INVICTUS GAMES THE HAGUE 2020   9-16 травня 2020 року   Гаага, Нідерланди

ІГРИ НЕСКОРЕНИХ 2020 У ГААЗІ

Місце та час проведення

Ігри Нескорених 2020 пройдуть 9–16 травня 2020 року у Гаазі, Нідерланди.
Більшість змагань пройде в гаазькому Зуйдерпарку, який на час Ігор перетворять на спортивне містечко. Змагання з плавання проходитимуть неподалік — в басейні Хофбад міста Іпенбург у 6 км від Гааги.

Країни-учасниці

В Іграх Нескорених 2020 бере участь 19 націй: Афганістан, Австралія, Бельгія (вперше), Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США.

Спортивні дисципліни

500 учасників Ігор Нескорених 2020 змагатимуться в стрільбі з луку, легкій атлетиці, веслуванні на тренажерах, екстремальному керуванні від Jaguar Land Rover, пауерліфтингу, велоспорті на шосе, волейболі сидячи, плаванні та регбі у візках.

ВІДБІР ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ ІГОР НЕСКОРЕНИХ УКРАЇНИ У 2020 РОЦІ

В 2020 році Україна вже втретє візьме участь в Іграх Нескорених. Цього року, зважаючий на високий рівень організації та популярність Ігор Нескорених в Україні, Фундація Ігор Нескорених збільшила квоту для української команди — з 15 до 20 чоловік.

Хто може взяти участь у відборі

Взяти участь у відборі до збірної України можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року.

Члени минулорічних збірних не можуть претендувати на місце у складі національної команди цього року, однак запрошуються брати участь у спортивних тестуваннях та Національних Іграх Нескорених для підтримки та мотивування інших учасників.​ Таке рішення прийнято Оргкомітетом для того, щоб надати рівні можливості для спортивної реабілітації якомога більшій кількості українських ветеранів та військовослужбовців, які повертаються з війни. 

Документи, необхідні для участі у відборі на Ігри Нескорених 2020

Копія посвідчення УБД чи інваліда війни;

• Для добровольців: рекомендаційний лист від командира всього добровольчого з’єднання, в яке вони входять, з вказанням підрозділу та місця перебування у час отримання травми в зоні бойових дій, часу та обставин отримання поранення/травми/захворювання; у випадку відсутності первинних медичних документів — пояснення командира, чому вони відсутні;

• Копія висновку військово-лікарської комісії, висновку МСЕК або інші первинні медичні документи, що засвідчують поранення, травму чи хворобу, набуті під час або в результаті виконання службового обов’язку в зоні бойових дій;

• Довідка від лікаря спортивної медицини про отримання допуску до занять спортом;

• Паспорт та фотографія 3*4

Критерії відбору

Критерії відбору до збірної України на Іграх Нескорених 2020 у Гаазі сформульовано відповідно до рекомендацій міжнародної Фундації Ігор Нескорених у Лондоні.

Критерій Вага
1 Реабілітація
Який ефект з точки зору реабілітації кандидат отримає від участі в Іграх Нескорених? Як Ігри допоможуть його відновленню та одужанню?
40%
2 Ставлення
Підхід до тренувань, дисципліна, відповідальність за результат, бажання підтримувати ветеранів, бажання бути повністю задіяним в роботу команди та бути командним гравцем, позитивний погляд на особистий розвиток, демонстрація інтересу у покращенні спортивних показників, підтримка цінностей Ігор Нескорених.
25%
3 Спортивна етика
Кандидат повинен демонструвати «дух Інвіктус»: гідно та справедливо поводитись під час спортивних змагань, на спортивній арені та за її межами, а також у стосунках з іншими учасниками змагань.
25%
4 Спортивний результат
Кандидат повинен показати бажання опанувати спорт, в якому бажає змагатись, та хотіти покращити свої результати у ньому. Кандидат не має бути найкращим в обраному спорті, або мати попередній досвід в ньому, щоби потрапити у збірну.
10%

