Invictus Games Vancouver Whistler 2025 presented by ATCO and Boeing 8-16 лютого 2025 року

ПРО НАС

Edit Content

Відбулися перші відкриті тренування членів національної збірної України на Іграх Нескорених у Дюссельдорфі

5 липня збірна України «Ігор Нескорених» провела своє перше відкрите тренування в межах підготовки до Ігор Нескорених у Дюссельдорфі. Відкрите тренування за участю національної збірної та партнерів у форматі спортивного тестування відбулося за напрямами спорту: стрільба з лука, пауерліфтинг, велоспорт, веслування на тренажерах.

Відкрите тренування – це частина навчально-тренувальних зборів, які побудовані за професійними стандартами видів спорту і враховують особливості ушкоджень кожного члена збірної. 

“Ігри Нескорених — більше, ніж змагання. Це проєкт, який розширює можливості, зцілює і змінює життя ветеранів та їх родин на краще. Тому кінцевим результатом для нас є не медалі, а ті зміни, які відбулись в учасників збірної. І наше завдання полягає в тому аби учасники збірної могли отримати достатньо ресурсу, психологічної та фізичної підтримки для того, щоб після його завершення вони знайшли себе, створили родинні зв’язки, продовжували займатись спортом тощо”, – сказала координаторка Ігор Нескорених в Україні Ілона Волошина. 

Вона також відзначила, що за час існування в Україні, проєкт розширив спортивні дисципліни доступні для ветеранів з різними ступенями травм, змінив життя сотень ветеранів та їхніх родин, а також мобілізував суспільство на підтримку українських бійців на шляху до зцілення.

Про командний дух і спортивну боротьбу сказав і капітан національної збірної України Олександр Маковей: “Ігри Нескорених – не про медалі, але ми зробимо все, щоб прапор України в Дюссельдорфі підняли 25 разів”.

Також учасників Національної збірної підтримала міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна, та директор департаменту стратегічних ініціатив “Повернись живим”  Іван Науменко. Вони відзначили, що підтримка ветеранського спорту – це “вдячність, яку ми можемо висловлювати вже зараз”.

Журналісти змогли відвідати локації, на яких відбуваються тренувальні збори, побачили тренувальний процес на власні очі, поспілкувались з членами національної збірної та спробувати себе у представлених видах спорту.

Прокрутити вгору