ПРО НАС

Edit Content

Invictus Games 2023 офіційно розпочались!

9 вересня в німецькому Дюссельдорфі розпочалися Invictus Games Germany 2023 — міжнародний спортивний захід з адаптивних видів спорту для ветеранів та військовослужбовців серед 21 країн-учасниць. 

Україна приєдналася до Invictus Games у 2017 році та вже вчетверте братиме участь у#ІгриІнвіктус змаганнях. Цьогоріч українську збірну на Invictus Games представлятимуть 25 ветеранів та військовослужбовців — бійці, чия воля сильніша за тіло. 

Наші хлопці та дівчата змагатимуться у 10 адаптивних видах спорту: настільному тенісі, легкій атлетиці (бігу, стрибках в довжину, штовханні ядра та метанні диска), пауерліфтингу, веслуванні на тренажерах, стрільбі з лука, велоспорті, плаванні, баскетболі та регбі на візках і волейболі сидячи. 

На церемонії відкриття до команд націй звернувся канцлер Німеччини, Олаф Шольц. Канцлер окремо привітав українську збірну і завершив свою промову словами «Слава Україні!  Героям слава!»
Міністр оборони Німеччини, Борис Пісторіус, у своїй промові особливо виділив Україну та запевнив, що його країна підтримуватиме нас в боротьбі проти росії до кінця. «Я також хотів би згадати наших українських учасників. І я справді вражений сміливістю та духом українців у боротьбі проти російської агресії. Вони борються не тільки за свою, але й за нашу спільну свободу і безпеку. І тому ми ніколи не маємо припиняти підтримувати українців», – наголосив німецький міністр оборони.
Принц Гаррі, герцог Сассекський та патрон Invictus Games, на церемонії зазначив, що на Invictus Games один з його найулюбленіших моментів — це бачитись зі знайомими обличчями та зустрітися з новими: «Я хочу приділити хвилину тому, щоб розпізнати команду України і, зокрема, одну особливу людину — Тайру. Тайра, я не думаю, що зустрічав когось такого ж сміливого та стійкого, як ти. Я думаю, що можу говорити за всіх, коли кажу, що ти втілюєш дух України та Нескорених. Це так добре бачити тебе та відчувати твою енергію вживу, бо нам не вистачало тебе минулого року».

Слідкуйте за збірною на сторінці Invictus Games: Team Ukraine. Пряму трансляцію з Invictus Games 2023 у Дюссельдорфі дивіться на сайті Суспільне Спорт: https://suspilne.media/sport/. Супутниковий телеканал Суспільне Спорт транслюватимуть змагання з 10 вересня з 10:00, а місцеві телеканали Суспільного Мовлення — починаючи з 22:00. 

 

#IG23 #aHomeForRespect #ІгриНескорених #ІгриІнвіктус

 

Scroll to Top