INVICTUS GAMES THE HAGUE 202One   16 – 22 квітня 2022 року   Гаага, Нідерланди
В Україні вперше пройшли онлайн змагання Ігри Нескорених 2.0

В Україні вперше пройшли онлайн змагання Ігри Нескорених 2.0

Завершились перші в Україні адаптивні онлайн змагання "Ігри Нескорених 2.0". Понад 60 військовослужбовців та ветеранів з 15 областей України змагались одразу у шести видах спорту.

Ігри Нескорених 2.0 - це новітній формат мультиспортивних змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів, який немає аналогів в Україні. В умовах пандемії Covid-19 онлайн формат відкрив дуже широкі можливості - ветеран з будь-якого куточку країни міг взяти участь у змаганнях і доєднатися до родини нескорених.

Серед учасників Ігор Нескорених 2.0 вдалося зібрати представників усіх підрозділів сектору безпеки та оборони: ЗСУ, НГУ, ДПСУ, МВС, СБУ та добровольчих батальйонів. Військовослужбовці та ветерани змагались у шести дисциплінах: легка атлетика, веслування на тренажері, велоспорт, плавання, стрільба з лука та пауерліфтинг.

13 грудня  о 13:00 відбудеться фінал змагань. Трансляція ефіру відбудеться на соціальних платформах Invictus Games Team Ukraine, під час якої організатори проведуть трансляцію церемонії оголошення результатів та нагородження переможців національних змагань "Ігри Нескорених 2.0." У святковому фіналі візьмуть участь перші обличчя країни, волонтери, військові, представники ЗМІ та шоубізнесу. 

Онлайн змагання Ігри Нескорених 2.0 стали можливими завдяки партнерам, які всебічно підтримують наших військових та ветеранів у спортивній реабілітації:

Представництво НАТО в Україні – забезпечення потреб національної збірної та розвиток адаптивних видів спорту в Україні.

Crown Agents – забезпечення учасників спеціальним олімпійським обладнанням для тренування та розвитку спорту серед ветеранів.

Мережа фітнес-клубів Sport Life – забезпечення професійно обладнаними майданчиками учасників збірної, допомога у зйомках інструкцій для онлайн змагань.

Changeable – український стартап з виготовлення брендованих аксесуарів для протезів.

Родина Ігор Нескорених дуже вдячна усім партнерам, учасникам та вболівальникам за постійну підтримку поранених військових у спортивній реабілітації та соціальній адаптації. Впевнені, що історія кожного учасника – це показник незламності та надихаючий приклад для мільйонів співгромадян.

Ігри Нескорених 2.0. організовано Центром стратегічних комунікацій Stratcom Ukraine, благодійним фондом "Повернись живим", Міністерством у справах ветеранів, за підтримки Посольства США в Україні.