Invictus Games Vancouver Whistler 2025 presented by ATCO and Boeing 8-16 лютого 2025 року

ПРО НАС

Edit Content
Edit Content

ІГРИ НЕСКОРЕНИХ 2020 У ГААЗІ

Місце та час проведення

Ігри Нескорених 2020, які були заплановані на 09-16 травня 2020 року, були перенесені на 2021 рік в зв’язку з пандемією COVID-19. Міжнародні змагання Invictus Games The Hague 202One пройдуть 29 травня –05 червня 2021 року у Гаазі, Нідерланди. Більшість змагань пройде в гаазькому Зуйдерпарку, який на час Ігор перетворять на спортивне містечко.

Країни-учасниці

В Invictus Games The Hague 202One бере участь 20 націй: Афганістан, Австралія, Бельгія (вперше), Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Республіка Корея, Румунія, Україна, Великобританія, США.

Спортивні дисципліни

500 учасників Invictus Games The Hague 202One змагатимуться в стрільбі з луку, легкій атлетиці, веслуванні на тренажерах, пауерліфтингу, велоспорті на шосе, волейболі сидячи, баскетболі на візках, плаванні та регбі у візках.

НАЦІОНАЛЬНА ЗБІРНА  ІГОР НЕСКОРЕНИХ УКРАЇНИ У 2021 РОЦІ

В 2021 році Україна вже втретє візьме участь в Іграх Нескорених. Збірна України, яка представлятиме українських поранених ветеранів на міжнародних змаганнях Invictus Games the Hague 202One 

ВІДБІР ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ ІГОР НЕСКОРЕНИХ УКРАЇНИ У 2019 РОЦІ

В 2019 році відбувся відбір до збірної України на Invictus Games the Hague 202One. Зважаючий на високий рівень організації та популярність Ігор Нескорених в Україні, Фундація Ігор Нескорених збільшила квоту для української команди — з 15 до 20 чоловік. 

Хто міг взяти участь у відборі

Взяти участь у відборі до збірної України у 2019 мали можливість ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року.

Члени минулорічних збірних не могли претендувати на місце у складі національної команди цього року, однак запрошувались брати участь у спортивних тестуваннях та Національних Іграх Нескорених для підтримки та мотивування інших учасників.​ Таке рішення було прийняте Оргкомітетом для того, щоб надати рівні можливості для спортивної реабілітації якомога більшій кількості українських ветеранів та військовослужбовців, які повертаються з війни. 

Документи, необхідні для участі у відборі 2019 року

 

• Копія посвідчення УБД чи інваліда війни;

• Для добровольців: рекомендаційний лист від командира всього добровольчого з’єднання, в яке вони входять, з вказанням підрозділу та місця перебування у час отримання травми в зоні бойових дій, часу та обставин отримання поранення/травми/захворювання; у випадку відсутності первинних медичних документів — пояснення командира, чому вони відсутні;

• Копія висновку військово-лікарської комісії, висновку МСЕК або інші первинні медичні документи, що засвідчують поранення, травму чи хворобу, набуті під час або в результаті виконання службового обов’язку в зоні бойових дій;

• Довідка від лікаря спортивної медицини про отримання допуску до занять спортом;

• Паспорт та фотографія 3*4

Критерії відбору

Критерії відбору до збірної України на Іграх Нескорених у Гаазі сформульовано відповідно до рекомендацій міжнародної Фундації Ігор Нескорених у Лондоні.

КритерійВага
1Реабілітація
Який ефект з точки зору реабілітації кандидат отримає від участі в Іграх Нескорених? Як Ігри допоможуть його відновленню та одужанню?
40%
2Ставлення
Підхід до тренувань, дисципліна, відповідальність за результат, бажання підтримувати ветеранів, бажання бути повністю задіяним в роботу команди та бути командним гравцем, позитивний погляд на особистий розвиток, демонстрація інтересу у покращенні спортивних показників, підтримка цінностей Ігор Нескорених.
25%
3Спортивна етика
Кандидат повинен демонструвати «дух Інвіктус»: гідно та справедливо поводитись під час спортивних змагань, на спортивній арені та за її межами, а також у стосунках з членами команди та іншими учасниками змагань.
25%
4Спортивний результат
Кандидат повинен показати бажання опанувати спорт, в якому бажає змагатись, та хотіти покращити свої результати у ньому. Кандидат не має бути найкращим в обраному спорті, або мати попередній досвід в ньому, щоби потрапити у збірну.
10%
 
 

Графік відбору до збірної України Ігор Нескорених у Гаазі

ДатаЕтапи відбору
14 червня – 20 липня 2019Збір заявок від кандидатів
13 липня 2019Cпортивне тестування у Львові
20 липня 2019Cпортивне тестування в Одесі
27 липня 2019Спортивне тестування в Києві
14 вересня 2019Національні Ігри Нескорених в Києві
16 вересня – 16 жовтня 2019Засідання Комісії по відбору членів збірної України Ігор Нескорених 2020
17 жовтня 2019Офіційне оголошення складу збірної України Ігор Нескорених 2020
 
 
Легка атлетика
Стрільба з лука
Плавання
Пауерліфтинг
Веслування на тренажерах
Велоспорт

Результати відборів

Спортивні тестування у Львові
Спортивні тестування в Одесі
Спортивні тестування у Києві
Національні змагання
«Ігри Нескорених» 2019
Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.
Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.
Прокрутити вгору