INVICTUS GAMES THE HAGUE 202One   16 – 22 квітня 2022 року   Гаага, Нідерланди
131 ветеран та військовослужбовець зареєструвалися до участі в «Іграх Нескорених. Черкаси»

131 ветеран та військовослужбовець зареєструвалися до участі в «Іграх Нескорених. Черкаси»

Завершилася реєстрація на Всеукраїнські ветеранські змагання «Ігри Нескорених. Черкаси».

До участі у змаганнях зареєструвався 131 ветеран та військовослужбовець. Серед учасників будуть ті, хто вже не вперше бере участь у змаганнях і, що особливо приємно, приєднаються ветерани, для яких зі змагання стануть першими у житті.

Всі учасники обрали кілька дисциплін для виступів. Так, у бігу на дистанціях 100, 400 та 1500 метрів змагатимуться загалом 44 учасника, штовхатимуть ядро – 61, метатимуть диск – 50, стрибатимуть у довжину – 29. У пауерліфтингу виступить 41 ветеран та військовослужбовець, веслувати на тренажерах будуть 84 учасника, ще 40 здобуватимуть медалі у велоспорті на шосе.

Географія широка і нам вдалося охопити майже всю Україну — до нас приїдуть хлопці та дівчата з 21 областей: Київщина — 26 учасників, Львівщина — 7, Черкащина, яка цьогоріч приймає змагання, буде представлена 20 ветеранами, Дніпропетровська область — 17, Чернігівська та Рівненська — по 8 учасників, Хмельницька та Миколаївська — по 7 учасників, Волинська та Житомирська — по 6 учасників, Кіровоградська — 5, Одеська, Херсонська, Чернівецька та Сумська — по 2 учасника, із Харківської, Івано-Франківської, Донецької, Вінницької, Запорізької та Полтавської областей зареєструвалися по 1 учаснику.

Чекаємо боротьби духу тих, чия воля сильніша за тіло.