INVICTUS GAMES THE HAGUE 202One   16 – 22 квітня 2022 року   Гаага, Нідерланди
Учасників «Ігор Нескорених 2.0» нагородили в прямому ефірі

Учасників «Ігор Нескорених 2.0» нагородили в прямому ефірі

 У неділю, 13 грудня, відбулася церемонія нагородження переможців  онлайн-змагань “Ігри Нескорених 2.0” 

Четверті національні змагання відбувалися у віртуальному форматі: військовослужбовці та ветерани, які зазнали поранень під час служби, записували свої виступи на відео. Святковий фінал з оголошенням переможців та привітаннями проводили теж віртуально – через трансляцію у соцмережах. Ведучими церемонії були журналістка Анастасія Федченко та головний суддя змагань Сергій Конюшок.

Учасників «Ігор Нескорених 2.0» привітала перша леді України Олена Зеленська. «Для мене велика честь бути присутньою на нагородженні переможців «Ігор Нескорених 2.0». Зізнаюся, мені дуже імпонує мета цих змагань – популяризація спорту серед поранених бійців. По-перше, це формує справжню спільноту людей зі схожим досвідом і допомагає їм долати наслідки поранень. А по-друге, це спонукає суспільство й державу створювати для цього необхідні умови», - сказала перша леді України.

Також вшанували учасників змагань організатори, головний виконавчий директор фундації Invictus Games Домінік Рід, керівниця програми поранених ветеранів збройних сил США Марша Гонсалес, Герой України, генерал-майор Ігор Гордійчук, представники Посольства США, НАТО, NSPA, партнери проекту Crown Agents, український стартап Changeable, волонтери та музиканти.

«Завдяки винахідливості та технічному прогресу, ми змогли провести перші онлайн-змагання Ігри Нескорених 2.0, які не мають аналогів в Україні. Тепер цей новий стандарт змагань поширився і на адаптивні види спорту - ветерани змагалися, перемагали та ставали сильнішими. В першу чергу, змагання Ігри Нескорених – це проект спортивної реабілітації ветеранів, який допомагає інтегруватися у суспільство та стати прикладом для інших» , - підкреслила Оксана Горбач, координатор проекту Ігри Нескорених в Україні.

Більше 60 військових та ветеранів з 15 областей України змагались у шести видах спорту. Не дивлячись на те, що у кожній категоріі було обрано переможців, медалі отримають усі учасники онлайн змагань. Таким чином організатори хочуть відзначити, що абсолютно усі, хто доєднався до родини нескорених, вже переможці.

Окрім медалей усі бійці отримають подарунки від Міністерства ветеранів, а учасники змагань, що мають ампутацію - дизайнерські аксесуари від українського стартапу Changeable. Особливий сюрприз очікував на учасників змагань наприкінці шоу. Керівниця офісу представництва NSPA в Україні Христина Марцинковська у прямому ефірі  передала збірній  «Ігор Нескорених» ключі від інклюзивного та сучасного автобусу.

Родина Ігор Нескорених вдячна  усім учасникам, партнерам, гостям та вболівальникам за всебічну підтримку поранених військових у спортивній реабілітації та соціальній адаптації. За кожним із наших учасників стоїть історія незламності та нескореності, яка надихає мільйони українців, виховує покоління патріотів.

Ігри Нескорених 2.0. організовано Центром стратегічних комунікацій Stratcom Ukraine, благодійним фондом "Повернись живим", Міністерством у справах ветеранів, за підтримки Посольства США в Україні.