INVICTUS GAMES THE HAGUE 202One   29 травня – 05 червня 2021 року   Гаага, Нідерланди
В Конча-Заспі розпочався перший тренувальний табір збірної України Ігор Нескорених 2020

В Конча-Заспі розпочався перший тренувальний табір збірної України Ігор Нескорених 2020

Старт табору дали 21 листопада під час урочистої церемонії відкриття в Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа» за участі української команди, тренерів, представників організаційного комітету, а також державних органів та організацій, що входять до робочої групи проекту.

Разом з представниками української сторони, тренерів та учасників з початком табору також привітав пан Пітер фан Фліт, заступник Посла Королівства Нідерландів в Україні. В своєму виступі він зазначив, що як представник Нідерландів та житель Гааги, він пишається, що його рідне місто прийматиме команду України, та побажав збірній успішного старту тренувань.

Перші підготовчі збори — початок етапу активної підготовки збірної до Іграх Нескорених 2020, що відбудуться 9-16 травня в Гаазі.

За тиждень табору члени команди проведуть низку занять за обраними видами спорту, а також відвідуватимуть уроки англійської та працюватимуть з психологом. Разом з тим учасники збірної пройдуть повторну категоризацію представниками міжнародної Фундації Ігор Нескорених.

Після закриття табору, яке відбудеться 27 листопада, кожен з учасників збірної розпочне індивідуальну підготовку за місцем проживання, спираючись на розроблений тренерами індивідуальний план. Впродовж наступних кількох місяців українська команда збереться на спільні тренування щонайменше двічі.

Підготовкою збірної цього року опікується організаційний комітет в складі Міністерства у справах ветеранів, ТОТ та ВПО, Благодійного фонду «Повернись живим» та Центру стратегічних комунікацій «Стратком Україна» за сприяння робочої групи та партнерів проекту в складі Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства охорони здоров’я України, Агенції з постачання НАТО та Crown Agents.

В збірну України цього року ввійшло 20 учасників, яких обирали за підсумками кількох етапів відбору та Національних Ігор Нескорених. В 2019 році національну команду обирали за оновленими критеріями, переданими Фундацією Ігор Нескорених всім країнам-учасницям змагань.