INVICTUS GAMES THE HAGUE 202One   29 травня – 05 червня 2021 року   Гаага, Нідерланди

ІГРИ НЕСКОРЕНИХ 2018 У Сіднеї

Місце та час проведення Ігор

У 2018 році Ігри Нескорених будуть проведені 20-27 жовтня у Сіднеї, Австралія. 
Події цьогорічних Ігор Нескорених охоплять весь Сідней — від Олімпійського парку до порту Сідней-Харбор. Олімпійський парк, який був повністю оновлений до Олімпіади 2000 року, об’єднує одразу декілька майданчиків та стане центральним місцем проведення Ігор Нескорених 2018 року. Живописний сіднейський порт Сідней- Харбор стане відправною точкою регати, а також прийматиме учасників велосипедних перегонів.

Країни-учасниці

Цього року у Іграх Нескорених приймає участь 18 націй — до країн учасниць Ігор Нескорених доєдналась Польща. Таким чином, у Іграх беруть участь: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США.

Спортивні дисципліни

Країни-учасниці Ігор Нескорених 2018 року прийматимуть участь у таких дисциплінах: стрільба з луку, атлетика, веслування на тренажерах, екстремальне керування від Jaguar Land Rover, пауерліфтинг, велоспорт на шосе, регата, вітрильний спорт, волейбол сидячи, плавання, баскетбол у візках, регбі у візках.

ВІДБІР ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ ІГОР НЕСКОРЕНИХ УКРАЇНИ У 2018 РОЦІ

В 2018 році Україна вдруге візьме участь в Іграх Нескорених. П’ятнадцять учасників нашої збірної змагатимуться в Сіднеї. 

Графік відбору збірної України та підготовки команди до Ігор Нескорених 2018 

дата Етапи відбору
1 січня–25 лютого 2018 Збір заявок від кандидатів на відкриті спортивні тестування
10 березня 2018 Cпортивне тестування у Львові 
17 березня 2018 Cпортивне тестування в Одесі 
24 березня 2018 Спортивне тестування у Києві
12 травня 2018  Національні Ігри Нескорених у Києві
14–31 травня 2018 Засідання відбіркової комісії
1 червня 2018 Офіційне оголошення складу збірної України Ігор Нескорених 2018
13–30 червня Перший тренувальний табір збірної України
7–24 серпня Другий тренувальний табір збірної України
29 вересня–16 жовтня Третій тренувальний табір збірної України
20–27 жовтня Ігри Нескорених 2018 в Сіднеї

СПОРТИВНІ ТЕСТУВАННЯ

Ціллю спортивних тестувань є надання можливості пораненим ветеранам та військовослужбовцям спробувати різні спортивні дисципліни Ігор Нескорених під наглядом тренерів та лікарі та прийняти рішення щодо участі у Національних Іграх Нескорених. СПОРТИВНІ ТЕСТУВАННЯ

Ціллю спортивних тестувань є надання можливості пораненим ветеранам та військовослужбовцям спробувати різні спортивні дисципліни Ігор Нескорених під наглядом тренерів та лікарі та прийняти рішення щодо участі у Національних Іграх Нескорених. 

Хто може подати заявку

Зареєструватися на відкриті спортивні тестування та на участь в національних Іграх Нескорених 2018 можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій або в ході миротворчих операцій за участю України. 

Спортивні дисципліни

Спортивні тестування для відбору у національну збірну України відбудуться у шести спортивних дисциплінах: атлетика (біг та штовхання ядра), стрільба з луку, плавання, пауерліфтинг, веслування на тренажерах, велоспорт на шосе. 

Хто може подати заявку

Зареєструватися на відкриті спортивні тестування та на участь в національних Іграх Нескорених 2018 можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій в зоні АТО або в ході миротворчих операцій за участю України. 

Спортивні дисципліни

Спортивні тестування для відбору у національну збірну України відбудуться у шести спортивних дисциплінах: атлетика (біг та штовхання ядра), стрільба з луку, плавання, пауерліфтинг, веслування на тренажерах, велоспорт на шосе. Повний перелік спортивних дисциплін та формат проведення тестування — за посиланням.

