Invictus Games Vancouver Whistler 2025 presented by ATCO and Boeing 8-16 лютого 2025 року

ПРО НАС

Edit Content

Оголошення Національної збірної України на Invictus Games Dusseldorf 2023

В кінці квітня у Львові відбулися Всеукраїнські змагання “Ігор Нескорених”, за результатами яких відбіркова комісія сформувала збірну, яка у вересні 2023 року представить нашу державу у Дюссельдорфі на міжнародних змаганнях Invictus Games.
До її складу увійне 24 учасники.
 
Ігри Нескорених в Україні – найбільші ветеранські змагання з адаптивних видів спорту, які покликані створювати нові можливості для поранених та травмованих українських ветеранів та військовослужбовців, підтримуючи їх на шляху до фізичного відновлення, психологічної абілітації та соціальної інтеграції.
 
Саме під час війни мають формуватися умови для ефективного повернення ветеранів до цивільного життя, розвиватися система реабілітації та відновлення, щоб запропонувати всім, хто повертається з війни ефективний механізм реабілітації.
 
Крім того, спортивна ветеранська дипломатія і її вплив на міжнародну спільноту важко переоцінити. Голос ветеранів – є прямим свідченням злочинів агресора і має прозвучати.
 
Організатори:
 
Відбір та підготовку збірної України 2020 року здійснює Міністерство у справах ветеранів України спільно з ГО «Повернись живим» та Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» та ГО «Ігри Інвіктус Україна» за підтримки міжурядової робочої групи.
Прокрутити вгору