Invictus Games Vancouver Whistler 2025 presented by ATCO and Boeing 8-16 лютого 2025 року

ПРО НАС

Edit Content
Edit Content

ІГРИ НЕСКОРЕНИХ 2020 У ГААЗІ

Місце та час проведення

Ігри Нескорених 2020, які були заплановані на 09-16 травня 2020 року, були перенесені на 2021 рік в зв’язку з пандемією COVID-19. Міжнародні змагання Invictus Games The Hague 202One пройдуть 29 травня –05 червня 2021 року у Гаазі, Нідерланди. Більшість змагань пройде в гаазькому Зуйдерпарку, який на час Ігор перетворять на спортивне містечко.

КРАЇНИ-УЧАСНИЦІ

В Invictus Games The Hague 202One бере участь 20 націй: Афганістан, Австралія, Бельгія (вперше), Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Республіка Корея, Румунія, Україна, Великобританія, США.

СПОРТИВНІ ДИСЦИПЛІНИ

500 учасників Invictus Games The Hague 202One змагатимуться в стрільбі з луку, легкій атлетиці, веслуванні на тренажерах, пауерліфтингу, велоспорті на шосе, волейболі сидячи, баскетболі на візках, плаванні та регбі у візках.

НАЦІОНАЛЬНА ЗБІРНА  ІГОР НЕСКОРЕНИХ УКРАЇНИ У 2021 РОЦІ

В 2021 році Україна вже втретє візьме участь в Іграх Нескорених. Збірна України, яка представлятиме українських поранених ветеранів на міжнародних змаганнях Invictus Games the Hague 202One

ВІДБІР ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ ІГОР НЕСКОРЕНИХ УКРАЇНИ У 2019 РОЦІ

В 2019 році відбувся відбір до збірної України на Invictus Games the Hague 202One. Зважаючий на високий рівень організації та популярність Ігор Нескорених в Україні, Фундація Ігор Нескорених збільшила квоту для української команди — з 15 до 20 чоловік.

 

Хто міг взяти участь у відборі

Взяти участь у відборі до збірної України у 2019 мали можливість ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року.

Члени минулорічних збірних не могли претендувати на місце у складі національної команди цього року, однак запрошувались брати участь у спортивних тестуваннях та Національних Іграх Нескорених для підтримки та мотивування інших учасників.​ Таке рішення було прийняте Оргкомітетом для того, щоб надати рівні можливості для спортивної реабілітації якомога більшій кількості українських ветеранів та військовослужбовців, які повертаються з війни.

Документи, необхідні для участі у відборі 2019 року

• Копія посвідчення УБД чи інваліда війни;

• Для добровольців: рекомендаційний лист від командира всього добровольчого з’єднання, в яке вони входять, з вказанням підрозділу та місця перебування у час отримання травми в зоні бойових дій, часу та обставин отримання поранення/травми/захворювання; у випадку відсутності первинних медичних документів — пояснення командира, чому вони відсутні;

• Копія висновку військово-лікарської комісії, висновку МСЕК або інші первинні медичні документи, що засвідчують поранення, травму чи хворобу, набуті під час або в результаті виконання службового обов’язку в зоні бойових дій;

• Довідка від лікаря спортивної медицини про отримання допуску до занять спортом;

• Паспорт та фотографія 3*4

 

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ

Критерії відбору до збірної України на Іграх Нескорених у Гаазі сформульовано відповідно до рекомендацій міжнародної Фундації Ігор Нескорених у Лондоні.

Критерій
Вага

1

Реабілітація

Який ефект з точки зору реабілітації кандидат отримає від участі в Іграх Нескорених? Як Ігри допоможуть його відновленню та одужанню?

40%

2

Ставлення

Підхід до тренувань, дисципліна, відповідальність за результат, бажання підтримувати ветеранів, бажання бути повністю задіяним в роботу команди та бути командним гравцем, позитивний погляд на особистий розвиток, демонстрація інтересу у покращенні спортивних показників, підтримка цінностей Ігор Нескорених.

25%

 
 
 

3

Спортивна етика

Кандидат повинен демонструвати «дух Інвіктус»: гідно та справедливо поводитись під час спортивних змагань, на спортивній арені та за її межами, а також у стосунках з членами команди та іншими учасниками змагань.

25%

4

Спортивний результат

Кандидат повинен показати бажання опанувати спорт, в якому бажає змагатись, та хотіти покращити свої результати у ньому. Кандидат не має бути найкращим в обраному спорті, або мати попередній досвід в ньому, щоби потрапити у збірну.

