INVICTUS GAMES THE HAGUE 202One   29 травня – 05 червня 2021 року   Гаага, Нідерланди
Підписання Меморандуму про співпрацю між оргкомітетом Ігор Нескорених в Україні та SportLife

Підписання Меморандуму про співпрацю між оргкомітетом Ігор Нескорених в Україні та SportLife

У четвер, 30 січня, в інформаційному агентстві «УНІАН» пройде прес-конференція, присвячена підписанню Меморандуму про співпрацю між організаційним комітетом Ігор Нескорених в Україні та групою компаній «SportLife».

Початок події — 10:00

Адреса: УНІАН, вул. Хрещатик 4.

Спікери прес-конференції

- Оксана Коляда — Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України;

- Оксана Горбач — представник БО «СтратКом УА»;

- Ірина Турчак — заступник голови БО МБФ «Повернись живим»;

- Маргарита Годун — віце-президент по сервісу, група компаній «SportLife».

- Ігор Безкаравайний — учасник національної збірної Ігор Нескорених.

Чому це важливо

Документ, який буде підписано 30 січня, стане успішним прикладом співпраці державного та приватного сектору, зосередженим на позитивних соціальних перетвореннях.

Відповідно до положень документу, сторони об’єднуватимуть зусилля для популяризації спортивної реабілітації серед українських ветеранів та військовослужбовців, розвитку відповідної інфраструктури та створення безбар’єрного середовища, яке відкриватиме можливості для занять адаптивними видами спорту українським воїнам з інвалідністю.

Крім цього, Меморандум передбачає, що учасники збірної України Ігор Нескорених цього та майбутніх років отримають вільний доступ до мережі сучасних спортивних закладів по всій Україні та зможуть ефективно тренуватись, не зважаючи на місце проживання.

Учасники Меморандуму вірять, що цей документ стане стимулом для утворення інших державно-приватних партнерств, направлених на підтримку українських військовослужбовців та ветеранів на шляху до фізичного відновлення, психологічної реабілітації, а також комфортної інтеграції у мирне життя.

Акредитація обов’язкова

Для отримання акредитації ЗМІ повинні надати ПІБ, посаду, номер телефону та електронну пошту своїх представників. Прохід на локацію буде дозволено за умови пред’явлення посвідчення журналіста. Кінцевий термін акредитації — 17:00, 29 січня.

З питань акредитації звертайтесь до Оксани Пашкевич за номером телефону +38 063 888-11-41 або на o.pashkevych@stratcomua.org.
_________________________________________________________________
Про Ігри Нескорених
Ігри Нескорених (Invictus Games) — міжнародні спортивні змагання для військових та ветеранів (чоловіків та жінок), що були поранені, травмовані або захворіли, виконуючі свої службові обов’язки. Засновник Ігор — герцог Сассекський принц Гаррі. Змагання — важлива, але на головна складова Ігор. Змагання відбулись вже чотири рази в різних кранах світу. В 2020 році п’яті Ігри Нескорених відбудуться 9–16 травня в нідерландському місті Гаага. Україну було офіційно запрошено взяти участь в Іграх у 2016 році. Першими Іграми для української збірної стали Ігри Нескорених 2017 року в Торонто. В 2018 році Україна успішно виступила в Сіднеї, а зараз наша команда готується до Ігор 2020 року, змагатиметься з більше ніж 500 учасниками з 15 країн світу. До організаційного комітету Ігор Нескорених в Україні цього року входять Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Центр стратегічних комунікацій «Стратком Україна» та БО «Повернись живим».