УКРАЇНСЬКА КОМАНДА INVICTUS GAMES SYDNEY 2018 • 20 – 27 жовтня, 2018 Сідней, Австралія

ІГРИ НЕСКОРЕНИХ 2018 У Сіднеї

Місце та час проведення Ігор

У 2018 році Ігри Нескорених будуть проведені 20-27 жовтня у Сіднеї, Австралія. 
Події цьогорічних Ігор Нескорених охоплять весь Сідней — від Олімпійського парку до порту Сідней-Харбор. Олімпійський парк, який був повністю оновлений до Олімпіади 2000 року, об’єднує одразу декілька майданчиків та стане центральним місцем проведення Ігор Нескорених 2018 року. Живописний сіднейський порт Сідней- Харбор стане відправною точкою регати, а також прийматиме учасників велосипедних перегонів.

Країни-учасниці

Цього року у Іграх Нескорених приймає участь 18 націй - до країн учасниць Ігор Нескорених доєдналась Польща. Таким чином, у Іграх приймає участь: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США.

Спортивні дисципліни

Країни-учасниці Ігор Нескорених 2018 року прийматимуть участь у таких дисциплінах: стрільба з луку, атлетика, веслування на тренажерах, екстремальне керування від Jaguar Land Rover, пауерліфтинг, велоспорт на шосе, регата, вітрильний спорт, волейбол сидячи, плавання, баскетбол у візках, регбі у візках.

ВІДБІР ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ ІГОР НЕСКОРЕНИХ УКРАЇНИ У 2018 РОЦІ

В 2018 році Україна вдруге візьме участь в Іграх Нескорених. П’ятнадцять учасників нашої збірної змагатимуться в Сіднеї. 

СПОРТИВНІ ТЕСТУВАННЯ

Ціллю спортивних тестувань є надання можливості пораненим ветеранам та військовослужбовцям спробувати різні спортивні дисципліни Ігор Нескорених під наглядом тренерів та лікарі та прийняти рішення щодо участі у Національних Іграх Нескорених. Хто може подати заявку

Зареєструватися на відкриті спортивні тестування та на участь в національних Іграх Нескорених 2018 можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій в зоні АТО або в ході миротворчих операцій за участю України. 

Спортивні дисципліни

Спортивні тестування для відбору у національну збірну України відбудуться у шести спортивних дисциплінах: атлетика (біг та штовхання ядра), стрільба з луку, плавання, пауерліфтинг, веслування на тренажерах, велоспорт на шосе. Повний перелік спортивних дисциплін та формат проведення тестування — за посиланням.

Збір заявок

Збір заявок на відкриті спортивні тестування тривав з 1 січня по 28 лютого 2018 року. Після підтвердження реєстрації обраних учасників було запрошено на спортивні тестування.

ПІДГОТОВКА ДО СПОРТИВНИХ ТЕСТУВАНЬ

Крок 1 – Зареєструватись на спортивні тестування за посиланням.

Крок 2 – Пройти функціональну діагностику для допуску на Національні Ігри Нескорених. Перелік закладів, де це можна зробити – за посиланням.

Крок 3 – Ознайомитись з правильною технікою виконання вправ за спортивними дисциплінам Ігор Нескорених. Нижче ми підібрали відео, які допоможуть вам в цьому.

Веслування на тренажерах

Справжнє випробування сили та витривалості, веслування на тренажері за технікою практично не відрізняється від веслування на воді, але дозволяє модифікувати тренажер залежно від фізичних потреб або обмежень учасника.

Веслування на тренажері: приклад з Ігор Нескорених

Веслування на тренажері - це випробування сили, витривалості та синхронізації. Як ви можете побачити з майданчика Ігор Нескорених, тренажер для веслування на тренажері може бути мобифікований під потреби атлета.

Плавання (вільний стиль)

Вільний стиль - стиль плавання, в якому спортсмен не обмежений певною технікою плавання. Кроль зазвичай вважають найшвидшим способом плавання на животі, тому його найчастіше обирають у змаганнях вільним стилем.

Плавання (брас)

Браc - стиль спортивного плавання на грудях, при якому руки і ноги виконують симетричні рухи в площині, яка паралельна поверхні води. Цим він відрізняється від кроля з поперемінними рухами рук і ніг. Брас - найповільніший стиль плавання. Брас має велике прикладне значення: можливість проплисти найбільшу відстань з найменшими енерговитратами, безшумне плавання, плавання під водою.

Плавання (на спині)

Плавання на спині  — стиль плавання на спині, який візуально схожий на кроль (руки здійснюють гребки поперемінно, а ноги здійснюють поперемінне безперервне підняття/опускання), але має такі відмінності: людина пливе на спині, а не на животі, і пронос над водою виконується прямою рукою, а не зігнутою, як в кролі. Третій за швидкістю плавання стиль. 

Плавання (Естафета)

Учасники Ігор змагатимуться в усіх основних стилях плавання як індивідуально, так і в команді — під час естафети. Сьогодні плавання є одним з найбільш популярних видів спорту серед учасників Ігор Нескорених

Пауерліфтинг

Сила проти сили. Учасники змагання з пауерліфтингу будуть розподілені за ваговими категоріями та матимуть три спроби підняти більшу вагу, ніж їхні опоненти.

Детальніше про техніку виконання

Стрільба з лука

Дисципліна, що вимагає найбільшої концентрації. Учасники Ігор Нескорених зможуть змагатися в стрільбі як стоячи, так і сидячи.

Атлетика (біг)

Змагання з атлетики об’єднують одразу кілька дисциплін — біг та штовхання ядра.

Атлетика (штовхання ядра)

Змагання з атлетики об’єднують одразу кілька дисциплін — біг та штовхання ядра.

Велоспорт на шосе

Учасники Ігор зможуть взяти участь в двох видах змагань — гонка на час та критеріум.


НАЦІОНАЛЬНІ ІГРИ НЕСКОРЕНИХ

Перелік дисциплін та основні положення Ігор дивіться в Програмі та Регламенті змагань.

КАТЕГОРИЗАЦІЯ СПОРТСМЕНІВ

Повний перелік категорій, за якими розподілятимуться учасники змагань у всіх дисциплінах можна переглянути тут.

ПАРТНЕРИ

Щоб якісно підготувати українську команду до Ігор Нескорених 2018, нам буде потрібна допомога. Якщо ви бажаєте долучитись до процесу та підтримати Національну збірну, будь-ласка, надсилайте свої пропозиції на адресу: info@invictusgames.in.ua 

Графік відбору до національної збірної Ігор Нескорених 2018

дата Етапи відбору
01.01.2017 – 25.02.2018 Збір заявок від кандидатів на відкриті спортивні тестування
10 березня 2018 Cпортивне тестування у Львові 
17 березня 2018 Cпортивне тестування у Одесі 
24 березня 2018 Спортивне тестування у Києві
12-13 травня 2018  Національні Ігри Нескорених у Києві
14-31 травня 2018 Засідання Комісії по відбору атлетів до Національної збірної Ігор Нескорених 2018
01 червня 2018 Офіційне оголошення складу Національної збірної Ігор Нескорених 2018

Результати тестувань