10%

Графік відбору до збірної України Ігор Нескорених у Гаазі

ДАТА ЕТАПИ ВІДБОРУ
14 червня – 20 липня 2019 Збір заявок від кандидатів
13 липня 2019 Cпортивне тестування у Львові
20 липня 2019 Cпортивне тестування в Одесі
27 липня 2019 Спортивне тестування в Києві
14 вересня 2019 Національні Ігри Нескорених в Києві
16 вересня – 16 жовтня 2019 Засідання Комісії по відбору членів збірної України Ігор Нескорених 2020
17 жовтня 2019 Офіційне оголошення складу збірної України Ігор Нескорених 2020
Легка атлетика
Стрільба з лука
Плавання
Пауерліфтинг
Веслування на тренажерах
Велоспорт

Результати відборів

Спортивні тестування у Львові
Спортивні тестування в Одесі
Спортивні тестування у Києві
Національні змагання
«Ігри Нескорених» 2019
Edit Content

Національна збірна 2020

Легка атлетика
Стрільба з лука
Плавання
Пауерліфтинг
Веслування на тренажерах
Велоспорт
Баскетбол на візках
Волейбол сидячи

Дмитро Афанасьєв

м. Львів, Національна гвардія України

Андрій Бадарак

м. Клевань (Рівненська область), Збройні Сили України (ветеран)

Ігор Безкаравайний

м. Київ, Збройні Сили України (ветеран)

Олексій Бобчинець

м. Одеса, Збройні Сили України

Ігор Галушка

м. Львів, Національна гвардія України (ветеран)

Іван Герецун

с. Іспас (Чернівецька область), Збройні Сили України (ветеран)

Максим Єрмохін

м. Старокостянтинів (Хмельницька область), Збройні Сили України.

Сергій Калитюк

м. Львів, Збройні Сили України (ветеран).

Павло Ковальський

м. Луцьк (Волинська область), Збройні Сили України (ветеран).

Віктор Легкодух

Львів, Збройні Сили України (ветеран).

Іван Лепеха

м. Рівне, Збройні Сили України (ветеран).

Тема Лукашук

м. Черкаси, Збройні Сили України (ветеран).

Володимир Мусяк

м. Теплодар (Одеська область), Українська добровольча армія (ветеран).

Сергій Наумов

м. Харків, Національна гвардія України (ветеран).

Юлія Паєвська

м. Київ, Збройні Сили України.

Сергій Прядка

м. Черкаси, Збройні Сили України (ветеран).

Рустам Росул

м. Мукачево (Закарпатська область), Державна прикордонна служба України (ветеран).

Іван Рудий

м. Київ, Збройні Сили України (ветеран).

Родіон Сітдіков

м. Київ, Національна гвардія України (ветеран).

Василь Стуженко

м. Кривий Ріг (Дніпропетровська область), Збройні Сили України (ветеран).

Edit Content

Ігри Нескорених 2.0: онлайн змагання

Спорт – це важливий інструмент реабілітації та адаптації ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення та травми в зоні бойових дій. 
Здоров’я та добробут ветеранів для нас – понад усе. Оскільки обставини з поширенням COVID-19 не дозволяють провести всеукраїнські змагання у звичному для нас форматі, ми оголошуємо Ігри Нескорених 2.0 – перші онлайн змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів!

Місце та час проведення

Реєстрація на Ігри Нескорених 2.0. відбудеться з 12 по 31 жовтня 2020 року на сайті Invictus Games Team Ukraine.

Безпосередньо змагання «Ігри Нескорених 2.0.» відбудуться з 31 жовтня по 29 листопада 2020 року. 

Ігри Нескорених 2.0. відбуваються за місцем проживання учасників, в час та день, які зручні учаснику. Учасник сам вибирає види спорту, місце змагань, день та час у період з 31 жовтня по 29 листопада 2020 року. 

Спортивні дисципліни

Учасники Ігор Нескорених 2.0. змагатимуться в стрільбі з луку, легкій атлетиці, веслуванні на тренажерах, пауерліфтингу, велоспорті на шосе, та плаванні. 

Усі види спорту в Іграх Нескорених – адаптивні. Ви змагатиметесь з учасниками з подібними травмами, як і у вас – для цього ми просимо у вас медичні документи та проводимо категоризацію.

В межах адаптивних категорій, ви можете взяти участь у бізі на візку, чи у велоспорті сидячи, чи у штовханні ядра з позиції сидячи. В умовах онлайн змагань ми не вимагатимемо, щоб візок для бігу, чи стілець для штовхання ядра відповідали паралімпійським вимогам. Ви можете пройти дистанцію в бізі на своєму особистому візку, а штовхати ядро з звичайного стільця чи власного візка – єдине, що просимо вас подбати про власну безпеку, і щоб з вами була особа, яка зможе допомогти у випадку необхідності.  

Положення про онлайн змагання знаходиться за посиланням

Хто може взяти участь у онлайн змаганнях “Ігри Нескорених 2.0”

Взяти участь у Іграх Нескорених 2.0. мають можливість ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року.
До участі в змаганнях запрошуються члени минулорічних збірних. 

