УКРАЇНСЬКА КОМАНДА INVICTUS GAMES SYDNEY 2018 • 20 – 27 жовтня, 2018 Сідней, Австралія

ІГРИ НЕСКОРЕНИХ 2018 У Сіднеї

Місце та час проведення Ігор

У 2018 році Ігри Нескорених будуть проведені 20-27 жовтня у Сіднеї, Австралія. 
Події цьогорічних Ігор Нескорених охоплять весь Сідней — від Олімпійського парку до порту Сідней-Харбор. Олімпійський парк, який був повністю оновлений до Олімпіади 2000 року, об’єднує одразу декілька майданчиків та стане центральним місцем проведення Ігор Нескорених 2018 року. Живописний сіднейський порт Сідней- Харбор стане відправною точкою регати, а також прийматиме учасників велосипедних перегонів.

Країни-учасниці

Цього року у Іграх Нескорених приймає участь 18 націй — до країн учасниць Ігор Нескорених доєдналась Польща. Таким чином, у Іграх беруть участь: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США.

Спортивні дисципліни

Країни-учасниці Ігор Нескорених 2018 року прийматимуть участь у таких дисциплінах: стрільба з луку, атлетика, веслування на тренажерах, екстремальне керування від Jaguar Land Rover, пауерліфтинг, велоспорт на шосе, регата, вітрильний спорт, волейбол сидячи, плавання, баскетбол у візках, регбі у візках.

ВІДБІР ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ ІГОР НЕСКОРЕНИХ УКРАЇНИ У 2018 РОЦІ

В 2018 році Україна вдруге візьме участь в Іграх Нескорених. П’ятнадцять учасників нашої збірної змагатимуться в Сіднеї. 

Графік відбору до національної збірної Ігор Нескорених 2018

дата Етапи відбору
1 січня–25 лютого 2018 Збір заявок від кандидатів на відкриті спортивні тестування
10 березня 2018 Cпортивне тестування у Львові 
17 березня 2018 Cпортивне тестування в Одесі 
24 березня 2018 Спортивне тестування у Києві
12 травня 2018  Національні Ігри Нескорених у Києві
14–31 травня 2018 Засідання відбіркової комісії
1 червня 2018 Офіційне оголошення складу збірної України Ігор Нескорених 2018

СПОРТИВНІ ТЕСТУВАННЯ

Ціллю спортивних тестувань є надання можливості пораненим ветеранам та військовослужбовцям спробувати різні спортивні дисципліни Ігор Нескорених під наглядом тренерів та лікарі та прийняти рішення щодо участі у Національних Іграх Нескорених. 

Хто може подати заявку

Зареєструватися на відкриті спортивні тестування та на участь в національних Іграх Нескорених 2018 можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій в зоні АТО або в ході миротворчих операцій за участю України. 

Спортивні дисципліни

Спортивні тестування для відбору у національну збірну України відбудуться у шести спортивних дисциплінах: атлетика (біг та штовхання ядра), стрільба з луку, плавання, пауерліфтинг, веслування на тренажерах, велоспорт на шосе. Повний перелік спортивних дисциплін та формат проведення тестування — за посиланням.


НАЦІОНАЛЬНІ ІГРИ НЕСКОРЕНИХ

Перелік дисциплін та основні положення Ігор дивіться в Програмі та Регламенті змагань.

КАТЕГОРИЗАЦІЯ СПОРТСМЕНІВ

Повний перелік категорій, за якими розподілятимуться учасники змагань у всіх дисциплінах можна переглянути тут.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ ДО СКЛАДУ ЗБІРНОЇ

Призери Національних Ігор Нескорених 2018, тобто учасники, які здобули перші-треті місця у кожній спортивній дисципліні та категорії, стають фіналістами відбору до цьогорічної збірної України. Призове місце не гарантує потрапляння в збірну, адже кількість призових місць істотно перевищує кількість місць в команді — ~60 проти 15.

Під час визначення остаточного складу збірної з числа фіналістів відбору враховуватимуться такі критерії:

1. Відповідність кваліфікаційним вимогам (травма, захворювання чи поранення були набуті під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій в АТО, в ході миротворчих операцій за участю України)

2. Результат на Національних Іграх Нескорених 2018

3. Здатність працювати в команді, дисципліновано виконувати завдання тренерів під час тренувань, мотивація, психологічна стійкість, ступінь соціальної адаптованості (ці фактори оцінюватимуться в ході індивідуальних співбесід з психологами після завершення національних змагань)

4. Готовність кандидата бути присутнім на усіх заходах/тренувальних зборах в рамках підготовки до Ігор Нескорених 2018 в Сіднеї

Результати тестувань та Національних Ігор


ПАРТНЕРИ

Щоб якісно підготувати українську команду до Ігор Нескорених 2018, нам буде потрібна допомога. Якщо ви бажаєте долучитись до процесу та підтримати Національну збірну, будь-ласка, надсилайте свої пропозиції на адресу: info@invictusgames.in.ua