INVICTUS GAMES THE HAGUE 202One   16 – 22 квітня 2022 року   Гаага, Нідерланди
Розпочато акредитацію медіа на міжнародні змагання Invictus Games the Hague 2020

Розпочато акредитацію медіа на міжнародні змагання Invictus Games the Hague 2020

До 01 березня 2022 року триває акредитація медіа на міжнародні змагання Invictus Games the Hague 2020. Українські ЗМІ можуть акредитуватись на офіційному сайті Invictus Games the Hague 2020 за посиланням https://invictusgames2020.com/en/external-media-accreditation/.

Інструкція для ЗМІ щодо акредитації українською мовою.

Українські ЗМІ, які отримають акредитацію, матимуть доступ до локацій проведення змагань, зможуть взяти коментарі у учасників збірної та офіційної делегації України, у засновника Invictus Games принца Гаррі та представників Міжнародного фонду Invictus Games Foundation.

Супровід та координацію акредитованих ЗМІ під час міжнародних змагань забезпечать прес-офіцери українського організаційного комітету Ігор Нескорених.

Звертаємо увагу ЗМІ, що через ажіотаж зі сторони преси, акредитація міжнародним організаційним комітетом буде надана лише офіційним ЗМІ або фрілансерам, які мають конкретне редакційне завдання та співпрацюють з тим чи іншим медіа.

Для тих ЗМІ, які не зможуть отримати акредитацію, український організаційний комітет Ігор Нескорених буде щоденно протягом міжнародних змагань надавати всю інформацію про перебіг та результати змагань для підготовки матеріалів.

Нагадаємо, що у зв’язку з пандемією коронавірусу змагання Invictus Games the Hague 2020 двічі переносились. Цьогоріч Invictus Games the Hague 2020 будуть проходити з 16 по 22 квітня в Гаазі, Нідерланди. Вже скоро 20 українських військових і ветеранів, що входять в склад національної команди, будуть демонструвати свою силу волі та боротися за перемогу. Крім України, в Invictus Games the Hague 2022 будуть брати участь ще 19 країн.

Акредитація ЗМІ триває до 1 березня (опівночі за центральноєвропейським часом).

Ключові контакти:

З питаннями щодо роботи преси на міжнародних змаганнях Invictus Games the Hague 2020 press@invictusgames2020.nl

З питаннями стосовно акредитації ЗМІ accreditation@invictusgames2020.nl

Прес офіцер українського організаційного комітету на Іграх Нескорених s.sudak@stratcomua.org, Світлана Судак.

До зустрічі в Гаазі, вболіваймо за українських ветеранів!