Документи, необхідні для участі у онлайн змаганнях “Ігри Нескорених 2.0”:

• Копія посвідчення УБД чи інваліда війни;

• Для добровольців: рекомендаційний лист від командира всього добровольчого з’єднання, в яке вони входять, з вказанням підрозділу та місця перебування у час отримання травми в зоні бойових дій, часу та обставин отримання поранення/травми/захворювання; у випадку відсутності первинних медичних документів — пояснення командира, чому вони відсутні;

• Копія висновку військово-лікарської комісії, висновку МСЕК або інші первинні медичні документи, що засвідчують поранення, травму чи хворобу, набуті під час або в результаті виконання службового обов’язку в зоні бойових дій;

• Фотографія 

Графік онлайн змагань “Ігри Нескорених 2.0”

ДАТАЕТАПИ ЗМАГАНЬ
12 жовтня – 25 жовтня 2020Реєстрація учасників
31 жовтня – 29 листопада 2020Онлайн змагання “Ігри Нескорених 2.0”
30 листопада – 13 грудня 2020Обробка результатів змагань
13 грудня 2020 Оголошення результатів онлайн змагань “Ігри Нескорених 2.0” в прямому ефірі на YouTube каналі Invictus Games Team

Як взяти участь у онлайн змаганнях “Ігри Нескорених 2.0.”

Крок №1. Реєстрація

Для участі у Іграх Нескорених 2.0. необхідно пройти реєстрацію за посиланням
Після реєстрації учасника, організаційний комітет перевірить надані документи, та призначить категорію для участі у змаганнях. Кожен зареєстрований учасник отримає лист від організаційного комітету з наступними кроками щодо участі в змаганнях.

Крок №2. Участь у змаганнях

– Ознайомтесь з положенням про змагання «Ігри Нескорених 2.0.» 

– Подивіться, яка категорія була Вам присвоєна відповідно до наданих Вами медичних документів 

– Оберіть зручні для себе місце та час для проходження змагань в період з 31 жовтня по 29 листопада 2020 року по місцю вашого проживання

– Запросіть друзів чи близьких для асистування під час проходження змагань та допомоги у випадку необхідності

– Зніміть на відео, як ви проходите вправу та зафіксуйте результат

Крок №3. Надішліть результати змагань.

Велоспопрт: надіслати результати

Веслування на тренажері: надіслати результати

Легка атлетика БІГ: надіслати результати

Легка атлетика ЯДРО: надіслати результати

Легка атлетика СТРИБКИ В ДОВЖИНУ: надіслати результати

Стрільба з лука: надіслати результати

Пауерліфтинг: надіслати результати

Плавання: надіслати результати

Крок 4. Дізнайтесь про результати змагань 

Результати змагань  оголошені 13 грудня 2020 в прямому ефірі на офіційному YouTube каналі Invictus Games Team Ukraine.  

У випадку запитань пишіть на пошту team@invictusgames.in.ua.

Протоколи змагань “Ігри Нескорених 2.0”

Ознайомитись з протоколами змагань можна за посиланням.
Відео-фіксації результатів учасників змагань можна подивитись на YouTube – каналі Invictus Games Team Ukraine.

 
 
Edit Content

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ «ІГРИ НЕСКОРЕНИХ» У 2021 РОЦІ

У 2021 році всеукраїнські змагання Ігри Нескорених відбудуться у Черкасах та Кривому Розі.  Чому не в Києві? Щоб поширювати ветеранський спорт у регіонах, бути ближчими до ветеранської спільноти, показати, що регіони можуть гідно і на високому рівні провести Всеукраїнські змагання за програмою Ігор Нескорених, і посилити зв’язки між регіональними ветеранськими спільнотами та місцевою владою!

Ігри Нескорених Черкаси

Ігри Нескорених Черкаси відбудуться 27 червня 2021 року на Центральному стадіоні міста Черкаси.

Змагання відбудуться у 9 дисциплінах: штовхання ядра, метання диску, біг 100, 400, 1500 м, стрибки в довжину, велоспорт, пауерліфтинг та веслування на тренажері (1 хв та 4 хв). Положення про проведення змагань.

Реєстрація на змагання Ігри Нескорених Черкаси триватиме з 22 травня по 13 червня 2021 року.

Ігри Нескорених Кривий Ріг

Ігри Нескорених Кривий Ріг відбудуться 10-11 липня 2021 року у Палаці водних видів спорту  та на стадіоні “Металург”, що у парку Богдана Хмельницького в місті Кривий Ріг.

Змагання відбудуться у 8 дисциплінах: плавання (50 м вільним стилем, 50 м брасом, 50 м на спині, 50 м батерфляєм, 100 м вільним стилем) та стрільба з лука (класичний лук початківці, класичний лук просунуті, блочний лук). Положення про проведення змагань.

