INVICTUS GAMES THE HAGUE 2020   9-16 травня 2020 року   Гаага, Нідерланди
Анонс для ЗМІ: 17 жовтня буде оголошено збірну України Ігор Нескорених 2020

Анонс для ЗМІ: 17 жовтня буде оголошено збірну України Ігор Нескорених 2020

17 жовтня під час відкритої прес-конференції в Києві відбіркова комісія оприлюднить імена 20 військовослужбовців та ветеранів, які представлятимуть Україну на Іграх Нескорених 2020 в Гаазі.

Місце проведення: УКРІНФОРМ, 1 поверх, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Початок: 11:00

Спікери прес-конференції — члени відбіркової комісії:

Оксана Коляда (голова комісії) — Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України;

Ольга Семенова — консультант БФ “Повернись живим”

Вадим Троян — заступник голови Національної поліції України;

Анастасія Римар — співзасновниця ГО “Добровольці”;

Олександр Голопотелюк — представник Одещини в Раді ветеранів України при Міністерстві у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Сергій Конюшок — головний тренер Національної збірної України на Іграх Нескорених 2020.

Разом зі спікерам на прес-конференції будуть присутні й інші члени відбіркової комісії. Повний склад комісії можна переглянути на офіційному сайті Ігор Нескорених в Україні.

Окрім оголошення складу збірної, спікери докладно розкажуть про методологію та процедуру відбору, а також поділяться подальшим планом підготовки команди та дадуть відповіді на запитання ЗМІ.

Збірна 2020 року — вже третя з моменту першого виступу України на Іграх Нескорених 2017 в Торонто. Цього року склад збірної збільшили з 15 до 20 чоловік та обирали за новими критеріями, переданими українському організаційному комітету міжнародною Фундацією Ігор Нескорених.

Провідну роль в оновлених критеріях відіграє потенційний вплив Ігор на реабілітацію учасників та їхня мотивація, однак також враховується ставлення до спорту, спортивні результати та вміння бути командним гравцем. Перелік критеріїв та їхню вагу опубліковано на офіційному сайті.

Акредитація ЗМІ

Для акредитації ЗМІ повинні надати ПІБ, посаду, номер телефону та електронну пошту своїх представників. Кінцевий термін акредитації — 18:00 16 жовтня. Із питань акредитації звертайтеся до Оксани Пашкевич за номером 063 888 11-41 або на o.pashkevych@stratcomua.org