INVICTUS GAMES THE HAGUE 202One   16 – 22 квітня 2022 року   Гаага, Нідерланди
Розшукуються волонтери!

Розшукуються волонтери!

Організаційний комітет Invictus Games в Україні шукає волонтерів, які готові допомагати збірній України на цьогорічних міжнародних змаганнях Invictus Games 2020 в Гаазі, що відбудуться з 16 по 22 квітня.

Якщо це ви, або ви знаєте таких людей, зголосіться, будь ласка!

Ми шукаємо:

1. Фотографів для фотодокументації участі нашої збірної у змаганнях Invictus Games у Гаазі. Фото будуть опубліковані в соціальних мережах та на офіційному Flickr-каналі збірної  з вказанням авторства фото.

2. Відеографів, які готові з 15 по 22 квітня знімати та монтувати відео зі змагань української збірної. Дуже бажано, щоб волонтер знімав та монтував відео зі змагань. Але якщо ви тільки знімаєте або монтуєте, то ми також просимо зв’язатися з нами. Якщо ви вправні у створенні коротких відео для соціальних мереж - будь ласка, зв"яжіться з нами.

3. Людей зі знанням англійської мови, які зможуть виконувати функцію перекладачів для учасників збірної та їх рідних.

4. Людей, які зможуть провести екскурсії для учасників збірної та їх рідних по Гаазі, Амстердаму та інших містах Нідерландів

5. Також просимо зв’язатися з нами тих, хто готовий розмістити у себе українців, які приїдуть з України, підтримати збірну.

Якщо ви зацікавились і маєте можливість з 14 по 23 квітня (увесь період, або якийсь з днів з 14 по 23 квітня) виділити час для підтримки українських ветеранів – просимо вас зв’язатися з пресофіцеркою національного Організаційного комітету Invictus Games Світланою Судак: s.sudak@stratcomua.org

Підтримаймо українських ветеранів! Слава Україні!