INVICTUS GAMES THE HAGUE 202One   16 – 22 квітня 2022 року   Гаага, Нідерланди
У Кривому Розі відбудуться всеукраїнські Ігри Нескорених з плавання та стрільби з лука

У Кривому Розі відбудуться всеукраїнські Ігри Нескорених з плавання та стрільби з лука

10-11 липня у Кривому Розі (Дніпропетровська область) відбудуться всеукраїнські Ігри Нескорених з плавання та стрільби з лука. Змагатися ветерани будуть у таких дисциплінах: плавання (50 м, вільним стилем та брас), стрільба з лука (категорії новачків, просунутих та професіоналів, дистанція 18 м). Кривий Ріг став другим містом після Черкас, який прийме всеукраїнські змагання для поранених ветеранів за межами столиці.

«У Кривому Розі міська влада реалізує одну з кращих в Україні програм з підтримки та соціалізації ветеранів АТО. У місті модернізований плавальний басейн, триває реконструкція ще кількох великих спортивних об'єктів. Кривий Ріг стане одним із опорних майданчиків в нашій країні для проведення змагань для учасників бойових дій, в тому числі й Ігор нескорених»,- прокоментував заступник міського голови Сергій Мілютін.

«Ми проведемо крутий захід на рівні найкращих спортивних заходів для ветеранів в Україні. Хочемо довести, що регіональні міста можуть проводити такі змагання на високому рівні. Місто допомогло придбати інвентар, зараз обговорюємо дизайн відмінної форми. Учасники бойових дій, які отримали поранення чи контузію під час захисту своєї Батьківщини, заслужили на таке ставлення. Це не просто спорт великих досягнень, це, насамперед, соціалізація, реабілітація і повернення до нормального життя після війни», - коментує Микола Колесник, координатор місцевої команди «Ігри Несокрених Кривбас», голова місцевого організаційного комітету «Ігри Нескорених Кривбас».

Ініціатива проведення всеукраїнських змагань по програмі Ігор Нескорених за межами столиці спрямована розвиток місцевих ветеранських осередків та створення мережі регіональних громадських ініціатив, які дозволять ветеранами брати участь у заходах спортивної реабілітації. Кривий Ріг.

«Міністерство у справах ветеранів України та оргкомітет Ігор Нескорених в Україні активно працює над розвитком спортивної реабілітації учасників бойових дій в регіонах. Саме тому Мінветеранів надає і буде надавати підтримку регіонам, які працюють над створенням та розвитком ініціатив, щоб будуть посилювати реінтеграцію через спорт поранених військовослужбовців та ветеранів у їхні громади», - коментує заступник міністра у справах ветеранів України Ігор Безкаравайний.

Всеукраїнські змагання «Ігри Нескорених Кривбас» з плавання планують провести у Палаці водних видів спорту та спортивному клубі «КБ-75», а стрільбу з лука у спортивно-стрілковому комплексі «Медвідь». «Ми високо відзначили зусилля Кривого Рогу в напрямку спортивної реабілітації ветеранів АТО\ООС. Це регіон, який створює нові можливості для спорту, підтримує своїх ветеранів та розширює програму ініціатив для ветеранів. Ми, як організатори Ігор Нескорених, плануємо надати всю необхідну підтримку для проведення всеукраїнських змагань «Ігри Нескорених» з плавання та стрільби з лука у Кривому Розі», - резюмувала Оксана Горбач.