Графік відбору до збірної України Ігор Нескорених 2020

Дата Етапи відбору
14 червня – 20 липня 2019 Збір заявок від кандидатів
13 липня 2019 Cпортивне тестування у Львові
20 липня 2019 Cпортивне тестування в Одесі
27 липня 2019 Спортивне тестування в Києві
14 вересня 2019 Національні Ігри Нескорених в Києві
16 вересня – 16 жовтня 2019 Засідання Комісії по відбору членів збірної України Ігор Нескорених 2020
17 жовтня 2019 Офіційне оголошення складу збірної України Ігор Нескорених 2020
 

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВІДБОРІ ДО ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ НА ІГРИ — ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ

Крок №1 — зареєструйте заявку на участь у відборі до збірної України на Іграх Нескорених 2020 у Гаазі за посиланням.

Для реєстрації підготуйте документи, що підтверджують ваш бойовий досвід, первинні медичні документи, копію паспорту, ідентифікаційного коду та фото 3*4. Якщо під час реєстрації ви не зможете надати всі перелічені документи, принесіть їх з собою на спортивні тестування в обраному вами місті.

Реєстрація кандидатів триватиме з 14 червня по 20 липня 2019 року. Реєстрація є обов’язковою для всіх бажаючих стати членом національної збірної.

ПІДГОТОВКА

Крок №2 — підготуйтесь до спортивних тестувань у Львові, Одесі або Києві.

Спортивні тестування для відбору до збірної України охоплять 6 дисциплін: легка атлетика (біг, стрибки в довжину та штовхання ядра), стрільба з луку, плавання, пауерліфтинг, веслування на тренажерах, велоспорт на шосе.

Попередній спортивний досвід та наявність спортивних досягнень не є вимогою для участі у відборі. Навіть якщо ви ніколи не займались спортом, ви все одно можете пройти відбір та потрапити до збірної України. 

За посиланням ми підібрали для вас відео, які допоможуть вам зорієнтуватись, як виглядає техніка виконання видів спорту, що входять до програми Ігор Нескорених 

Перед початком підготовки та до участі у спортивних тестуваннях, будь ласка, зверніться до лікаря для проходження функціональної діагностики та отримання дозволу займатись обраним вами спортом.

СПОРТИВНІ ТЕСТУВАННЯ

Крок №3 — прийдіть на спортивні тестування в одному з трьох міст на ваш вибір: Львів (13 липня), Одеса (20 липня), Київ (27 липня).

Інформацію щодо часу та місця проведення спортивних тестувань, а також рекомендації щодо участі ви тримаєте на пошту після завершення реєстрації.

Спортивні тестування — перший етап відбору до збірної. Це не змагання, а в першу чергу можливість під наглядом професійного тренера та лікаря спробувати себе у кількох видах спорту (навіть абсолютно нових для вас) та обрати один або декілька, які підходять вам найкраще. Під час спортивного тестування також відбувається співбесіда з членами організаційного комітету, а також реєстрація документів, які кандидати не встигли подати під час онлайн-реєстрації.

Оновлена редакція положення про спортивні тестування у 2019 році знаходиться за посиланням.

НАЦІОНАЛЬНІ ІГРИ НЕСКОРЕНИХ В КИЄВІ

Крок №4 — підготуйтесь та візьміть участь у Національних Іграх Нескорених 14 вересня 2019 року в Києві.

До Ігор 14 вересня будуть допущені всі учасники спортивних тестувань, незалежно від спортивних результатів, спортивного досвіду чи досягнень, які мають бажання позмагатись за місце в національній збірній, мають дозвіл лікаря функціональної діагностики займатись обраним видом спорту та виконали кваліфікаційну вимогу, тобто документально підтвердили набуття травми, захворювання або поранення під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій.

Стартові списки Національних змагань «Ігри Нескорених» 2019 можна переглянути тут.