INVICTUS GAMES THE HAGUE 202One   16 – 22 квітня 2022 року   Гаага, Нідерланди
Перші в Україні Ігри Нескорених 2.0 – ONLINE змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів

Перші в Україні Ігри Нескорених 2.0 – ONLINE змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів

Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні радий оголосити про початок перших онлайн змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів - «Ігри Нескорених 2.0».

У зв’язку із карантинними обмеженнями, викликаними пандемією COVID-19 проведення  змагань в звичному форматі в 2020 році неможливо. Але ми лишаємось спільнотою нескорених, яку не зупиняють зовнішні обмеження або перешкоди, і не зважаючи ні на що ми продовжуємо забезпечувати безперервність процесу реабілітації та адаптації поранених ветеранів та військовослужбовців через залучення до спорту. Іншими словами, ми формуємо нові формати і нові можливості.

Саме тому – ми оголошуємо Ігри Нескорених 2.0 ONLINE!

Ігри Нескорених 2:0 ONLINE – це новітній формат мультиспортивних змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів.

Формат онлайн-змагань передбачає, що змагальна боротьба відбувається віртуально, кожен учасник самостійно обирає місце, де саме буде проходити його виступ чи підхід до снаряду. Все що потрібно для участі -  бажання змагатися та засоби цифрової фіксації результату.

Змагання Ігор Нескорених 2:0 ONLINE будуть відбуватись у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт. Детальна інформація про Порядок проведення ONLINE змагань - за посиланням за посиланням 

Етапи змагань

Реєстрація учасників Ігор Нескорених 2.0. ONLINE відбудеться з 12 по 31 жовтня 2020 року за посиланням 

Безпосередньо віртуальні змагання пройдуть з 31 жовтня по 29 листопада 2020 року.

13 грудня 2020 року у прямому ефірі на соціальних платформах Invictus Games Team Ukraine у Фейсбуці та YouTube будуть офіційно оголошені результати та нагороджені переможці у кожній дисципліні перших в Україні Ігор Нескорених 2.0. ONLINE. Медалі будуть розіслані усім учасниками змагань.

Це дійство не матиме аналогів в Україні та світі, і об’єднає в собі торжество незламного духу українських воїнів, представлення найкращих спортивних досягнень та унікальне єднання людей, чиї персональні історії реабілітації та соціальної адаптації стають моделями для наслідування та мотивуючими прикладами для інших.