INVICTUS GAMES THE HAGUE 202One   16 – 22 квітня 2022 року   Гаага, Нідерланди
Invictus Unite — Американські тренери та військовослужбовці проведуть семінар з адаптивних видів спорту для українських військовослужбовців та ветеранів

Invictus Unite — Американські тренери та військовослужбовці проведуть семінар з адаптивних видів спорту для українських військовослужбовців та ветеранів

За три роки існування в Україні, Ігри Нескорених вийшли далеко за межі спортивних майданчиків та стали потужним рушієм популяризації спорту як дієвого засобу реабілітації серед українських військовослужбовців та ветеранів.

На семінарі Invictus Unite дві збірні на Іграх Нескорених в Гаазі 2020, Україна та США, об’єднають зусилля для того, щоб відкрити нові можливості спортивної реабілітації для поранених українських воїнів та розширити малопоширені в нашій країні адаптивні види спорту.

Подія, що пройде 16 лютого з 11:00 до 16:00 в Національному університеті фізичного виховання і спорту складатиметься з двох частин — теоретичної та практичної.

Під час теоретичної частини спікери події обговорюватимуть питання спортивної реабілітації в Україні та світі — слухачі семінару дізнаються, як побудована система спортивної реабілітації США та як вона може бути адаптована в Україні, а також отримають професійні настанови щодо правильного режиму, підходу до реабілітації та подальшої спортивної підготовки для ветеранів та військовослужбовців з пораненнями та травмами, які в тому числі призвели до часткової або повної втрати мобільності. Своїм досвідом відновлення за допомогою спорту також поділяться учасники збірної України Ігор Нескорених 2017, 2018 та 2020 років.

Під час практичної частини учасники семінару зможуть самостійно спробувати заняття кількома адаптивними видами спорту (біг на візках, перегони на ручних велосипедах, адаптивне веслуванням), а також зіграти у волейбол сидячи та баскетбол на візках. Для останнього американська делегація спеціально привезла 10 професійних баскетбольних візків.

Під час семінару забезпечуватиметься переклад з англійської мови.

 

Cпікери семінару

Спікери семінару — учасники збірних України Ігор Нескорених різних років, голова національної делегації американської команди Ігор Нескорених 2020 року, а також тренери, які готують збірні США та Великої Британії до виступу на цьогорічних Іграх за низкою адаптивних дисциплін.

- Бенджамін Зікелл — колишній військовий кінолог сухопутної оборони Повітряних сил США, член збірної США на Іграх Нескорених в Торонто 2017

- Брайян Вільямс — війьсковослужбовець сухопутної оборони ВПС США, член збірної США на Іграх Нескорених в Орландо 2016 та Торонто 2017

- Ханна Волкер — тренер з адаптованих спортивних та фітнес програм, тренер збірної США з баскетболу на візках, регбі на візках, бігу на візках, сертифікований фахівець з терапевтичної реабілітації (CTRS).

- Даррен Вільямс — спортивний тренер збірних Ігор Нескорених США, Сил спеціальних операцій армії США та Повітряних Сил США, британський ветеран і тренер з велоспорту, веслування на тренажері, плавання, волейболу сидячи, тріатлону та фізичної підготовки з більш ніж 30-річним досвідом тренування спортсменів різного віку та здібностей.

- Марша Гонзалес — радниця Управління Міністра оборони США під час виступів національної збірної США на змаганнях Ігор Нескорених у 2014, 2016, 2017, 2018, 2020 років. Очільниця відділу допомоги пораненим військовим (Warrior Care Division) при Центрі кадрів Повітряних сил США. Провідна експертка з адаптивних спортивних програм для військовослужбовців в США. Менеджер збірної США на усіх Іграх Нескорених, прочинаючи з Ігор в Лондоні в 2014 році.

- Члени збірної України на Іграх Нескорених 2017, 2018 та 2020 років.

 

Для кого ця подія?

Цей семінар буде найбільш корисним для українських ветеранів та військовослужбовців з інвалідністю, які прагнуть продовжувати вести активний спосіб життя та знайти для себе найбільш комфортний та корисний для подальшого відновлення вид спорту. Invictus Unite — це можливість спробувати нове, отримати корисні знання та долучитись до спільноти людей, об’єднаних схожим досвідом та бажанням до розвитку попри обмеження.

До участь в семінарі також запрошуються тренери, спеціалісти з реабілітації та студенти старших курсів спортивних вишів, що працюють або хочуть працювати в напрямі спортивної реабілітації та долучитись до розвитку адаптивних видів спорту в Україні.

 

Коли та як проходитиме семінар?

Семінар проходитиме з 11:00 до 16:00 в Національному університеті фізичного виховання та спорту України (вул. Фізкультурна, 1).

Приміщення адаптоване для учасників на візках.

 

Як взяти участь?

Участь в семінарі безкоштовна за запрошенням або попередньою реєстрацію

Посилання на Фейсбук захід.

 

Організатори

Візит американської збірної ініційований Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine. Семінар з адаптивних видів спорту Invictus Unite організовано Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine за сприяння Агенції НАТО з підтримки та постачання та Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

 

Акредитація обов’язкова

Для отримання акредитації ЗМІ повинні надати ПІБ, посаду, номер телефону та електронну пошту своїх представників. Прохід на локацію буде дозволено за умови пред’явлення посвідчення журналіста. Кінцевий термін акредитації — 17:00, 14 лютого.

З питань акредитації звертайтесь до Оксани Пашкевич за номером телефону +38 063 888-11-41 або на o.pashkevych@stratcomua.org.