INVICTUS GAMES THE HAGUE 202One   16 – 22 квітня 2022 року   Гаага, Нідерланди
Учасники «Ігор Нескорених. Кривий Ріг» розіграли 23 комплекти нагород

Учасники «Ігор Нескорених. Кривий Ріг» розіграли 23 комплекти нагород

10 та 11 липня  у Кривому Розі відбулися Всеукраїнські ветеранські змагання «Ігри  Нескорених. Кривий Ріг». 

Кривий Ріг став другим містом після Черкас, який прийняв всеукраїнські змагання для поранених ветеранів за межами столиці.

98 ветеранів та військовослужбовців протягом двох днів змагалися у двох видах спорту: стрільби з лука та плаванні.  Всього було розіграно 23 комплекти нагород.

Змагання зі стрільби з лука проводились у трьох категоріях – початківці, просунуті та професіонали, відповідно учасники змагалися із рівними собі «суперниками», тобто з тими, хто має співмірний досвід занять цим видом спорту. У стрільбі з лука було розіграно 3 комплекти нагород.

Змагання з плавання проводились у 8 дистанціях окремо для жінок і чоловіків, тут було розіграно 20 комплектів нагород. Ми вітаємо усіх переможців та призерів. Ваша сила Духу, жага до перемог та відчуття плеча побратимів надихають глядачів на свої особисті перемоги.

Цього року на змаганнях не відбиралася Національна збірна, оскільки обрана у 2019 році виступатиме на перенесених через пандемію ковіду Міжнародних змаганнях у Гаазі у 2022 році. Проте, змагальний дух українських ветеранів та військовослужбовців це не похитнуло, і переможцями стали всі без виключення учасники.  Серед них були ті, хто вже не вперше брав участь в Іграх Нескорених. За їх словами, Інвіктус – це не просто змагання, це атмосфера підтримки і побратимства, яка наповнює і надихає на тривалий час.

Нам також особливо приємно відзначити, що до Ігор Нескорених приєдналися ветерани, для яких ці змагання стали першими у житті. Вони влилися в родину інвіктусівців, і ми щиро віримо, що бачитимемо їх на дистанціях щороку.

До Кривого Рогу приїхали хлопці та дівчата з 20 областей  нашої країни:  Дніпропетровської – 25 учасників, Київської та Рівненської - по 10 Львівської – 8, Чернігівської та Черкаської - по 7, Волинської – 6, Житомирської -5, Миколаївської – 4, Хмельницької – 3, Вінницької та Кіровоградської – по 2, Полтавської - 2, Харківської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано- Франківської, Одеської та Сумської – по  1.  Всього в «Іграх Нескорених Кривий Ріг» взяли участь 5 жінок і 93 чоловіка.

Ініціатива проведення всеукраїнських змагань по програмі Ігор Нескорених за межами столиці належить Васил. Стуженку, Сергію Гордєєву та Миколі Колеснику, ветеранам АТО\ООС та спортивним амбасадорам Ігор Нескорених. Ініціатива спрямована на розвиток місцевих ветеранських осередків та створення мережі регіональних громадських ініціатив, які дозволять ветеранами брати участь у заходах спортивної реабілітації. І два регіональних етапи цьогорічних змагань  - у Черкасах і Кривому Розі – підтвердили, що місцеві осередки ветеранів дуже активно беруть учать у змаганнях і суттєво збільшують свою присутність. Так у Черкасах ветеранів із Черкащини було 20% від усіх учасників, у Кривому Розі ветеранів із Діпропетровщини було 25%.

«Ми високо відзначили зусилля Кривого Рогу в напрямку спортивної реабілітації ветеранів АТО\ООС. Це регіон, який створює нові можливості для спорту, підтримує своїх ветеранів та розширює програму ініціатив для ветеранів. Ми, як організатори Ігор Нескорених, плануємо надати всю необхідну підтримку для проведення всеукраїнських змагань «Ігри Нескорених» з плавання та стрільби з лука у Кривому Розі», - резюмувала Оксана Горбач.