INVICTUS GAMES THE HAGUE 2020   9-16 травня 2020 року   Гаага, Нідерланди
Хто бере участь в Національних Іграх Нескорених 2019 — Інфографіка від організаторів

Хто бере участь в Національних Іграх Нескорених 2019 — Інфографіка від організаторів

14 вересня в Києві відбудуться Національні Ігри Нескорених, за підсумками яких буде обрано збірну України на Ігри Нескорених 2020 в Гаазі. Напередодні змагань Центр стратегічних комунікацій «Стратком Україна», засновник проекту «Ігри Нескорених в Україні» та співорганізатор цьогорічного відбору, підготувала інфографіку з основними даними про учасників змагань та перебіг відбору.

Цього року участь в Національних Іграх Нескорених візьме рекордна кількість учасників — 234. Сто тридцять вісім з них учасників беруть участь у відборі вперше. Лідерами за кількістю анкет від кандидатів в збірну стали три регіони: Київська область (57 учасників), Львівська область (45) та Дніпропетровщина (17). Найбільша кількість учасників — ветерани та діючі військовослужбовці ЗСУ (164), НГУ (29) та НПУ (20).

Національні Ігри Нескорених пройдуть 14 вересня на стадіоні «Піонер» (вул. Туполєва, 22д). Початок — о 9:00. Учасники Ігор змагатимуться у 6 видах спорту — велоспорті на шосе, веслуванні на тренажерах, легкій атлетиці (біг, біг на візках, штовхання ядра, стрибки в довжину), плаванні, пауерліфтингу та стрільбі з луку. Вид спорту для змагань вони обирали під час спортивних тестувань, які пройшли в Києві, Львові та Одесі.

Після завершення Національних Ігор Нескорених розпочне роботу спеціально обрана відбіркова комісія, яка визначить остаточний склад збірної України з 20 учасників, які розпочнуть підготовку до Ігор 2020 в Гаазі.

Відбір та підготовку збірної України 2020 року здійснює Міністерство ветеранів України спільно з БФ «Повернись живим» та Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» за підтримки міжурядової робочої групи.