INVICTUS GAMES THE HAGUE 202One   16 – 22 квітня 2022 року   Гаага, Нідерланди
Студія «Нескорені»

Студія «Нескорені»

Інтерв’ю-програма Ігор Нескорених, присвячена ветеранам, виходитиме щотижня

Ігри Нескорених – це більше, ніж змагання. З самого початку заснування вони стали платформою, яка дозволяє ветеранам пересилювати себе, долати будь-які перешкоди та адаптуватись до нових умов навіть поза межами спортивних майданчиків.

Їхні історії не закінчуються після фінального свистка арбітра або перетину фінішної лінії. Кожна з них має величезну цінність, адже є джерелом натхнення не лише для учасників змагань, але для всіх ветеранів, які потребують якісної зміни у житті та нових викликів. Саме тому співорганізатор Ігор Нескорених в Україні Центр стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» за підтримки Посольства США створив програму, яка стане голосом українських ветеранів, а також їхніх близьких, друзів, тренерів, вболівальників, а також усіх, хто вже є або хоче стати частиною проєкту. 

«Нескорені» – це ексклюзивне шоу в  форматі інтерв’ю, де учасники зможуть ділитись власними історіями, давати коментарі з важливих питань спортивної реабілітації ветеранів і надихати інших на нові звершення. Головна мета цих ефірів – розповісти їхні історії таким чином, щоб почувши їх інші ветерани подумали: «я теж так можу».

На першому етапі заплановано 12 випусків за участі членів збірної України на Іграх Нескорених, які наразі навчаються за програмою спортивних амбасадорів, створену організаторами Ігор Нескорених Міжнародним благодійним фондом «Повернись живим», СтратКом Україна та Міністерством у справах ветеранів. По її завершенні спортсмени отримають необхідні знання для продовження індивідуальної роботи за наступними напрямками: перша психологічна допомога, менторство, лідерство, адаптивні види спорту та публічні виступи.

До відкритого спілкування також планується долучати тренерів, лікарів, психологів і членів сімей ветеранів.

«Нескорені» виходитимуть щотижня у вечірній час на сторінці Invictus Games: Team Ukraine у соціальних мережах. Ведуча програми – воєнна кореспондентка Анастасія Федченко.

Приєднуйтесь до трансляції та проведіть вечір разом з нескореними!