Збір заявок

Збір заявок на відкриті спортивні тестування триватиме з 01 січня по 25 лютого 2018 року. Реєстрація заявки на відкриті спортивні тестування є обов’язковим для всіх бажаючих стати членом національної збірної у Іграх Нескорених і є доступним за посиланням.


ПІДГОТОВКА ДО СПОРТИВНИХ ТЕСТУВАНЬ

Крок №1 – реєстрація заявки для участі у спортивних тестуваннях за посиланням.

Крок №2 – ознайомся з правильною технікою виконання спортивних вправ по спортивним дисциплінам програми Ігор Нескорених. Нижче ми підібрали відео, які допоможуть тобі.


НАЦІОНАЛЬНІ ІГРИ НЕСКОРЕНИХ

Перелік дисциплін та основні положення Ігор дивіться в Програмі та Регламенті змагань.

КАТЕГОРИЗАЦІЯ СПОРТСМЕНІВ

Повний перелік категорій, за якими розподілятимуться учасники змагань у всіх дисциплінах можна переглянути тут.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ ДО СКЛАДУ ЗБІРНОЇ

Призери Національних Ігор Нескорених 2018, тобто учасники, які здобули призові місця у кожній спортивній дисципліні та категорії, а також учасники змагань, які були одними в своїй категорії, стають фіналістами відбору до цьогорічної збірної України. Призове місце не гарантує потрапляння в збірну, адже кількість призових місць істотно перевищує кількість місць в команді — ~60 проти 15.

Під час визначення остаточного складу збірної з числа фіналістів відбору враховуватимуться такі критерії:

1. Спортивний результат кандидата, показаний на Національних Іграх Нескорених 2018, а також оцінка тренерським складом та лікарями його або її спортивного потенціалу та можливості витримувати високі фізичні навантаження під час підготовки до міжнародних змагань.

2. Можливість кандидата відвідувати регулярні тренування та брати участь у всіх заходах в рамках підготовки національної збірної.

3. Мотивація участі у Іграх Нескорених, психологічна стійкість кандидата, здатність працювати в команді, дисципліновано виконувати завдання тренерів під час тренувань, ступінь соціальної адаптованості, оцінка яких здійснюється протягом особистих інтерв'ю та, у випадку кандидатів, які входили до резервного складу збірної України минулого року та відвідували Ігри Нескорених 2017 в Торонто, на основі зворотнього зв’язку від організаторів змагань, тренерського складу та партнерів по команді*.

Кваліфікаційна умова участі у збірній: травма, захворювання чи поранення були набуті кандидатом у збірну під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій на території проведення АТО, в ході миротворчих операцій за участю України.

*Уточнення щодо кандидатів, які входили до резервного складу збірної України 2017 року, зроблено на основі фінальних критеріїв відбору до збірної України у Іграх Нескорених у 2018 року, які були визначені відбірковою комісією та опубліковані на сайті 24 травня 2018 року https://invictusgames.in.ua/news/5b10871213eed

Результати відборів


Положення про спортивні тестування з’явиться на сайті до 15 лютого 2018 року.

НАЦІОНАЛЬНІ ІГРИ НЕСКОРЕНИХ

Положення щодо Національних Ігор Нескорених з’явиться на сайті 02 квітня 2018 року.

КАТЕГОРИЗАЦІЯ СПОРТСМЕНІВ

Інформація щодо категоризації спортсменів по спортивним дисциплінам Ігор Нескорених згідно рівня травматизації та поранень з’явиться 01 лютого 2018 року.

ПАРТНЕРИ

Щоб якісно підготувати українську команду до Ігор Нескорених 2018, нам буде потрібна допомога. Якщо ви бажаєте долучитись до процесу та підтримати Національну збірну, будь-ласка, надсилайте свої пропозиції на адресу: info@invictusgames.in.ua