Реєстрація на змагання Ігри Нескорених Кривий Ріг триватиме з 22 травня по 27 червня 2021 року.

Графік проведення Всеукраїнських змагань “Ігри Нескорених Черкаси” та “Ігри Нескорених Кривий Ріг”

ДАТАЕТАПИ
22 травня 2021Початок реєстрації на Ігри Нескорених Черкаси та Ігри Нескорених Кривий Ріг
13 червня 2021Завершення реєстрації на Ігри Нескорених  Черкаси
26 червня 2021Приїзд учасників на Ігри Нескорених Черкаси для проходження мандатної комісії
27 червня 2021Всеукраїнські змагання “Ігри Нескорених Черкаси”
27 червня 2021Завершення реєстрації на Ігри Нескорених Кривий ріг
09 липня 2021Приїзд учасників на Ігри Нескорених Кривий Ріг для проходження мандатної комісії
10-11 липня 2021Всеукраїнські змагання “Ігри Нескорених Кривий Ріг”

Хто може взяти участь у Всеукраїнських Іграх Нескорених у Черкасах та Кривому Розі.

Взяти участь у Іграх Нескорених Черкаси та Ігри Нескорених Кривий Ріг мають можливість ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків.

Документи, необхідні для участі у  Всеукраїнських Іграх Нескорених у Черкасах та Кривому Розі.

• Копія посвідчення УБД чи інваліда війни;

• Для добровольців: рекомендаційний лист від командира всього добровольчого з’єднання, в яке вони входять, з вказанням підрозділу та місця перебування у час отримання травми в зоні бойових дій, часу та обставин отримання поранення/травми/захворювання; у випадку відсутності первинних медичних документів — пояснення командира, чому вони відсутні;

• Копія висновку військово-лікарської комісії  інші первинні медичні документи, що засвідчують поранення, травму чи хворобу, набуті під час або в результаті виконання службового обов’язку в зоні бойових дій

Як взяти участь у Ігри Нескорених Черкаси та Іграх Нескорених Кривий Ріг

Крок №1. Визначіться з видами спорту та містом

Цього року Всеукраїнські змагання Ігри Нескорених відбуваються у двох містах: Черкаси та Кривий Ріг. 

  • У Черкасах відбудуться Всеукраїнські Ігри Нескорених з таких видів спорту: штовхання ядра, метання диску, біг 100, 400, 1500 м, стрибки в довжину, велоспорт, пауерліфтинг та веслування на тренажері (1 хв та 4 хв).
  • У Кривому Розі відбудуться Всеукраїнські Ігри Нескорених з таких видів спорту: плавання (50 м вільним стилем, 50 м брасом, 50 м на спині, 50 м батерфляєм, 100 м вільним стилем) та стрільба з лука (класичний лук початківці, класичний лук просунуті, блочний лук).

Ви можете відвідати один з заходів, але ми все ж закликаємо приїхати на обидва! Визначились? Тоді переходьте до кроку 2.

Крок №2. Реєстрація на змагання

Для участі у Іграх Нескорених Черкаси та Іграх Нескорених Кривий Ріг необхідно пройти реєстрацію за посиланням

Реєстрація на Ігри Нескорених Черкаси триватиме до 13 червня включно. Реєстрація на Ігри Нескорених Кривий Ріг триватиме до 27 червня включно.

Після реєстрації учасника, організаційний комітет перевірить надані документи, та призначить категорію для участі у змаганнях. Кожен зареєстрований учасник отримає лист від організаційного комітету з наступними кроками щодо участі в змаганнях.

Крок №3. Участь у змаганнях

– Ознайомтесь з Положеням про організацію спортивних змагань “Ігри Нескорених Черкаси” та “Ігри Нескорених Кривий Ріг

– Почніть готуватись до змагань заздалегідь. Навіть якщо ви ніколи не брали участь у змаганнях – приїжджайте на Ігри Нескорених.

– Отримайте довідку від спортивного лікаря або сімейного лікаря про допуск до спортивних змагань у ваших видах спорту

– Запросіть друзів чи близьких підтримати вас на змагання!

Крок №3. Візьміть участь у змаганнях

 

Ігри Нескорених Черкаси:

  • Приїдьте 26 червня до м. Черкас для проходження мандатної комісії та категоризації
  • 27 червня  – візьміть участь у “Іграх Нескорених Черкаси”

 

Ігри Нескорених Кривий Ріг:

  • Приїдьте 09 липня до м. Кривий ріг для проходження мандатної комісії та категоризації
  • 10-11 липня  – візьміть участь у “Іграх Нескорених Кривий Ріг”

 

У випадку запитань пишіть на пошту team@invictusgames.in.ua.

Протоколи змагань у Черкасах
Протоколи змагань у Кривому Розі
Прокрутити вгору