INVICTUS GAMES THE HAGUE 2020   9-16 травня 2020 року   Гаага, Нідерланди
Онлайн-трибуна — можливість підтримати учасників Національних Ігор, навіть якщо ви не можете прийти на стадіон

Онлайн-трибуна — можливість підтримати учасників Національних Ігор, навіть якщо ви не можете прийти на стадіон

14 вересня в Києві пройдуть Національні Ігри Нескорених 2019. Найкращий спосіб підтримати учасників змагань — прийти на стадіон. Та не всім це підходить — в когось робота, в когось відпустка, а хтось взагалі живе в іншому місті. Саме тому ми запускаємо великий флешмоб, до якого можуть долучитись як ті вболівальники, що прийдуть на стадіон, так і ті, хто не зможе бути, але все ж бажає заявити свою підтримку.

Якщо ви йдете на стадіон, розкажіть про це своїм друзям — встановіть тематичну рамку профіля в Фейсбуці з текстом «Я йду!», а також зніміть коротке відео або напишіть пост з хештегом #Я_йду, де побажайте успіху учасникам змагань та запросіть двох своїх друзів з собою.

Якщо бути на стадіоні не вийде, ви можете зайняти місце в онлайн-трибуні — встановіть тематичну рамку з тестом «Я вболіваю!», а також зніміть коротке відео або напишіть пост з хештегом #НескореніРазом, де розкажіть про свою підтримку учасників, побажайте їм успіхів та запросіть двох своїх друзів прийти на стадіон або також долучитись до онлайн-трибуни.