Invictus Games Vancouver Whistler 2025 presented by ATCO and Boeing 8-16 лютого 2025 року

ПРО НАС

Edit Content

У Києві пройшов національний відбір до збірної України Ігри Нескорених 2025

П’яті національні змагання Ігри Нескорених пройшли у Києві з 30 травня по 2 червня. Цьогорічний національний відбір до збірної Ігри Нескорених став наймасштабнішим ветеранським спортивним заходом, обʼєднавши військовослужбовців та ветеранів, які отримали травми, поранення або захворювання, пов’язанні з виконанням бойових завдань на фронті, майже з кожної області України, а також цьогоріч участь у нацзмаганнях взяв один представник Фінляндії, який брав участь у боях на захист України.

329 учасників з усієї України продемонстрували справжню нескореність духу та довели, що їхня воля сильніша за тіло.

Учасники змагалися у 9 видах адаптивного спорту: легка атлетика (біг, штовхання ядра, метання диска), велоспорт, плавання, волейбол сидячи, баскетбол на кріслах колісних, пауерліфтинг, веслування на тренажерах, стрільба з лука та настільний теніс. Більшість учасників випробовували свої сили в обраних видах спорту вперше.

З національних змагань починається відбір команди на міжнародний захід з видів адаптивного спорту Ігри Нескорених, який пройде у лютому 2025 року в Ванкувері та Вістлері, Канада.

Тепер, протягом червня спеціальна комісія обере з усіх учасників 35 тих, хто представить Україну на міжнародному спортивному заході Ігри Нескорених 2025.

Попри різні умови тренувань, можливості підготовки, кожен з учасників гідно та самовіддано пройшов через усі випробування Ігор. Саме тому ми не поділяли учасників на переможців та призерів. Учасники отримали медалі — символ того, що кожен з них здобув свою особисту перемогу, адже вони продемонстрували всій Україні, що значить бути українським воїном – нескореним та непереможним.

Прокрутити вгору