INVICTUS GAMES THE HAGUE 202One   29 травня – 05 червня 2021 року   Гаага, Нідерланди
18 лютого відбулось відкрите тренування збірної України Ігор Нескорених 2020

18 лютого відбулось відкрите тренування збірної України Ігор Нескорених 2020

Тренування відбулось під час другого навчально-тренувального табору національної команди, який зараз триває на олімпійській базі «Конча Заспа» (Столичне шосе, 19). 

Окрім вже звичних видів спорту, українська збірна вперше тренуватиметься у новому для себе виді спорту — баскетболі на візках. Це стало можливим завдяки підтримці збірної команди США, яка надала візки для тренувань, а також делегувала тренерів американської команди для роботи зі збірною України під час другого табору.

Спікери заходу:

~ Оксана Коляда, Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб;

~ Оксана Горбач, директор Центру стратегічних комунікацій «Стратком Україна»;

~ Марша Гонзалес, радниця Управління Міністра оборони США під час виступів національної збірної США на змаганнях Ігор Нескорених у 2014, 2016, 2017, 2018, 2020 років. Провідна експертка з адаптивних спортивних програм для військовослужбовців в США;

~ Сергій Конюшок, головний тренер збірної України 2020;

 

Про тренувальний табір

Другий тренувальний табір — черговий етап п’ятимісячної підготовки збірної України до виступу на Іграх Нескорених, що відбудуться 9-16 травня в Гаазі. Протягом двох тижнів члени команди проведуть низку занять за обраними видами спорту, а також відвідуватимуть заняття з англійської та працюватимуть з психологом. Тренувати команду за адаптивними напрямами — адаптивне веслування на тренажерах, біг на візках, перегони на ручних велосипедах, волейбол сидячи та баскетбол на візках, — на другому таборі будуть американські тренери. 

Після табору кожен з учасників продовжить індивідуальну підготовку за місцем проживання, спираючись на розроблений тренерами індивідуальний план. До початку Ігор українська команда збереться на спільні тренування ще один раз.

В збірну України цього року ввійшло 20 учасників (повний склад збірної вже опубліковано на сайті проекту), яких обирали за підсумками кількох етапів відбору та Національних Ігор Нескорених. В 2019 році національну команду обирали за оновленими критеріями, переданими Фундацією Ігор Нескорених всім країнам-учасницям змагань.

 

Акредитація ЗМІ

Для отримання акредитації ЗМІ повинні надати ПІБ, посаду, номер телефону своїх представників. Кінцевий термін акредитації — 18:00, 17 лютого. З собою необхідно мати посвідчення представника ЗМІ.

З питань акредитації звертайтесь до Оксани Пашкевич за номером телефону +38 063 888-11-41 або на o.pashkevych@stratcomua.org.