі ветерани та військовослужбовці, які пройшли тестування в Одесі, розпочали підготовку за обраними видами спорту до Національних Ігор Нескорених, які відбудуться 14 вересня в Києві. Нагадаємо, що на Національні Ігри запрошуються всі без виключення учасники спортивних тестувань, які надали необхідні документи та відповідають кваліфікаційним вимогам.

Найближчої суботи, 27 липня, в Києві також відбудеться фінальний етап спортивних тестувань. Учасники, які не встигли зареєструватись та пройти випробування на попередніх етапах, досі можуть заповнити анкету учасника та долучитись до відбору.

Слідкуйте за перебігом відбору в збірну України на офіційних сторінках команди в соціальних мережах Facebook та YouTube