INVICTUS GAMES THE HAGUE 202One   16 – 22 квітня 2022 року   Гаага, Нідерланди
Подавай заявку на відбір збірної та представ Україну на змаганнях у Дюссельдорфі

Подавай заявку на відбір збірної та представ Україну на змаганнях у Дюссельдорфі

Друзі-ветерани, якщо ви не змогли пройти реєстрацію на відбіркові змагання Invictus Games 2023 року у Дюссельдорфі через систему Е-ветеран, повідомте нам про це до за посиланням: https://cutt.ly/l4axYkt до 28 березня.
Ми допоможемо вам зареєструватися і взяти участь у відборі збірної.

І залишайтеся на зв’язку – ми зв’яжемося із вами і допоможемо
 

✅ Що таке Invictus Games?
Invictus Games (Ігри Нескорених) – міжнародні ігри з адаптивних видів спорту для ветеранів та діючих військовослужбовців, які отримали травми, поранення (видимі та невидимі) або ж захворіли внаслідок участі в бойових діях. Ігри були засновані в 2014 році принцом Гаррі, Герцогом Сассекським.


✅  Хто може взяти участь у відборі до команди Invictus Games:Team Ukraine?
 До складу української команди можуть увійти військовослужбовці, особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, ветерани війни та особи, звільнені з військової служби, служби цивільного захисту, служби у правоохоронних органах, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій.
Якщо ви діючий військовослужбовець, ви також можете брати участь у відборі, на відбір буде оформлене відрядження. 


✅Загальна кількість учасників збірної України Invictus Games:Team Ukraine у 2023 році — 24 учасників бойових дій.


✅ Спортивні дисципліни відбору:
стрільба з лука, легка атлетика, велосипедний спорт, пауерліфтинг, веслування в приміщенні, волейбол сидячі, плавання, настільний теніс, баскетбол на візках.


✅ Національний відбір здійснюватиметься за комплексною системою оцінки, адже Ігри Нескорених – це про фізичне відновлення, психологічну абілітацію та соціальну інтеграцію, у тому числі через спорт. 


 У відсотковому співвідношенні це буде:
▪️ 40% – реабілітація 
 Який ефект з точки зору реабілітації кандидат отримає від участі в Invictus Games? Як Ігри допоможуть його відновленню та одужанню?

▪️ 25% – ставлення 
Підхід до тренувань, дисципліна, відповідальність за результат, бажання підтримувати ветеранів, бажання бути повністю задіяним в роботу команди та бути командним гравцем, позитивний погляд на особистий розвиток, демонстрація інтересу у покращенні спортивних показників, підтримка цінностей Ігор Нескорених.

▪️ 25% – спортивна етика
Кандидат повинен демонструвати «дух Інвіктус»: гідно та справедливо поводитись під час спортивних змагань, на спортивній арені та за її межами, а також у стосунках з членами команди та іншими учасниками змагань.

▪️ 10% – спортивний результат
Кандидат повинен показати бажання опанувати спорт, в якому бажає змагатись, та хотіти покращити свої результати у ньому. Кандидат не має бути найкращим в обраному спорті, або мати попередній досвід в ньому, щоби потрапити у збірну.

Друзі, розкажіть побратимам та знайомим ветеранам