INVICTUS GAMES THE HAGUE 2020   9-16 травня 2020 року   Гаага, Нідерланди
АНОНС для ЗМІ: 14 вересня в Києві пройдуть Національні змагання «Ігри Нескорених»

АНОНС для ЗМІ: 14 вересня в Києві пройдуть Національні змагання «Ігри Нескорених»

В суботу, 14 вересня, на київському стадіоні «Піонер» відбудуться Національні змагання «Ігри Нескорених» — фінальна частина відбору збірної України на міжнародні Invictus Games 2020 в Гаазі.

Участь в змаганнях візьмуть понад 200 учасників — українських ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, захворіли або були травмовані, виконуючи свої службові обов’язки в зоні бойових дій.

Незважаючи на спортивну складову, національні змагання — в першу чергу соціальний захід для українських поранених бійців, їхніх сімей та друзів, можливість провести час в колі побратимів та однодумців. Це також свято сили духу та взаємної підтримки, яке відкрите для всіх українців.

Протягом дня для гостей події на стадіоні діятиме кілька спортивно-розважальних майданчиків та фудкорт, а для малечі передбачена спеціально обладнана дитяча зона з підготовленими нянями та аніматорами. Програма розваг спланована таким чином, щоб і учасникам, і гостям змагань комфортно було перебувати на Іграх увесь день.

Більшість подій Ігор пройде на стадіоні «Піонер» (вул. Туполєва 22д) — саме тут відбудуться церемонії відкриття та закриття, а також змагання з чотирьох видів спорту. Змагання з плавання відбудуться на території басейну ЦСК ЗС України, а для велоперегонів перекриють частину вулиці Туполєва, на якій знаходиться стадіон.

Розклад Національних змагань «Ігри Нескорених»

Церемонія відкриття — 9:00, стадіон «Піонер», вул. Туполєва 22д

Спортивна частина — 10:00–16:00 на трьох локаціях:

Стадіон «Піонер», вул. Туполєва 22д: легка атлетика (біг, стрибки в довжину, штовхання ядра, біг на візках), стрільба з лука, пауерліфтинг, веслування на тренажерах

Басейн ЦСК ЗСУ: плавання

Відрізок вул. Туполєва 3-12 (біля виїзду з стадіону «Піонер»): велоспорт на шосе (заїзди на спортивних та лежачих велосипедах).

Церемонія нагородження учасників — 18:00, стадіон «Піонер»

Програма для гостей події, членів родин та друзів ветеранів (стадіон «Піонер»)

10:00–14:00 — робота собак-терапевтів «Друг героя», тренованих допомагати учасникам бойових дій боротися із пост-травматичним стресовим розладом (ПТСР) та іншими непомітними та помітними травмами, які були нанесені внаслідок військових операцій.

10:00–17:00 — робота дитячого майданчика для дітей учасників змагань та відвідувачів

11:30–12:30 — дог-шоу від «Німбус» для дітей та відвідувачів

13:30–15:00 — спортивні майстер-класи та конкурси від Інтератлетики

15:00–16:00 — відкритий майданчик для волейболу сидячи

16:00–17:00 — дружній матч з волейболу сидячи між українськими ветеранами та канадськими військовими операції UNIFIER

17:00–18:00 — гутірка з українськими ветеранами та канадськими військовими операції UNIFIER

19:30–21:00 — дружня вечірка на честь завершення змагань

Акредитація

Акредитація ЗМІ є обов’язковою для допуску на змагання. Для акредитації ЗМІ повинні надати ПІБ, посаду, номер телефону та електронну пошту. Прохід на локацію буде дозволено за умови пред’явлення посвідчення журналіста. Кінцевий термін акредитації — 18:00 13 вересня. З питань акредитації звертайтесь до Оксани Пашкевич за номером телефону +38 063 888-11-41 або на o.pashkevych@stratcomua.org.