УКРАЇНСЬКА КОМАНДА INVICTUS GAMES SYDNEY 2018 • 20 – 27 жовтня, 2018 Сідней, Австралія
В Києві стартували Національні Ігри Нескорених

В Києві стартували Національні Ігри Нескорених

22 квітня українська столиця приймає перші в Україні Національні Ігри Нескорених — всеукраїнські змагання для військовослужбовців та ветеранів, що отримали поранення або були травмовані під час виконання своїх службових обов’язків.

Сьогоднішні змагання — це заключна частина відбору кандидатів до збірної команди, що цього року вперше представлятиме Україну на міжнародних змаганнях в Торонто.

До учасників змагань звернулася Віце-прем’єр України з питань європейської та евроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Ви вже переможці! Ви перемогли біль, відчай, гідно перенесли випробування, що випали на вашу долю. Ми вами пишаємося, бажаємо кожному з вас окремо та усім разом — успіху! Впевнені, що у Торонто буде сильний дебют нашої команди».

На київських Іграх військові та ветерани боротимуться за медалі одразу в кількох дисциплінах — легка атлетика, пауерліфтинг, веслування на тренажерах, плавання, велоспорт на шосе та стрільба з лука. Саме в цих шести дисциплінах українська збірна виступатиме і в Торонто.

Участь в Національних Іграх беруть 114 спортсменів з різних областей України. Більшість з них — діючі військовослужбовці та ветерани, які отримали поранення на травми різного ступеня тяжкості під час бойових дій. Кандидатів обирали під час спортивного тестування, що в січні та лютому пройшли в трьох українських містах — Києві, Львові та Одесі. Деякі з кандидатів зареєструвались на участь одразу в двох та більше видах спорту.

З нетерпінням чекаємо на результати змагань!