INVICTUS GAMES THE HAGUE 2020   9-16 травня 2020 року   Гаага, Нідерланди
Національні змагання Ігор Нескорених пройдуть у Києві 14 вересня

Національні змагання Ігор Нескорених пройдуть у Києві 14 вересня

Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні радий оголосити про визначення остаточної дати проведення Національних змагань Ігор Нескорених — 14 вересня.

Раніше в повідомленнях комітету могла мітитись дата 8 вересня, але через технічні обставини старт Ігор був перенесений на 1 тиждень.

Як і минулого року, більшість змагань Ігор пройдуть на стадіоні «Піонер» (вулиця Академіка Туполева), який має сучасний атлетичний майданчик, бігові доріжки з м’яким покриттям та обладнані трибуни для глядачів.

На «Піонері» пройдуть змагання з бігу, в тому числі бігу на візках, веслуванні на тренажерах, стрибках в довжину, стрільби з лука, пауерліфтингу та штовхання ядра. Початок змагань — 9:00.

Також в Національних змагань Ігор Нескорених будуть залучені ще дві додаткові локації для проведення змагань з плавання та велоперегонів. Про них Оргкомітет повідомить додатково.

Про особливості Національних змагань Ігор Нескорених 2020

Участь в Національних змагань Ігор Нескорених 2020 візьмуть понад 200 учасників відбору, які попередньо пройшли спортивні тестування та почали підготовку за обраним видом спорту.

Долати не суперників, а себе та свої поранення — головна мета Національних змагань 2020. Саме тому на Іграх фіксуватимуть результат, але не присуджуватимуть призові місця — медалі змагань отримають всі учасники.

Таке рішення пов’язано з тим, що цього року відбір в збірну відбуватиметься в новому форматі — вирішальне значення матиме не спортивний результат, а мотивація учасника, спортивна етика та дисципліна, а також те, наскільки участь у Іграх Нескорених може бути корисною для його або її подальшої реабілітації. Ці характеристики визначають за допомогою співбесід з організаторами та психологами, які проходять на спортивних тестуваннях та Національних Іграх.

Повний перелік критеріїв та їхня вага опубліковані тут.